Klub Rádia Junior
22. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Před bezem klekni, říkávali naši předci. Z plodů připravíte džem i léčivý sirup

Zahradník prozradí, co všechno se sklízí na konci léta. Jaké dobroty můžete vykouzlit například ze zralých bezinek? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

26:06

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Rozhovory se zajímavými odborníky, slavnými osobnostmi i začínajícími zpěváky a herci. Jaký super host přijde tentokrát? 

Web

Před dvěma dny 36:35

Koordinátorka instruktorů kroužků Denisa Týčová v Klubu Rádia Junior

Co všechno musí umět a vědět instruktor tanečního kroužku? Jak se tvoří nejlepší choreografie? A taky se dozvíte, co nejvíc baví děti, které do jejího kroužku chodí. Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 40:16

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Šikana. Pokud už někdo zažil šikanu, bojí se, aby se neopakovala. Jak šikaně předcházet a co dělat, když mám pocit, že mě ostatní šikanují? Moderuje Romana Růžičková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 29:47

Večerní čištění je nejdůležitější a na typu pasty nezáleží. Zubařka radí, jak pečovat o dětský chrup

Jak si správně vyčistit zuby? Jak zabránit zubním kazům? A opravdu pacienti koušou?

Před pěti dny 32:32

Trenérka mládeže a aktivní hráčka házené Astra Praha Monika Wachsmannová v Klubu Rádia Junior

Házená je hra starých Římanů a je prý nejen zábavná, napínavá a fyzicky náročná, ale taky plná překvapení, přátelství a nezapomenutelných okamžiků. Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 27:52

Klub Rádia Junior: Módní návrhářka Nina Provaan Smetanová v Klubu Rádia Junior

Tentokrát budeme pokračovat v módní abecedě a taky si povíme o aktuálních podzimních outfitech. Moderuje Roman Víšek. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 33:15

Zakladatelka REKORD BULL SRAZ Kateřina Kašparová k Klubu Rádia Junior

S Kateřinou si budeme povídat nejen o tradiční podzimní akci REKORD BULL SRAZ, ale i o jejích psech a proč ten poslední je z útulku. Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 34:44

Miloš a Jan Fialovi z hudební skupiny YesBrothers v Klubu Rádia Junior

Jaké to je založit si kapelu s bráchou? Mílovi je osmnáct, hraje na piáno a na kytaru. Šestnáctiletý Honza si zas vzal na starosti bicí. Jaké to pro ně bylo stát se předskokany na koncertech Michala Davida? Jak jim tato legenda české pop music pomáhá s hudební kariérou? Moderuje Klára Nováková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:22

Říkali mi Jarko, a to jsem nenáviděla, říká zpěvačka Chiara Nella Kekrt

Chiara. Originální dívka s originálním jménem. Jak k němu přišla? A čím by se chtěla stát, kdyby nebyla herečkou a zpěvačkou? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 39:55

Genetička Halina Šimková v Klubu Rádia Junior

Co to je genetika? A co se dá vyčíst z genů? Z čeho se skládají a viděl je někdy někdo? Dnes povídání pro všechny, které zajímá zábavná věda! Moderuje Jana Rychterová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:50

Psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Už jste si pro nový školní rok vybrali kroužky a koníčky? A můžete chodit na takový kroužek, který se líbí vám, nebo u vás takový kroužek není? Někdy se stává, že na kroužek chodit nechceme, ale musíme, protože si to přejí rodiče. Jak se s tím smířit a co dělat ve chvíli, kdy na kroužky a zájmy nemáme dostatek peněz? Moderuje Romana Růžičková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.