Čermák Staněk Comedy Podcast
12. listopad 2019

Poslechněte si podcast: Zavřeme Malou Stranu pro auta? (15)

Staněk: "V autě prakticky bydlím. Když zavíráte město, jako kdybyste mi brali střechu nad hlavou." Čermák: "Malá Strana by se měla zavřít nejen pro auta, ale pro všechny. Oplotit a zavřít." I to zaznělo v debatě, ve které její aktéři neříkají to, co si myslí, ale co jim určila mince. Dvoueurovka. Tentokrát se mluvilo o tom, že i malá uzavírka může někdy nastartovat velké plány. Konkrétně oprava Smetanova nábřeží bude možná impulzem k tomu, že se pro auta zavře celé centrum město. Už víte, co si o tom myslete? Poslouchejte.

32:11

Čermák Staněk Comedy Podcast

Vydává: Čermák Staněk Comedy

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

Web

Včera 01:10:03

Obléká si správný muž dřív ponožky a pak kalhoty, anebo naopak? (308)

Ano, po týdnech nezajímavých politických debat (s happyendem) je tu opravdu důležité téma. Prezidenta volíme jednou za pět let. Avšak to, jestli si máme ráno obléknout dřív ponožky, anebo kalhoty, musíme řešit opravdu každý den. My muži, chce se podotknout. Ale týká se to i žen, protože ty nás u toho velmi často pozorují. Budeme mluvit i o dalších věcech: namátkou o jedné šále, kterou sebral prezident. Taky o mluvčí, kterou prezident taky někde sebral, a otázka zní, co s ní teď. Udělala malér, anebo byl její výkon po volbách závanem člověčiny? Řekneme vám to. A jako bonus se dozvíte, který prezident viděl na vlastní oči ufouny. Dobrý poslech a děkujeme!

Před pěti dny 01:16:11

Měl by se za možnost volit účtovat manipulační poplatek 1000 korun? (307)

Vychutnejte si epizodu, kterou jsme pro Patreon natočili hodiu před začátkem voleb. Teď už je po nich, ale i tak má své kouzlo! Chcete všechny epizody včas a celé, včetně PŘEPYCHOVÉ ZÓNY? Předplaťte si nás na Patreonu: http://www.patreon.com/cermakstanekcomedy

Před týdnem 01:15:25

Je dobré volit prezidenta přímo? (306)

Jdeme do finále, netřeba se zdržovat planými řečmi. Vybrali jsme jeden z vašich tipů na otázku (dalších asi pět je ve frontě), a jdeme na to. Plus vám řekneme o zraněních, kognitivním úpadku nebo třeba o softwaru na rozpoznávání krysích tlamiček. Hezký poslech! Do voleb se ještě jednou uslyšíme v pátek, když dopoledne natočíme volební epizodku. Díky!

Před týdnem 01:07:03

Česko musí zakopat příkopy, které ho rozdělují. Máme se i my v podcastu přestat hádat? (305)

Ano, tohle je ten důležitý díl podcastu, ve kterém se dozvíte, proč se jeden z nás stal "sněhovou vločkou", zamknul si twitterový účet a u svých tweetů navíc zakázal retweety. Co se stalo? Ptá se druhý z nás, a jeho myšlenky mírně ruší hlučná silnice, která odděluje balkón hotelu, na kterém sedí, od šumějícího Atlantiku. Je to prostě z mnoha důvodů mimořádný díl. Proto jsme se v něm chtěli rozhodnout o veledůležité věci: neměli bychom se aspoň na čas přestat v podcastu hádat a jít tak příkladem v době, která žádá spíše to, abychom si víc naslouchali a snažili si porozumět? Nechte se překvapit. Příjemnou zábavu a děkujeme.

Před 2 týdny 01:15:22

Dopadlo první kolo prezidentských voleb dobře, anebo špatně? (304)

Víme, že už toho o volbách a vám už politika a konkrétně volby prezidenta lezou i ušima, ale tomuhle se nešlo vyhnout. Protože v tom, zda první kolo dopadlo dobře, anebo špatně, se často tápe. Řekneme vám to. A taky se dozvíte nějaké detaily o ufiklém prstu, dlouhých zimních dnech a věcech, které by měly zůstat radši pod pokličkou. Díky a fajn zábavu! Lístky na naše představení: https://www.ticketstream.cz/interpret/cermak-stanek-comedy-143

Před 2 týdny 01:13:50

Je lepší být ruský dezolát z přesvědčení, anebo za prachy? (303)

Když někdo mele blbosti o tom, jak se Rusko brání Západu a že je spravedlnost na jeho straně, co vás napadne? Že je buď blbej, anebo navedenej. Lépe řečeno zaplacenej. Co je v tom případě pro vás lepší? Když někdo říká nesmysly, nebo - měkčeji řečeno - něco, čemu nerozumíte a zcela s tím nesouhlasíme, je pro vás lepší vědět, že to dělá z přesvědčení, anebo za prachy? Řekneme vám to. Taky se dozvíte, že jeden z nás posílal tomu druhému z nás fotografii, které se říká tzv. fikpic. No a řekneme vám samozřejmě všechno, co před volbami *) potřebujete vědět. A pološílený politolog z Říčan vám v přepychovce poradí, co máte udělat za plentou ve volební místnosti. *) pokud si trháte vlasy, že posloucháte tenhle podcast až po volbách, předplaťte si nás na Patreonu, a budete mít svoji porci Čermáaka a Staňka vždycky včas: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy

Před 3 týdny 01:11:35

Mají se oscarové kategorie "nejlepší herec" a "nejlepší herečka" spojit do jedné? (302)

Otázka jasná, držte si klobouky. Jsme jako moderní armáda: naší municí je jiskřivý intelekt, naší tajnou zbraní dokonalé vědomosti a našimi zvědy chytré drony přelétající nad minovými poli kulturních válek. A s touhle neporazitelnou výzbrojí samozřejmě neuhneme před odpovědností řešit i ty nejpalčivější dilemata současnosti. Taky si řekneme něco o smyslech, třeba o chuti, a řekneme vám, že chuťové receptory máte i ve varlatech. Tedy pokud varlata máte. Ale pozor, namáčení šourku do sojové omáčky vás k novým chuťovým zážitkům nepřivede. Dozvíte se, že nová jídla nevynalézají pouze šéfkuchaři, chudí imigranti či marketingová oddělení velkých firem, ale i vojenští diktátoři. A samozřejmě se budeme hádat, vzájemně urážet a okřikovat, abychom se rozešli v míru a s úsměvem. Děkujeme, že nás přesně tak i posloucháte.

Před 3 týdny 01:08:53

Máme si dávat novoroční předsevzetí? (301)

Ano, nevylučujeme, že jsme se o tom hádali už ve stejnou dobu loni. Nebo předloni. Možná předpředloni. Není vyloučeno ani to, že jsme se o tom hádali všechny ty rky. ALE i tak si myslíme, že to je téma, které potřebuje vyřešit každý rok znovu. Takže: máme si narok 2023 dávat novoroční předsevzetí? Přivítáme, když nám do komentářů napíšete ty svoje. V dnešním díle se dozvíte taky: - co se dozvíte, když (skoro) donekonečna posloucháte beuplatné ukázky ze severských detektivek - které město si jeden z nás nově zamiloval - kde byl druhý z nás mezi svátky, a proč to bylo zrovna divadlo? ... plus spousty dalších věcí. Doufáme, že jste skočili do nového roku rovnýma nohama. Křivýma by to bylo neestetické. Ahoj!!

1. leden 2023 01:24:16

Je přání šťastného nového roku milá povinnost, anebo zbytečná formalita? (300)

Milí posluchači a kamarádi, moc rádi vás potkáváme u příležitosti zveřejnění našeho 300. podcastu. Je něčím důležitým a významným, ale to se dozvíte až při poslechu. Taky vám něco řekneme o Richardu Curtisovi, o kterém jsme se bavili minule. Jo, zas se pohádáme o Twitter a o Musku, ale pak se udobříme a málem rozbrečíme k slzám. Hele, a kdybychom se už náhodou letos neviděli, tak šťastnej novej rok a hlavně to zdravíčko, že jo. Pa!

31. prosinec 2022 01:05:31

Mají rodiče přestat hrát pro děti divadýlko s Ježíškem? (299)

Ano, tady ho máte: díl naplněný láskou, přátelstvím a předvánoční pohodou tak moc, až se z toho poděláte. A ano, víme, že už je po Vánocích, ale tenhle díl dostáváte "opožděně", jelikož jde o kratší, bezplatnou verzi. Plnou verzi a o čtyři dni dřív dostanete vždy na Patreonu: https://www.patreon.com/CermakStanekComedy Každopádně prima poslech a hezkého Silvestra!