Pod Zlatou Lampou
25. listopad 2020

Poslechněte si podcast: Zase ty iPhony - 12 mini a 12 Pro Max po týdenním testování

Ve 21. díle pořadu Pod Zlatou Lampou se znovu zaměříme na Apple. Tentokrát se podíváme na zoubek novým iPhonům. Nejmenší a největší modely se začaly konečně prodávat a my je už nějaký čas testujeme. Jak moc dává Pro Max smysl? Vyplatí se pořídit si největší iPhone kvůli fotoaparátu? Jaké máme zkušenosti s baterií u mini modelu? Nejen o těchto tématech diskutují ve 20. díle redaktoři serveru dotekomanie.cz Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. I. iPhone 12 mini – je problém s baterií? II. iPhone 12 Pro Max – není to už velká plácačka?

25:26

Pod Zlatou Lampou

Vydává: Dotekomanie.cz

Míra, Přemek a Michal vás provedou světem technologií. Budeme diskutovat nad aktuálními tématy týkající se mobilních telefonů, tabletů, chytrých zařízení a dalších hraček, o kterých píšeme a nebo je rovnou testujeme na serveru Dotekomanie.cz.

Web

Před šesti dny 15:42

Minipodcast - Ohebný Pixel a Apple novinky

Další díl minipodcastu se čtyřmi zajímavými novinky je tady. Míra tentokrát sdělí dvě zajímavosti ze světa Applu - nový systém doručování bezpečnostních aktualizací pro iOS a integraci iCloud fotek do Windows aplikace Fotky. Přemek pak tradičně poví něco z Android světa - ohebný Pixel od Googlu v přípravě a pak také o novém procesoru od Qualcommu.

Před týdnem 32:56

Chytrá domácnost aneb nový řád?

Dneska to bude o chytré domácnosti. Povíme si nejprve naše první dojmy z inovované chytré domácnosti od IKEA a o její nové bráně Dirigera, kterou testujeme. Pak bude řeč o Google Home. Probereme, jak funguje, jaké jsou možnosti automatizace a povíme si naše zkušenosti.

Před 2 týdny 16:22

Minipodcast - Mobil s objektivem a iPhone bez tlačítek?

Další díl minipodcastu, ve kterém si shrneme zajímavé novinky z poslední doby je tady. Dnes bude řeč o ukončení jedné Google služby, dále o zcela novém standardu Matter pro chytrou domácnost, který vám nejspíše brzy usnadní připojení třeba chytré žárovky. Povíme si také o mobilu s objektivem od Xiaomi a nakonec zmíníme spekulaci o iPhone bez fyzických tlačítek.

Před 3 týdny 40:58

Co si myslíme o nových iPadech?

Probrali jsme nové iPady. Dává smysl iPad 10.generace? Proč není tak levný? Proč má USB-C a podporuje starou Apple Pencil? A co je vlastně nového u iPadu Pro M2?

24. říjen 2022 15:34

Minipodcast - iPhone 14 Plus se moc neprodává a další novinky

Další díl minipodcastu se čtyřmi novinkami je tady. Dnes si povíme o tom, jak se nový iPhone 14 Plus špatně prodává a také zmíníme chystaný iPhone SE 4. Přemek nám pak poví o nově vydaném Androidu 13 Go a také o jedné pozitivně negativní změně na YouTube.

17. říjen 2022 23:08

Nový král střední třídy smartphonů?

Pobavíme se o novém modelu, který má šanci zaujmout ve střední třídě. Je to nová Motorola Edge30 Neo, kterou jsme oba testovali a tak se podělíme o naše zkušenosti a povíme si, proč si myslíme, že to bude možná nový král střední třídy.

10. říjen 2022 20:52

Minipodcast - pozor na O2 mPlatby a novinky od Googlu a Huawei

Po týdnu si v rámci minipodcastu shrneme aktuální novinky ze světa technologií. Dnes to bude nabité. Přemek popíše kauzu s O2 mPlatby a proč si na ně dát pozor, Míra zase zmíní nové modely Huawei pro ČR. Dále Přemek představí pozitivní novinky o USB-C v EU a nakonec si povíme o novinkách od Googlu - Pixel Watch a Pixel 7 a 7 Pro.

3. říjen 2022 28:16

T Phone od T-Mobile. Zaděláno na úspěch?

T-Mobile představil vlastní mobily s názvem T Phone. Mají kvůli tomu zaděláno na úspěch? Probereme si celkově problematiku proč si operátoři vyrábí vlastní telefony a jak to s nimi v minulosti dopadlo u Vodafonu.

26. září 2022 12:15

Minipodcast - mobilní herní novinky

Dnešní díl minipodcastu, kde si pravidelně shrneme podle nás to nejzajímavější z poslední doby, je tady. Přemek dnes představí dvě mobilní herní novinky týkající se nového Asus ROG telefony a zajímavého počinu od Logitechu. Míra představí novinku ve střední třídě od Viva a také spekulaci ohledně mini Pixelu.

19. září 2022 31:17

Zcela nový iPhone 14 Pro, nebo ne?

Shrneme si letošní první podzimní nálož Apple novinek. Podíváme se na zoubek novém iPhone 14 Pro, který si už Michal osahal a tak nám sdělí jeho dojmy. Popovídáme si ale také o tom, jak se nám líbí nové modely Apple Watch nebo co říkáme na úplně nové AirPods Pro.