Šťastný podcast
Epizoda 131. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Trrrailer

Už od roku 2016 vám každý týden ukazujeme to nejlepší a nejzábavnější z české politiky. Ale toho humoru najdeme každý týden tolik, že nám k tomu jeden pořad přestává stačit... Startujeme 5. září! Odebírejte už teď na Podcasty.cz nebo ve vaší oblíbené podcastové aplikaci.

03:38

Šťastný podcast

Vydává: Seznam Zprávy

To nejdůležitější, nejstrašidelnější a nejzábavnější z české politické scény. Tým Šťastného pondělí přichází s podcastovou afterparty – Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák každé pondělí večer pokračují s tématem z aktuálního dílu ŠP a komentují internetový bizár v českém politickém rybníčku. Poslouchejte na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 14Před třemi dny 47:54

Poslední rozloučení s neúspěšnými kandidáty a Babišův chybějící milion

O čem bude v kampani mluvit Andrej Babiš a jak reagovali na své vyřazení neúspěšní prezidentští kandidáti? To komentuje Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 13Před týdnem 37:51

Spojme kraje! Zrušme Prahu! Žerme maso!

Jaké české kraje by se měly spojit a jaké zrušit? A kolik zaplatil stát za masožravou reklamní kampaň? Ve Šťastném podcastu to všechno komentují Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 12Před 2 týdny 40:06

Debaty, mítinky, skandály. Co nás čeká příští dva měsíce

Prezidentské volby jsou tu už za dva měsíce, a tak se dnes pečlivě zamýšlíme, co všechno nás v předvolební kampani bohužel nemine. Poslechněte si díl satirického Šťastného podcastu.

Epizoda 11Před 3 týdny 37:58

S Fialou za trest do Kyjeva, s Babišem zpátky do minulosti

Koho pošle Petr Fiala do Kyjeva za trest příště? A co připomíná Babišova prezidentská kampaň? To všechno komentují Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Ondřej Lasák a Tereza Povolná.

Epizoda 1031. říjen 2022 34:28

Witowská míří na Hrad, Šídlo do Klubu 50

Jindřich Šídlo, Světlana Witowská a Ondřej Štindl zakládají novou podpůrnou skupinu Klub 50. A vy si v tomto bonusovém Šťastném podcastu můžete poslechnout, jak vypadala ustavující schůze.

Epizoda 924. říjen 2022 31:27

Vzpomínáme na nejšťastnější chvíle českých dějin

Během kulatých narozenin Jindřicha Šídla se neděly jenom katastrofy, ale i skvělé věci. A aby bylo vaše pondělí šťastnější, zaměří se Šťastný podcast dnes právě na ně.

Epizoda 817. říjen 2022 40:50

Pralesní liga prezidentských voleb. I tihle lidé kandidují

Kdo by mohl dostat státní vyznamenání od Miloše Zemana a jaké bizarnosti sdílí na internetu kandidáti na prezidenta, kteří nikoho nezajímají? Na to všechno odpoví dnešní Šťastný podcast.

Epizoda 710. říjen 2022 42:24

Kandidáti vytáhli Havla. A my drsnou pravdu o Královci

Kdo nenajde souvislost s Václavem Havlem, nemůže být prezidentem. Tímto pravidlem se v den narozenin bývalého prezidenta řídili téměř všichni prezidenští kandidáti na svých sociálních sítích. Téma pro Šťastný podcast.

Epizoda 63. říjen 2022 46:54

Seznamte se s talenty „vlastenecké“ scény (feat. TMBK)

Koho se vyplatí sledovat na „vlastenecké“ scéně a jak bude vypadat klub senátorek Kovářové a Zwyrtek Hamplové? To a mnohé další dnes ve Šťastném podcastu řeší tým Šťastného pondělí a také speciální host – TMBK.

Epizoda 526. září 2022 43:25

Konec kun a korun. Euro by mělo být všude

Jaké to bylo, když ještě vůbec neexistovalo euro, a kam zmizela ČSSD? O tom všem a mnohém dalším si povídá dnešní sestava Šťastného podcastu ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.