• Podcasty
  • Podcasty o online marketingu od MarkMedia
Podcasty o online marketingu od MarkMedia
27. listopad 2021

Poslechněte si podcast: Vyzkoušejte CRM systém Hubspot

Rád bych se teď podíval na zoubek CRM systémům, které jsou více provázané s obchodem. V tomto článku přiblížím nástroj Hubspot, který může být dobrým pomocníkem pro obchodní i marketingové týmy.

03:38

Podcasty o online marketingu od MarkMedia

Vydává: Marek Wiener

Nabízíme vám pomocnou ruku při tvorbě webů a grafických návrhů, správě e-shopu a online marketingu. Jsme otevření novým nabídkám na spolupráci. Hledáme další projekty a klienty, kteří chtějí své podnikání rozvíjet a posunout svůj marketing na vyšší úroveň.

Web

Před týdnem 02:20

Připravte si kvalitní podklady pro sociální sítě

Mít připravené ty správné podklady pro reklamy na Facebook, Instagram nebo další sociální sítě je opravdu důležité. Všímám si však, že mnoho grafiků a tvůrců videí si se základními principy nedělá příliš starosti, a proto jsem nachystal pár zásadních tipů, čeho se držet při tvorbě kreativního obsahu na „socky“.

Před 3 týdny 02:20

Víte, jak si poradit s blokací reklam kvůli malware?

Malware je v poslední době největší nešvar firemních webů. Není to samozřejmě žádná novinka, existoval  i dříve, ale v dnešní době je to poměrně běžný jev a málokdy je snadné si s ním poradit.

Před 3 týdny 02:52

Marketingové tipy: Nástroje umělé inteligence

Opět tu pro vás mám pár užitečných vychytávek aneb jak dělat marketing prostřednictvím nástrojů umělé inteligence (AI), která je stále poměrně žhavým tématem.

20. říjen 2023 02:49

CapCut je na sociálních sítích jako doma

Tentokrát trochu odbočím a podíváme se na CapCut, editor videí na sociální sítě. Ten pochází z dílny ByteDance, tedy od firmy, za kterou stojí TikTok. Toto téma jsem zvolil zcela jednoduše, a to kvůli extrémní kvalitě, spolehlivosti a profesionalitě služby. Nejedná se totiž o žádnou doplňující appku jako je třeba Mojo, ale skutečně o komplexní nástroj pro tvorbu a úpravu videí na sociální sítě.

14. říjen 2023 02:50

Zajímá vás Twitter Ads manager?

Dnes jsem si pro vás připravil pár slov k seznámení s Twitterem, respektive jeho X Ads managerem. A k čemu se vůbec hodí?

6. říjen 2023 02:31

Nezapomeňte, vánoční sezóna se blíží

Nebojte se, i letos jsem pro vás nachystal pár marketingových tipů pro letošní vánoční sezónu.

22. září 2023 04:15

Užitečné tipy pro výběr marketingového profesionála

V tomto podcastu jsem si pro vás připravil nejen zamyšlení, ale zároveň i doporučení, jakým způsobem si vybrat vhodného partnera pro váš online marketing.

15. září 2023 03:07

Umělá inteligence v online marketingu

Umělá inteligence (AI) je bezesporu aktuálně hodně trendy téma, proto se s vámi rád podělím o své zkušenosti. Osobně jsem k umělé inteligenci poněkud skeptický, protože ne vždy podává dobré výsledky. Několikrát jsem se také v praxi přesvědčil, že lidem vlastně bere práci. Když už je však k dispozici, využívám ji ve třech rovinách.

8. září 2023 02:31

Allegro a Kaufland. Co očekávat od nových marketplaces?

Na českém trhu se letos objevila novinka v podobě nových „marketplaces“, tedy míst, kde na jednom místě nakoupíte v podstatě cokoliv. Doposud jsme byli zvyklí na nákupní galerie jako je Mall, Alza nebo Heureka, teď se k nim nově připojilo také polské Allegro a německý Kaufland.

25. srpen 2023 02:18

podcast

Weby a e-shopy tentokrát nechám odpočívat. V dnešním podcastu totiž pro vás mám doporučení na zajímavý nástroj, který je vhodný spíše pro určitý produkt, ať už je to webová aplikace, CRM nebo webová administrace vytvořená na klíč.