Slavia - Totální podcast
Sezóna 1Epizoda 210. květen 2023

Poslechněte si podcast: Zuzana Hejnová: Dostaneme se na hranici, která je pro běžného člověka smrtelná

Druhý díl přináší rozhovor s dvojnásobnou mistryní světa, stříbrnou olympijskou medailistkou a jednou z nejlepších čtvrtkařek své doby Zuzanou Hejnovou. Velká slávistka mluvila o propojení fotbalu a atletiky, náročnosti tréninku i životě po aktivní kariéře. Natáčeli jsme před domácím zápasem s Bohemians a přestože Zuzka říkala, že nedorazí, protože nemá hlídání, nakonec přišel v neděli fandit i půlroční syn Matyáš.

21:35

Slavia - Totální podcast

Vydává: SK Slavia Praha

Slavia Praha je víc než fotbal, mnohem víc než sportovní klub. Červenobílé příběhy, jak je neznáte. Rozhovory s lidmi, kteří pro Slavii dýchají a jsou ochotni svoji věčnou lásku bránit do roztrhání těla nejen na hřišti, ale i v hledišti nebo v zázemí klubu.

Web

Sezóna 1Epizoda 20Před týdnem 51:37

Jan Bořil: Návratu nikdo nevěřil. Za poslední dva roky jsem se i od mladých hodně naučil. Současná kabina má obrovskou sílu

Hostem Michala Půra byl tentokráte obránce, srdcař a kapitán Jan Bořil. Jaký byl návrat po těžkém zranění? Jak prožívá pražské derby? Jaká je současná kabina Slavie? Stane se po vzoru Zdeňka Houšteckého trenérem? To vše a mnohem víc v jubilejním dvacátém dílu Slavia – Totálního podcastu.

Sezóna 1Epizoda 19Před 2 týdny 38:26

Blanka Pěničková: Slávistky v EA Sports FC je pro nás skvělá vizitka. Ženský a mužský fotbal nemá smysl srovnávat

Šest titulů jako hráčka, tři prvenství jako členka trenérského týmu. I to je Blanka Pěničková. Jak si užila vítězství v derby, co říká na to, že se její svěřenkyně objeví ve hře EA Sports FC nebo proč nesrovnávat ženský a mužský fotbal. To a mnohem víc se dozvíte v novém dílu Totálního podcastu.

Sezóna 1Epizoda 18Před 3 týdny 01:06:18

Jiří Bílek: Přestup trvá rok i deset minut. Do Slavie kupujeme předpoklady, které pak trenéři posouvají k dokonalosti

Rady sbírá od legendárních manažerů, neustále se vzdělává a ze Slavie chce udělat evropský klub ve všech směrech. Využijte jedinečnou šanci nahlédnout za oponu fungování nejstaršího fotbalového klubu v České republice v novém Totálním podcastu s Jiřím Bílkem, sportovním ředitelem SK Slavia Praha.

Sezóna 1Epizoda 171. září 2023 54:43

Václav Petrák: Tribuna a kabina jsou dva naprosto odlišné světy. Pohár z roku 1974 prostě musíme najít.

Bývalý kustod, současný archivář a hlavní průvodce slávistickým muzeem i celou Fortuna Arenou. Václav Petrák se řadí mezi legendy Slavie. Strávil s naším klubem celý život a má o čem vyprávět. Poslechněte si ho v novém Totálním podcastu. Nebudete litovat, protože tohle jde přímo od srdce.

Sezóna 1Epizoda 1625. srpen 2023 01:08:37

Zdeněk Houštecký: Fotbal je můj život. Pro kluky dýchám, ale občas je potřeba někoho "vyčistit"

Nepopsatelné emoce, velké srdce a duše všeho dění kolem slávistického A-týmu. Hostem dalšího dílu Totálního podcastu byl asistent trenéra Jindřicha Trpišovského, Zdeněk Houštecký. S Michalem Půrem si povídali samozřejmě hlavně o fotbale, ale rozhovor vám přinese mnohem víc.

Sezóna 1Epizoda 1518. srpen 2023 46:17

Diana Bartovičová: Ženský a mužský fotbal srovnávat nelze. Oba mají své vlastní kouzlo. Cílem je obhajoba a zlatý hattrick

Vystudovaná záchranářka, praktikující fyzioterapeutka a kapitánka SKS. Diana Bartovičová přináší v dalším dílu Totálního podcastu zcela nový pohled na život vrcholové sportovkyně i ženský fotbal.

Sezóna 1Epizoda 144. srpen 2023 25:08

David Lukeš: Služby a zázemí pro handicapové v Edenu jdou nahoru. Para-rubgy je náročný sport, který občas připomíná demoliční derby

Jak se v Edenu zlepšilo zázemí pro fanoušky se speciálními potřebami, jak se neziskové organizaci spolupracuje s fotbalovým klubem nebo jak náročným sportem je para-rugby. Nejen o tom si ve čtrnáctém dílu Slavia – Totálního podcastu povídali Michal Půr a ředitel Centra Paraple David Lukeš.

Sezóna 1Epizoda 1327. červenec 2023 41:13

Tomáš Souček: Česká liga je extrémně bojovná. Díky Slavii jsem byl na anglický fotbal skvěle připraven

Odchovanec, celoživotní slávista, trojnásobný mistr české ligy v sešívaném dresu a především neskutečný sympaťák. Hostem třináctého dílu Slavia – Totálního podcastu byl reprezentant Tomáš Souček. Jak v jeho očích obstojí česká liga proti té anglické? Jaké bylo zvednout evropskou trofej doma v Edenu? Nebo jak dobře ho Slavia připravila na Premier League? A mnoho dalšího v opravdu netradičním rozhovoru.

Sezóna 1Epizoda 1221. červenec 2023 46:48

Tomáš Bareš a Miloš Pour: Péče o trávník je alchymie. Premier League nemá chybu

Hosty dvanáctého Totálního podcastu byli Tomáš Bareš a Miloš Pour. Slávističtí trávníkáři mluvili o své profesi, nejzajímavějších zážitcích „od pažitu“ a zodpověděli i řadu nevšedních otázek fanoušků.

Sezóna 1Epizoda 1113. červenec 2023 43:41

David Šrámek: Fotbal je kulturní událost. Chceme dát fanouškům unikátní zážitek ve všech směrech. Fanzóna byla prvním krokem

Hostem jedenáctého dílu Totálního podcastu byl provozní ředitel SK Slavia Praha David Šrámek. S Michalem Půrem se bavili hlavně o fanzóně #SlaviaFest, gastronomických novinkách během zápasu i výzvách ve vylepšování služeb a prostředí Edenu a okolí jak pro domácí, tak hostující fanoušky.