První dotek Zdeňka Folprechta
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Zdeněk Folprecht: Když se fanoušek choval slušně, tak jsem mu vždy dres rád věnoval

Ve studiu Radiožurnálu Sport si o zajímavých tématech povídali moderátor David Nyč a fotbalový expert Zdeněk Folprecht. V pořadu První dotek přišla řeč na nástrahy hry a potenciálních zranění na umělém povrchu. Dozvíte se i kolik financí stojí hráče dres, který věnuje fanouškům. Jak fotbalisté z nižších soutěží kombinují civilní zaměstnání s fotbalem? Jak Zdeněk Folprecht naložil s první výplatou, kterou dostal v mládežnickém výběru Sparty? Užijte si celý díl.

39:07

První dotek Zdeňka Folprechta

Vydává: Český rozhlas

Aktuální fotbalová témata z domácí i zahraniční scény probírá bývalý ligový hráč Zdeněk Folprecht, který v dresu Sparty Praha vybojoval titul a se Slovanem Liberec si zahrál Evropskou ligu. Užijte si unikátní fotbalovou sportovní talkshow.

Web

Před třemi dny 41:37

Folprecht o výplatách: Reakci fotbalistů Příbrami chápu. Kdysi jsem organizoval stávku na Žižkově

Čtvrteční dopoledne na Radiožurnálu Sport patří fotbalu, nejinak tomu bylo i dnes. Moderátor David Nyč si s fotbalovým expertem Zdeňkem Folprechtem povídal o zahraničních posilách Sparty Prahy před startem jarní části Fortuna ligy, ale také o tom, co říká na stávku fotbalistů Příbrami. Kolik se ve Spartě platilo zápisné, když na Letnou přicházel Folprecht? Zažil v kabině někoho, kdo nechtěl platit stanovené pokuty? Poslechněte si další díl pořadu První dotek.

Před týdnem 40:21

Folprecht: Vítězný pokřik je česká specialita. V zahraničí jsem nic takového nezažil

Komunikace mezi fotbalovými rozhodčími a hráči, děti jako maskoti a podavači míčů nebo přínos kanonýrů pro tým. To jsou hlavní témata pořadu První dotek Zdeňka Folprechta. Jak dopadl jeho kvíz s posluchačem Jiřím? Jaký vítězný pokřik přinesl Folprecht do kabiny Viktorie Žižkov? Pochválil někdy rozhodčího za dobře odpískaný zápas? To se dozvíte ve sportovní talkshow, která přináší fotbalové zajímavosti.

Před 3 týdny 34:01

Poslechněte si novou sportovní talkshow První dotek Zdeňka Folprechta. Každý čtvrtek od 10:06

Radiožurnál Sport má novou sportovní talkshow zaměřenou na fotbal! Každý čtvrtek od 10:06 si budou o aktualitách ze světa fotbalu na domácí i zahraniční scéně povídat David Nyč a Zdeněk Folprecht. Bývalý ligový hráč, který vyhrál titul se Spartou a se Slovanem Liberec si zahrál Evropskou ligu, se těší i na vaše názory. Co říká na přestup Ronalda do arabského celku? Byla příprava pod trenérem Trpišovským opravdu tak tvrdá? Nenechte si ujít První dotek Zdeňka Folprechta.