Klub Rádia Junior
Před pěti dny

Poslechněte si podcast: Zahradník František Hlubocký v Klubu Rádia Junior

Jaro je na spadnutí a příroda se probouzí. Co se děje v přírodě a co si tam můžeme v tomto období prohlédnout? Co nás čeká na zahradě? Moderuje Zdeněk Novák. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

31:16

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 35:28

Herečka Anežka Rusevová v Klubu Rádia Junior

Anežka působí nejen v České republice, ale má zkušenosti i s hraním v Německu. Jak se hraje v cizím jazyce? Anežka hraje také ve známém pražském divadle Studio Dva a je dlouholetou hvězdou seriálu Ulice, kde ztvárňuje postavu Venduly. Jak to funguje na place? Je natáčení nekonečného seriálu stresující? Moderuje Eva Sinkovičová.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 37:06

Známý český písničkář Petr Štolba alias Pekař v Klubu Rádia Junior

Jak se z učitele v mateřské škole stal jeden z nejznámějších českých písničkářů? Proč si říká Pekař? Umí péct? Které pečivo má nejradši? V roce 2016 vyhrál v anketě Slavík kategorii Objev roku. Jak mu tento úspěch změnil život? Dvacet let závodně tancoval. Má radši standard nebo latinu? Tančí i na svých koncertech? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 40:49

Specialista z Českého svazu ochránců přírody Martin Klaudys v Klubu Rádia Junior

Proč by měla krajina zadržovat vodu? K čemu jsou dobré mokřady, nebo proč si řeka hledá svoji cestu, i když se ji lidé pokoušeli narovnat? Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 39:38

Zakladatelka a ředitelka Yourchance Jana Merunková v Klubu Rádia Junior

V měsíci březnu se řeší finanční gramotnost ještě víc a tak probereme, kapesné, šetření i utrácení. Jana učí finanční gramotnosti děti i dospělé. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 31:28

Potřebujeme, aby nálezci dali zvířeti první pomoc, vybízí zvířecí záchranářka

Nejčastěji vyjíždí ke kachnám, netopýrům a holubům. Jak funguje zvířecí záchranka a jak poskytnout zvířeti první pomoc? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:04

Trenérka Veronika Preti a tiskový mluvčí seriálu Běhej lesy Richard Valoušek v Klubu Rádia Junior

Co všechno zažijí závodníci netradičních přírodních běhů? Na jaká nepřístupná místa si mohou účastníci zaběhnout? Dá se sportem chránit příroda? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:36

Natáčí vědecký pořad pro děti. Chtěli jsme to dělat jinak než youtubeři, říkají tvůrci Zvěda

Zábavný pořad Zvěd vzniká ve spolupráci s Akademií věd a Déčkem. Kdo ho vymyslel a proč? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:44

Moderátorka Lenka Novotná v Klubu Rádia Junior

Moderátorská abeceda - praktické rady a návody, jak dobře mluvit, ať už jako moderátor, či ten, kdo přednáší referát. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:58

Lidé Saturnu přezdívali ušatá planeta. Dnes víme, že na obloze viděli prstence

Proč se planetám přezdívá bludné hvězdy? Jakým bohem byl Merkur? A kde najdeme ušatou planetu? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.