Časoprostor
15. květen 2023

Poslechněte si podcast: Noční můra projektu Phoenix a tajné vládní experimenty pokračujícího projektu Reinbow na Long Islandu

Počátkem sedmdesátých let bylo rádiové vybavení základny Montauk plně obnoveno. Samozřejmě byla přijata veškerá opatření k utajení a zejména dezinformacím. Jako jedna z úrovní dezinformace byla zvolena inovativní teorie času, připomínající chronofyziku sovětského vědce Kozyreva. Letecká základna Montauk byla podle všech dokumentů považována za zcela vyřazenou z provozu a nacházela se v zóně chemické kontaminace v důsledku úniku experimentálního raketového paliva. Údajně se kdysi dávno, ještě v padesátých letech, při doplňování paliva do prvních mezikontinentálních balistických raket převrhla na střelnici cisterna s velmi nebezpečnými a toxickými složkami.

15:51

Časoprostor

Vydává: YtaX10 | Svět2000

Fakta, šílené výzkumy, záhady i nevyřešené případy. Děsivá místa a podivné zprávy podložené svědectvím a důkazy. To vše a další naleznete na mém podcastu....

Web

29. červenec 2023 05:20

Fakta o přistání na Měsíci

Věděli jste, že mise Apollo vůbec nemělo přistávat na Měsíci? První přistání na Měsíci s posádkou v roce 1969, bylo historickým triumfem pro USA a celkově pro lidstvo. Včetně mise Apollo 11 se po Měsíci prošlo 12 mužů.

29. červenec 2023 04:43

Víte kolik lidí chodilo po Měsíci a kolik je tam vlajek? Astronauti, kteří už tam byli

První přistání na Měsíci s posádkou v roce 1969, bylo historickým triumfem pro USA a celkově pro lidstvo. Včetně mise Apollo 11 se po Měsíci prošlo 12 mužů, mělo jich být 14. Ale kteří to byli?

29. červenec 2023 14:22

To, co se stane ve vesmíru, brzy ovlivní lidskou historii Země

Konkurence mezi USA, Čínou a Ruskem bude mít důsledky pro nás všechny zde na Zemi. V čem se ale tato vesmírná rasa 21. století liší od té minulé? Příštích 50 let vesmírného průzkumu změní tvář globální politiky. To, co se stane ve vesmíru, brzy ovlivní lidskou historii stejně jako hory, řeky a moře na Zemi.

29. červenec 2023 06:59

Mají těla mimozemšťanů i mimozemskou technologii, tvrdí expert USA před Kongresem

Skrývají vlády důkazy o UFO před veřejností? Ve středu, 26.7.2023, proběhlo slyšení v Kongresu USA, u kterého pod přísahou, vypovídali vysocí důstojníci, piloti a zpravodajci o technologiích získaných z UFO, a také vypovídali o mimozemských tělech, které zkoumali speciální biologové. Jejich výpovědi jsou víc než zajímavé. Potvrzovalo by to skutečnost, že UFO existují a vlády skrývají důkazy před veřejností.

18. červenec 2023 05:17

Mýdlové bubliny se změnily v lasery

To je zajímavá práce, která mění bubliny z koupelnových kuriozit ve vysoce citlivá měřicí zařízení. Vzhledem k tomuto úspěchu se nemůžeme dočkat budoucích inovací Potŏcnikvé a Humara s gumovými kačenkami!

18. červenec 2023 08:35

Na Zemi jsou stále místa, která nechce žádný stát

Toto je pár zbývajících míst na Zemi, která si nenárokuje žádný suverénní stát.

17. červenec 2023 05:29

Vesmírní kadeti: "Nejdražší" televizní žert v dějinách lidstva

Podvod, díky kterému se skupinka lidí, která se účastnila britské reality show téměř dostala do vesmíru.

14. červenec 2023 11:39

Pátrání po humanoidních mimozemšťanech v historii pyramid

Jednoho dne lidstvo určitě začne podnikat cesty do hlubokého vesmíru. Dobrá zpráva je, že jejich předpokládané místo pobytu lze zjistit již dnes. Existuje mnoho faktů potvrzujících, že lidstvo na úsvitu své historie bylo v kontaktu s představiteli jiných civilizací. Ve skutečnosti se s největší pravděpodobností jednalo o mimozemšťany z vesmíru, tedy o bytosti, které naši vzdálení předkové považovali za bohy sestoupivší z nebes.

13. červenec 2023 15:46

Okřídlení démoni s červenýma očima, nebo mimozemská rasa nad Brooklynem

Vzniklo mnoho studií o okřídlených lidech založených na výpovědích očitých svědků. John Kiel upozornil na to, že zjevení létajících mimozemšťanů předcházel výskyt "velkého tělesa".

13. červenec 2023 06:07

Militarizace vesmíru a technika dvojího použití

Militarizace vesmíru začala tím, že jeden bývalý herec, který se stal prezidentem, si představoval, že je „imperátorem galaxie“, schopným vést „hvězdné války“.