Zloději životů
Epizoda 3Před týdnem

Poslechněte si podcast: #3 VRAŽDA VYDĚRAČE

Srpen 2005. Pražské první oddělení přebírá případ pohřešovaného muže. Zmizel beze stopy, nebere telefony a jeho vlastní otec má silné podezření, že se stal obětí trestného činu. Vraždě nasvědčuje hned několik okolností. Jan Štoček musí tentokrát k výslechu dostat „velké ryby“, zdá se totiž, že pohřešovaný muž se živil sbíráním informací na vlivné osoby.

23:15

Zloději životů

Vydává: Novinky.cz

Recidivisté, sadisté, vrazi. Jedno mají společné. Ničí životy všem v okolí svých obětí a kradou životy nejen jim, ale i pozůstalým. Poslechněte si vyprávění bývalého kapitána a člena pražské mordparty - Jana Štočka.

Web

Epizoda 4Před šesti dny 29:11

#4 VRAŽDA PRO DVĚ STOVKY

Srpen 2009. U rybníku v pražských Kunraticích plameny nenávratně polykají starý a na první pohled opuštěný taxík. Během chvíle vychází najevo, že ohořelý vrak není jediný problém, který bude muset policie řešit. V rybníku je totiž objeveno mrtvé tělo postaršího muže. Čtvrtý díl podcastové série Zloději životů s kriminalistou Janem Štočkem přináší detaily vraždy, kterou vrah spáchal kvůli pár korunám. Na triku toho má navíc mnohem víc.

Epizoda 2Před 2 týdny 21:33

#2 POD SVÍCNEM BÝVÁ TMA

Únor 2008. Na tísňovou linku volá devětatřicetiletý muž. Pohřešuje manželku, která údajně odešla cvičit a už se nevrátila. Kriminalisté z prvního oddělení pracují s několika vyšetřovacími verzemi. Odešla matka malé holčičky od rodiny, nebo se stala obětí násilného trestného činu? Mediálně známou kauzu řeší se svým týmem Jan Štoček z pražského prvního oddělení.

Epizoda 1Před 3 týdny 22:51

#1 BRUTÁLNÍ VRAŽDA HOMOSEXUÁLŮ

Červen 2004. V pražských Strašnicích jsou za jednou z vilek objeveny ostatky dvou rozporcovaných těl. Podle stupně rozkladu se zdá, že jsou pohřbeny různě dlouhou dobu. Kdo stojí za brutální dvojnásobnou vraždou? Proč jsou některé kosti holé a jiné mají na sobě zbytky tkání? Záhadu řeší legenda české kriminalistiky Jan Štoček z pražského prvního oddělení.

2. září 2022 01:40

Kdo jsou oběti Zlodějů životů + UKÁZKA z první epizody

Příběh prvních obětí zlodějů životů vychází už v úterý 6. září.

28. srpen 2022 00:48

Upoutávka na nový kriminální podcast Zloději životů

V novém kriminálním podcastu Zloději životů serveru Novinky.cz, vypráví bývalý člen a kapitán pražské mordparty Jan Štoček o případech, jež vyšetřoval. První epizoda vychází už 6. září.