Zloději životů
NejnovějšíEpizoda 61. listopad 2022

Poslechněte si podcast: #6 PŘIZNÁNÍ KANIBALA HOJERA

Případ sériového vraha a kanibala Ladislava Hojera patří k těm nejhorším, které naše země pamatuje. V té době začínal pracovat na oddělení vražd kriminalista Jan Štoček. I když případ vyšetřoval zejména jeho kolega Jiří Markovič, Štoček v případu sehrál kuriózní, leč důležitou roli.

18:21

Zloději životů

Vydává: Novinky.cz

Recidivisté, sadisté, vrazi. Jedno mají společné. Ničí životy všem v okolí svých obětí a kradou životy nejen jim, ale i pozůstalým. Poslechněte si vyprávění bývalého kapitána a člena pražské mordparty - Jana Štočka.

Web

Epizoda 54. říjen 2022 23:20

#5 KDYŽ JENOM ZABÍT NESTAČÍ

Byl to jeden z nejbrutálnějších případů, který jsem za svoji éru u policie viděl, říká k vraždě z roku 1998 někdejší kriminalista z prvního oddělení Jan Štoček. Ten v pátém dílu podcastové série Zloději životů vzpomíná na detaily případu, kdy pachatel zasadil bezbranné seniorce 48 bodných ran. To však není jedinou hrůzou, která se onoho večera ve Vlkově ulici odehrála.

Epizoda 427. září 2022 29:11

#4 VRAŽDA PRO DVĚ STOVKY

Srpen 2009. U rybníku v pražských Kunraticích plameny nenávratně polykají starý a na první pohled opuštěný taxík. Během chvíle vychází najevo, že ohořelý vrak není jediný problém, který bude muset policie řešit. V rybníku je totiž objeveno mrtvé tělo postaršího muže. Čtvrtý díl podcastové série Zloději životů s kriminalistou Janem Štočkem přináší detaily vraždy, kterou vrah spáchal kvůli pár korunám. Na triku toho má navíc mnohem víc.

Epizoda 320. září 2022 23:15

#3 VRAŽDA VYDĚRAČE

Srpen 2005. Pražské první oddělení přebírá případ pohřešovaného muže. Zmizel beze stopy, nebere telefony a jeho vlastní otec má silné podezření, že se stal obětí trestného činu. Vraždě nasvědčuje hned několik okolností. Jan Štoček musí tentokrát k výslechu dostat „velké ryby“, zdá se totiž, že pohřešovaný muž se živil sbíráním informací na vlivné osoby.

Epizoda 213. září 2022 21:33

#2 POD SVÍCNEM BÝVÁ TMA

Únor 2008. Na tísňovou linku volá devětatřicetiletý muž. Pohřešuje manželku, která údajně odešla cvičit a už se nevrátila. Kriminalisté z prvního oddělení pracují s několika vyšetřovacími verzemi. Odešla matka malé holčičky od rodiny, nebo se stala obětí násilného trestného činu? Mediálně známou kauzu řeší se svým týmem Jan Štoček z pražského prvního oddělení.

Epizoda 16. září 2022 22:51

#1 BRUTÁLNÍ VRAŽDA HOMOSEXUÁLŮ

Červen 2004. V pražských Strašnicích jsou za jednou z vilek objeveny ostatky dvou rozporcovaných těl. Podle stupně rozkladu se zdá, že jsou pohřbeny různě dlouhou dobu. Kdo stojí za brutální dvojnásobnou vraždou? Proč jsou některé kosti holé a jiné mají na sobě zbytky tkání? Záhadu řeší legenda české kriminalistiky Jan Štoček z pražského prvního oddělení.

2. září 2022 01:40

Kdo jsou oběti Zlodějů životů + UKÁZKA z první epizody

Příběh prvních obětí zlodějů životů vychází už v úterý 6. září.

28. srpen 2022 00:44

Upoutávka na nový kriminální podcast Zloději životů

V novém kriminálním podcastu Zloději životů serveru Novinky.cz, vypráví bývalý člen a kapitán pražské mordparty Jan Štoček o případech, jež vyšetřoval. První epizoda vychází už 6. září.