NejnovějšíEpizoda 16Včera

Poslechněte si podcast: Katarína Kohlmayer (KKCG): Vstup na burzu vynese majitelům Sazka Group až 1,2 miliardy dolarů

Společnost Allwyn, jejíž součástí je Sazka Group, si vstupem na burzu v New Yorku vylepši postavení při nových akvizicích v Evropě i USA, říká v pořadu Agenda členka vedení KKCG Katarína Kohlmayer.

17:04

Agenda

Vydává: Seznam Zprávy

15 minut o byznysu z první ruky. Rozhovory s top lídry, zakladateli firem a špičkami českého byznysu. Každý všední den na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 15Před dvěma dny 15:22

Marek Růžička (Bankovní identita): Žádné kolky a cesty na katastr. Bydlení může jít brzy přepsat na dálku

Jaké dokumenty bude možné podepisovat elektronicky a na dálku? Sledujte nový pořad Agenda, který vychází každý všední den na Seznam Zprávách. Dnes o novinkách v digitalizaci se šéfem společnosti Bankovní identita Markem Růžičkou.

Epizoda 13Před čtyřmi dny 13:53

Pavel Louda (Louda Auto): Nová auta zdraží až o 30 procentNová auta zdraží až o 30 procent

Aut je málo a proto zdražují. Letos by to mohlo být i o třicet procent. A zákazníci si navíc musí uvědomit, že na některé modely mohou čekat klidně i rok, říká majitel Louda Auto a největší dealer vozů Škoda a Hyundai Pavel Louda.

Epizoda 12Před pěti dny 16:21

Lukáš Hron (TITAN - Multiplast): Materiál do půl roku zlevní, říká podnikatel v době největší krize surovin

Loni je postihla krize surovin. Podle majitele firmy Titan – Multiplast největší za jeho podnikání. „Dobrá zpráva je, že nic neukazuje na pokračování trendu růstu cen,“ říká Lukáš Horn v Agendě. Materiál možná i zlevní o procenta.

Epizoda 11Před týdnem 11:05

Kvido Štěpánek (Isolit Bravo): Lidé zlenivěli a povinné testování bych zrušil

Antigenní test? To si můžu hodit korunou a výsledek je podobný - tak se dívá na současné testování ve firmách Kvido Štěpánek, majitel společnosti Isolit Bravo. Podle něj už testování nemá smysl a z covidu se stává běžná choroba.

Epizoda 10Před týdnem 14:40

Milan Teplý (Madeta): Ceny by se teď mohly měnit dvakrát denně. A dál porostou

Ceny výrobků z mléka vyskočily o 10 procent a zdražování není u konce. Podle šéfa Madety Milana Teplého v dalších měsících opět porostou, firmě totiž aktuální zdražení rozhodně nepokrývá náklady.

Epizoda 9Před týdnem 15:12

Michal Kviečinský (MiddleCap Group): Slováci staví v srdci Londýna, dobývají Berlín… a obdivují Prahu

V Londýně během pandemie vybudovali nejchytřejší budovu na světě. Další projekty chystá slovenská skupina MiddleCap nejen v britské metropoli, ale také v Berlíně. V Agendě odpovídal partner MiddleCap Group Michal Kviečinský.

Epizoda 14Před týdnem 12:28

Evžen Korec (Ekospol): Bytů bude málo. A jejich cena poroste o 10 procent

Bytů je málo a jejich cena opět poroste. Podle developera a majitele společnosti Ekospol Evžena Korce by se průměrná cena za metr čtverečný nového bytu v Praze letos mohla dostat na 140 tisíc korun.

Epizoda 8Před týdnem 15:16

Pavel Steiner (Umbrella Mobility): Omikron je masakr. Chybí nám 40 procent lidí

Čtyřicet procent lidí nemocných nebo v karanténě a přesouvání řidičů mezi dvěma státy a čtyřmi městy. Omicron už tvrdě dopadá i na české firmy. Problémy hlásí dopravní společnost Umbrella Mobility Pavla Steinera.

Epizoda 7Před týdnem 14:56

Tomáš Spurný (Moneta): Hypoteční útěky nás stály přes půl miliardy

Sledujte nový pořad Agenda, který vychází každý všední den na Seznam Zprávách. Dnes o úrokových sazbách a hypotékách se šéfem banky Moneta Tomášem Spurným. O kolik letos spadne hypoteční trh? A přijde další vlna refinancování?