Šťastný podcast
NejnovějšíEpizoda 22Před dvěma dny

Poslechněte si podcast: Už žádný generál. Odteď je to generální prezident Pavel

Koho jmenuje v rámci stanného práva Petr Pavel arcibiskupem a kdo to přehnal se sázkovým šílenstvím, to vám řekne aktuální Šťastný podcast ve složení Šídlo, Sulimenko, Povolná a Lasák.

41:59

Šťastný podcast

Vydává: Seznam Zprávy

To nejdůležitější, nejstrašidelnější a nejzábavnější z české politické scény. Tým Šťastného pondělí přichází s podcastovou afterparty – Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák každé pondělí večer pokračují s tématem z aktuálního dílu ŠP a komentují internetový bizár v českém politickém rybníčku. Poslouchejte na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 21Před týdnem 41:21

Do hospody i do kostela. Kam chodí kandidáti pro hlasy

Kde rychle sehnat co nejvíc hlasů do druhého kola a co všechno umí nová aplikace KSČM? To vám prozradí Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 20Před 2 týdny 40:31

Ukradené volby Jaroslava Bašty a Zemanovo pozorování ježků

Kdo ukradl dva a půl milionu hlasů z uren a co bude dělat Miloš Zeman v důchodu, na to odpoví Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 19Před 3 týdny 41:22

Rozjetý Diviš, konečně snesitelný Babiš a Pavel jako UHO

Kdo vyhrál, kdo pohořel a kdo překvapil v prezidentské debatě? To rozebírá Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 182. leden 2023 44:08

„Váš hlas nic nezmění“ a další tipy, jak přežít volby

Do prezidentských voleb zbývá 11 dní. Jak se z nich nezbláznit, radí aktuální díl Šťastného podcastu ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 1719. prosinec 2022 40:13

Zkusili jsme Babišův test. Teď víme, jak vzniká mléko

Jaké byly české první dámy a proč je mléko nekonečný zdroj čisté energie? Nejen na tyto otázky odpovídá dnesní Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 1612. prosinec 2022 35:28

Arogance, nebo nervy na pochodu? Obhajoba Babiše a Nerudové

Proč nemáme rádi volební kalkulačky a za co si zaslouží naši podporu Andrej Babiš? V aktuálním díle Šťastného podcastu nejen o tom mluví Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 155. prosinec 2022 44:00

Šídlo, Sámo, Soros. Pravda, o které řetězové maily mlčí

Jaké jsou naše nejoblíbenější dezinformace a řetězové maily? A souvisí pečení u Babišů se záhadnými ztrátami psů? O tom v aktuálním Šťastném podcastu mluví Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 1428. listopad 2022 47:38

Poslední rozloučení s neúspěšnými kandidáty a Babišův chybějící milion

O čem bude v kampani mluvit Andrej Babiš a jak reagovali na své vyřazení neúspěšní prezidentští kandidáti? To komentuje Šťastný podcast ve složení Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 1321. listopad 2022 37:36

Spojme kraje! Zrušme Prahu! Žerme maso!

Jaké české kraje by se měly spojit a jaké zrušit? A kolik zaplatil stát za masožravou reklamní kampaň? Ve Šťastném podcastu to všechno komentují Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák.

Epizoda 1214. listopad 2022 39:51

Debaty, mítinky, skandály. Co nás čeká příští dva měsíce

Prezidentské volby jsou tu už za dva měsíce, a tak se dnes pečlivě zamýšlíme, co všechno nás v předvolební kampani bohužel nemine. Poslechněte si díl satirického Šťastného podcastu.