Časoprostor
NejnovějšíPřed týdnem

Poslechněte si podcast: Šokující video údajného „experimentálního letadla“ vyvolalo na internetu debatu o UFO

Video ukazuje neidentifikovaný létající objekt na obloze v Roswellu v Novém Mexiku. Badatelé ho označují za „nejjasnější“ záběry UFO pořízené v tomto roce.

03:41

Časoprostor

Vydává: YtaX10 | Svět2000

Fakta, šílené výzkumy, záhady i nevyřešené případy. Děsivá místa a podivné zprávy podložené svědectvím a důkazy. To vše a další naleznete na mém podcastu....

Web

Před týdnem 06:25

"Jaderná rakev" na ostrově Runit stále straší Pacifik

Na osamoceném ostrově, leží „jaderná rakev“, která se snaží pojmout jámu radioaktivního odpadu z prvních testů atomových bomb. Koncem 70. let byly hromady ozářené půdy a trosek ze šesti různých ostrovů, spolu s tunami kontaminované půdy z Nevady, převezeny do obří jámy na ostrově Runit, jednom ze čtyřiceti ostrovů atolu Enewetak, kde byly smíchaný s betonem a uzavřeny v kupoli. 

Před týdnem 12:47

Operace "Přelet", fiasko CIA! Výškový a nepříliš rychlý letoun U-2, napěchovaný nejnovějším fotografickým a radiotechnickým vybavením a další technikou, pro úkoly vojensko-průmyslové špionáže

Cílem Powersova prvomájového, a zdaleka ne prvního letu, byla sovětská průmyslová zařízení a vojenské základny v oblasti Uralu. Poté, co pilot proletěl nad tajným Čeljabinskem a vyfotografoval jej, nabral kurz na Sverdlovsk (dnešní Jekatěrinburg). Poté měl podle letového plánu doletět k sovětskému raketovému zkušebnímu polygonu v Plesecku. Plán však nebyl realizován: U-2 byl sestřelen sovětskými silami protivzdušné obrany nad územím Sverdlovské oblasti.

Před týdnem 07:55

Co říká Bible o planetě Nibiru, která se „prý“ blíží k Zemi a co k tomu řekla NASA? V poslední době se dějí dost podivné věci: na Krétě padla červená mlha, v Rumunsku a Bulharsku napadl žlutý sníh.

V poslední době se ve světě dějí dost podivné věci: na Krétě padla červená mlha, v Rumunsku a Bulharsku napadl žlutý sníh. A onehdy si očití svědci sledující přímý přenos z ISS všimli, že stanici zahalil záhadný oranžový mrak. Podle některých vědců souvisí oranžová mlha v blízkosti ISS a podivné jevy, k nimž dochází na Zemi, s přibližováním planety Nibiru.

Před 2 týdny 10:42

Jaká hrůza se skrývá v útrobách Země? Vědci hovoří o rozsáhlých jeskynních systémech, které mohou spojovat velmi vzdálené oblasti v podzemí.

Kde se v různých vodních plochách planety čas od času objevují prehistorické příšery? Pozorují je věrohodní svědci a někdy i desítky lidí, ale následné pokusy vědců o nalezení exotických zvířat jsou bezvýsledné. Je možné, že tyto příšery žijí v jakési podzemní Plutonii a na povrchu se objevují jen občas? Vědci hovoří o rozsáhlých jeskynních systémech, které mohou spojovat velmi vzdálené oblasti v podzemí. Zajímavé je, že se může jednat nejen o přirozeně vzniklé dutiny, ale také o velmi rozsáhlé výkopy vytvořené člověkem. Slavný anglický cestovatel a vědec Percy Fossett, který zmizel v džunglích Jižní Ameriky, psal ve svých knihách o velmi rozsáhlých jeskyních nacházejících se v blízkosti sopek Popocatepetl a Inlaquatl a v oblasti hory Shasta. V Jižní Americe již dlouho existují legendy o skutečných podzemních městech vybudovaných přeživšími z Atlantidy, kteří se dostali na pevninu.

Před 2 týdny 15:51

Noční můra projektu Phoenix a tajné vládní experimenty pokračujícího projektu Reinbow na Long Islandu

Počátkem sedmdesátých let bylo rádiové vybavení základny Montauk plně obnoveno. Samozřejmě byla přijata veškerá opatření k utajení a zejména dezinformacím. Jako jedna z úrovní dezinformace byla zvolena inovativní teorie času, připomínající chronofyziku sovětského vědce Kozyreva. Letecká základna Montauk byla podle všech dokumentů považována za zcela vyřazenou z provozu a nacházela se v zóně chemické kontaminace v důsledku úniku experimentálního raketového paliva. Údajně se kdysi dávno, ještě v padesátých letech, při doplňování paliva do prvních mezikontinentálních balistických raket převrhla na střelnici cisterna s velmi nebezpečnými a toxickými složkami.

Před 2 týdny 05:34

Šéf Pentagonu pro UFO říká, že přítomnost mimozemské mateřské lodi v naší sluneční soustavě je možná

Umělý mezihvězdný objekt by mohl být potenciálně mateřským plavidlem, které během svého blízkého průchodu k Zemi vypustí mnoho malých sond, píše ve zprávě.

Před 2 týdny 04:14

Oči místo zapalovače: Fenomén pyrogeneze

Vědci se domnívají, že ke vznícení dochází, když se v tělech výjimečných jedinců nahromadí přebytek psychické energie.

Před 2 týdny 05:06

Satelity Starlink na nás přivedou mimozemšťany, stejně jako mobilní telefony

Vědci, studující radiovou energii Země, zachytili mylný předpoklad. Stále nevylučují, že nás mimozemšťané mohou odposlouchávat.

Před 2 týdny 06:03

Potopila Titanic egyptská mumie?

Ve snaze vysvětlit konec nejslavnější lodi 20. století existují mnohé hypotézy, ale ne každý ví, že existuje verze, která tvrdí, že za konec Titaniku může mumie.

Před 3 týdny 06:17

Byly odhaleny oficiální hotspoty UFO ve Spojeném království, včetně města, kde téměř každý pátý obyvatel zažil pozorování

A více než čtyři z 10 (42 procent) mají podezření, že vláda uchovává informace o UFO jako dobře utajené tajemství. Pokud by Zemi navštívili malí zelení muži a ženy, 41 procent si myslí, že by tu byli, aby provedli vědecké studie a 21 procent se obává, že by na planetě sklízeli suroviny.