Šťastný podcast
NejnovějšíEpizoda 5Před třemi dny

Poslechněte si podcast: Konec kun a korun. Euro by mělo být všude

Jaké to bylo, když ještě vůbec neexistovalo euro, a kam zmizela ČSSD? O tom všem a mnohém dalším si povídá dnešní sestava Šťastného podcastu ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

43:25

Šťastný podcast

Vydává: Seznam Zprávy

To nejdůležitější, nejstrašidelnější a nejzábavnější z české politické scény. Tým Šťastného pondělí přichází s podcastovou afterparty – Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko a Tereza Povolná každé pondělí večer s nadsázkou komentují aktuální témata, internetový bizár v našem politickém rybníčku a vezmou vás i do zákulisí výroby oblíbené satirické show. Od 5. září na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 4Před týdnem 37:14

Proč Bohuslav Svoboda nesnáší mladé lidi?

V Praze si na primátora možná počkáme dlouhé měsíce a senátní volby znají díky Facebooku prvního vítěze. O tom všem a mnohém dašlím si ve Šťastném podcastu povídají Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 3Před 2 týdny 36:43

Čím si zasloužil Petr Fiala titul polský Člověk roku?

Jak se stalo, že Petr Fiala získat na polském ekonomickém fóru cenu Člověk roku, a který senátor je expert na houby? To vám řeknou Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák ve Šťastném podcastu.

Epizoda 2Před 3 týdny 44:06

Vládní komunikační paralympiáda má nečekaného vítěze

Proč zažil Miloš Zeman hrozné 1. září a kdo se probojoval mezi finalisty komunikační paralympiády Karla Havlíčka? Poslechněte si ve Šťastném podcastu ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 131. srpen 2022 03:38

Trrrailer

Už od roku 2016 vám každý týden ukazujeme to nejlepší a nejzábavnější z české politiky. Ale toho humoru najdeme každý týden tolik, že nám k tomu jeden pořad přestává stačit... Startujeme 5. září! Odebírejte už teď na Podcasty.cz nebo ve vaší oblíbené podcastové aplikaci.