Český rozhlas - Hudba
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Zprávy z jižních Čech: Mladí talentovaní hudebníci rozezní sály na zámcích. Začala jihočeská část soutěže Concertino Praga

Není jim ještě ani šestnáct let a už hrají s velkými orchestry ve vyhlášených síních. Mladí hudebníci, kteří se probojovali do finále rozhlasové soutěže Concertino Praga, vystupují tento týden na jihu Čech. Sérii zahájili v pondělí večer v Maškarním sále na zámku v Českém Krumlově.

02:24

Český rozhlas - Hudba

Vydává: Český rozhlas

Hvězdy, hudebníci, osobnosti všech žánrů, alba a koncerty.

Web

Před šesti dny 49:46

Pochlap se: Bylo období, kdy jsem slunce viděl jenom na cestě z mejdanu, říká DJ Poeta

Ladislav Zeman, známý hlavně pod pseudonymem DJ Poeta, byl dalším hostem podcastu Pochlap se. Během necelé hodiny se rozpovídal o svých emocích, o českém rapu, kterým se v posledních letech intenzivně zabýval, ale také o svém nezvyklém denním režimu.

Před týdnem 39:45

Velký čísla: Vědomí, že by si někdo poslechl mojí hudbu přišlo po SuperStar. Hodně mi pomohlo, říká Elizabeth

Tyká si s Jardou Jágrem a je majitelkou stříbra z poslední řady Česko Slovenské SuperStar. Do hitové pitevny Radia Wave zavítala vycházející zpěvačka Elizabeth Kopecká, která má teď po čerstvém podpisu u major labelu venku debutový singl Summer Boyfriend. Jak poznat, kudy by se měl ubírat váš debutový singl? A jak těžké je najít vlastní songwriterský rukopis? Naučný speciál Velkých čísel pro start vaší sólové hudební kariéry odmoderovali Annabelle s Filipem!