Host Lenky Vahalové
22. leden 2022

Poslechněte si podcast: Zažil šikanu i neúspěch, teď se mu plní sny. Pobyt v Americe mi dal životní náboj, přiznává Raego

Hostem Lenky Vahalové byl tentokrát zpěvák a rapper Raego. Mluvili spolu o desce Morfium, o jeho zkušenostech z Ameriky nebo o tom, jak se vyrovnal se šikanou ve škole.

17:56

Host Lenky Vahalové

Vydává: Český rozhlas

Každý týden hodinový rozhovor s osobností.

Web

25. červen 2022 23:52

David Svoboda: Ego mi nadělalo tolik problémů. Je to hrozný zločinec pro sportovce i trenéry

Moderní pětibojař a olympijský vítěz se dnes věnuje především práci sportovního trenéra ASC Dukla. „Pořád zjišťuju, co na mé svěřence nejvíc platí, ale ono se to mění podle věku. Ke každému vede cesta jinudy. Jsem takový jejich průvodce a pomocník,“ vypráví David Svoboda.

18. červen 2022 19:07

Postavil loď a závod přes Atlantik dojel druhý. Poslední dny mi u kormidla padala hlava, říká Krysta

Poprvé sednul do lodi, když mu bylo šest let. Pokud není na vodě, leze po horách nebo se věnuje paraglidingu. A miluje extrémní závody. O jednom z nich si Michal Krysta povídal s moderátorkou Lenkou Vahalovou.

11. červen 2022 17:37

Herečka Vendula Fialová o nové vášni: Líbilo by se mi být DJkou. U toho si zapařím a to já ráda

Herečka Divadla pod Palmovkou, která si ráda dává další výzvy. Moderuje společenské akce i vysílání v rádiu, dabuje a uvidíte ji také za DJským pultem. Hostem Lenky Vahalové byla Vendula Fialová.

4. červen 2022 25:19

Aneta Langerová: Cítím se v životě lehčeji. Vnímám hudbu trochu jinak a je mi v tom strašně dobře

V červnu startuje její turné Dvě slunce aneb Jak krásné je být milován. „Jsme za to všichni vděční a jsme rádi, že můžeme hrát a mít tu živou interakci s lidmi,“ říká Aneta Langerová. S Lenkou Vahalovou mluvila o hudbě, o tvorbě i o kvantové fyzice.

28. květen 2022 18:06

Své ženě jsem kladl záludné otázky o nevěře, vypráví o vzniku filmu Pánský klub režisér Matěj Balcar

Zanedlouho vstoupí do kin jeho filmový debut Pánský klub v hlavních rolích s Kristýnou Hrušínskou nebo Jiřím Mádlem. Nejen o novém filmu, ale také o chystaných divadelních premiérách mluví s Lenkou Vahalovou režisér Matěj Balcar.

21. květen 2022 24:07

Milan Peroutka: Nových příležitostí se nechci bát. Maximálně někdo napíše, že jsem byl na prd

V kapele Perutě zpívá i skládá písničky, zároveň vystupuje v muzikálech a divadelních hrách. Milan Peroutka mluvil s Lenkou Vahalovou nejen o práci, ale také o své rodině, sociálních sítích nebo plánech do budoucna.

14. květen 2022 15:57

Spolupráce s Janem Svěrákem a Tomášem Klusem je zázrak, říká o novém muzikálu herec Šimon Bilina

Libreto muzikálu napsal režisér Jan Svěrák a písně i texty jsou dílem zpěváka Tomáše Kluse. O své roli v muzikálu Branický zázrak a atmosféře při zkoušení mluvil s Lenkou Vahalovou herec a zpěvák Šimon Bilina.

7. květen 2022 25:45

Nevíte, co na sebe? Najděte si svou uniformu, která vás nezklame, radí zakladatelka Školy stylu

Spíše než módní výstřelky ji zajímá, jestli je její klientka šťastná a sebevědomá. Bývala stylistkou a módní ředitelkou Elle, pak založila Školu stylu. Alenka Šafratová mluvila s Lenkou Vahalovou třeba o tom, jakou proměnou prošla ona sama, proč už by nikdy nedělala módní policii, s čím vším ženám pomáhá nebo jak vyřešit svůj outfit během pěti minut.

30. duben 2022 23:44

Neobjasněných případů je stále dost. Až do důchodu mám do čeho vrtat, tvrdí badatel Jaroslav Mareš

Koncem minulého roku mu vyšla pátá kniha s názvem Nacistické poklady a StB. Při svém bádání pátrá nejen v archivech, pohybuje se i v terénu a vyráží na zahraniční cesty, třeba do Norska nebo Švýcarska. O tom všem mluvil s Lenkou Vahalovou reportér a badatel Jaroslav Mareš.

23. duben 2022 19:03

Thom Artway: Chci, aby mi víc lidí rozumělo, proto jsem si řekl, že teď budu tvořit jenom v češtině

Hostem v našem studiu byl naposledy v roce 2019, od té doby se toho u něj dost změnilo. Písničkář a skladatel Thom Artway se stihl oženit, chystá třetí desku a začal psát a zpívat v češtině. O tom všem si povídal s Lenkou Vahalovou.