EquiRadio.cz
6. duben 2023

Poslechněte si podcast: Začíná dostihová sezona 2023. Gomba handicap a dubnová cena v Chuchli

Již tento Velký pátek se rozběhne česká dostihová sezona. V Chuchle Areně Praha se poběží mimo jiné Tipsport Gomba handicap nebo Velká dubnová cena. V sobotu na stejném závodišti bude možné poté sledovat také první klusácký mítink.

11:40

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 10:57

Anna Kellnerová: Grand Prix v Saint Tropez byla letos pro nás nejtěžší

Česká reprezentantka Anna Kellnerová se s klisnou Catch Me If You Can Old letos kvalifikovala zatím při všech mítincích Global Champions do Grand Prix. Jak byla spokojena s výkonem v Saint Tropez, to prozradila v sobotním rozhovoru pro EquiRadio.

Před dvěma dny 10:54

Čtvrté místo ze Saint Tropez je pro nás motivací, říká Anna Kellnerová

Tým Prague Lions obsadil v páteční Global Champions League při pátém kole v Saint Tropez čtvrté místo, přičemž od nejvyšších příček ho dělilo jen pár sekund. „Jsem ráda, jakým způsobem se ukazujeme,“ zhodnotila nejen svůj výkon Anna Kellnerová.

Před dvěma dny 01:30:46

Radek Rouč: Výkonný výbor ČJF má nějaký směr. Část lidí jde proti nám

„V rámci České jezdecké federace probíhá boj o to, jakým stylem postupovat, směřovat a jak jít dál,“ říká v devadesátiminutové debatě na EquiRadiu prezident ČJF Radek Rouč. „To, co se nyní děje, je pro mě neuvěřitelné a neakceptovatelné,“ konstatuje.

Před třemi dny 09:07

Nabitý dostihový víkend: Běží se Turf Gala i Velká červnová cena

Tři týdny před Českým derby čeká dostihové příznivce mimořádně bohatý víkend. Ve Velké červnové ceně vyzve domácí tříleté maďarský klasický vítěz, neděle patří mítinku Turf Gala. V pozvánce EquiRadia rozebíráme i nedělní klusácké vrcholy.

Před čtyřmi dny 03:22

Stanislav Hošák: Kolekce hřebců při ZZV v Tlumačově byla vyrovnaná

Základní zkoušky výkonnosti tříletých hřebců ČT, které se uskutečnily ve středu 31. května v Tlumačově, ovládli potomci hřebce 1977 Stalypso, přičemž nejvyšší známku obdržel Lucky Luck VK. Hodnotící komentář pro EquiRadio poskytl Stanislav Hošák.

Před čtyřmi dny 05:48

Program červnového CSI Zduchovice jsme zhustili, říká Barbara Hassová

Od čtvrtka 1. do neděle 4. června hostí Jezdecké centrum Zduchovice mezinárodní skokové závody, které vyvrcholí dvěma soutěžemi započítávanými do FEI Longines Rangking. Podrobnosti prozradila ve vysílání EquiRadia Barbara Hassová.

Před pěti dny 19:03

Sekaninová: CDI v Brně je moje nejstarší dítě. Letos slaví 25. výročí

Již 25. ročník mezinárodních drezurních závodů, které jsou součástí Světového poháru, proběhne první červnový víkend v Brně na Panské líše. Lenka Sekaninová vzpomíná na své pořadatelské začátky a také prozradila podrobnosti k letošnímu programu.

Před pěti dny 06:07

Hvězdný hnědák Voyeur měl dvě tváře. Doma medvídek, na závodech démon

Holandský teplokrevník Voyeur byl jednou z velkých hvězd parkurového sportu druhé dekády 21. století. Kůň, který dokázal vydělat miliony, opora americké národní reprezentace. V jeho sedle nejvíce vynikali Leon Thijssen a Kent Farrington.

Před šesti dny 12:11

Bitvy o přední příčky: Vítězové Grand Prix hodnotí CSI v Chuchli

Čtyři soutěže Grand Prix CSI Prague Arena pro jezdce do 25 let, děti, juniory a mladé jezdce nabídky napínavé vyvrcholení v podobě rozeskakování o nejvyšší příčky. Jejich pozdější vítězové se s námi podělili o své dojmy i další plány pro sezonu 2023.

Před šesti dny 46:57

Petra Cruse: Appaloosy jsou pro mě i pro manžela srdeční záležitostí

V dnešním podcastu EquiRadia s Jitkou Kynclovou se přeneseme přímo do srdce westernového ježdění, tedy do Texasu. Pozvání k rozhovoru přijala Petra Cruse, která tam s manželem provozuje farmu Steve Cruse Show Horses a účastní se světových show.