Zlatá láska
NejnovějšíVčera

Poslechněte si podcast: Manželé Kučerovi: Zelené trenýrky Vladimíra a odmítání Květy zažehlo lásku, která trvá přes 50 let

Láska hory přenáší, to platí také o vztahu dalšího páru. Dříve než ona se do jejího nastávajícího zamilovali její rodiče. Jakoby věděli, že v něm jejich dcera najde silného hrdinu a něžného tátu. Příběh jako z červené knihovny trvá už přes 50 let.

40:25

Zlatá láska

Vydává: Český rozhlas

Romantický pořad, kde soutěží patnáct dojemných příběhů manželských párů, které jsou spolu 50 a více let. Který vás chytne za srdce?

Web

Před týdnem 39:27

Manželé Paurovi: Zamiloval se do ní na první pohled. Bylo jí 16. Svatbu jim ale komise nedovolila

Manželský pár spolu bude už téměř 60 let. Byla to láska na první pohled, která trvá dodnes. Byla zkoušená odchodem hned dvou malých dětských duší. Zlé časy je nezlomily.

Před 2 týdny 38:40

Manželé Vrzalovi: Věděla jsem, že každý den najdu od Josefa dopis. Pošťácká láska trvá už 55 let

Příběh tohoto páru je jak z pošťácké pohádky, kterou prožili ve skutečném životě. Ona na něj čekala za poštovní přepážkou, on za ní jezdil poštovním vozem. Zrodila se láska, která trvá už 55 let.

Před 3 týdny 37:11

Manželé Jiruškovi: Jedině Karla si vezmu klidně na dalších 60 let, řekla by u dalšího obřadu Marie

Marie a Karel Jiruškovi si manželský slib dali už před 64 lety. Na sebe i na svět se usmívají každý den, humor podle nich patří k lásce stejně jako věrnost a píle.

3. září 2023 39:22

Manželé Telenských: Jedině Mařenka bude moje žena. To jsem věděl už od 12 let, říká Josef

Marie a Josef Telenských jsou spolu už 61 let. Jejich příběh je příběhem velké lásky, jejíž kořeny sahají až do dětských let.

2. září 2023 33:31

Ten pohled do očí cítíme dodnes, říkají průvodci Zlatou láskou Carmen Mayerová a Petr Kostka

Před 50 lety se herečka Carmen Mayerová provdala za herce Petra Kostku. Jejich příběh je příběhem velké lásky dvou lidí, ke kterým vzhlížíme. Proto vás budou provázet novým pořadem Zlatá láska.

2. září 2023 32:57

Nejromantičtější pořad v éteru je tady: Startuje Zlatá láska plná dojemných příběhů manželských párů

Na vlnách regionálních stanic Českého rozhlasu si nenechte ujít jeden z nejromantičtějších pořadů, který budeme vysílat. Soutěžní pořad Zlatá láska se od září rozjíždí v pravidelném víkendovém rytmu a je o párech, které spolu žijí v manželském svazku 50 a více let. Který příběh vás chytí za srdce?