Čermák Staněk Comedy Podcast
20. březen 2021

Poslechněte si podcast: Vyberte si: Pavel Novotný, nebo Jan Zahradil? (148)

Tohle je první podcast na zakázku. Dostali jsme ji od vás. Na Twitteru. A zněla jasně. Pavel Novotný, rozjetý starosta Řeporyjí, anebo Jan Zahradil, odbržděný europoslanec? A ano, od toho jsme tady. Takže vám na tuto otázku odpovíme. A dopředu můžeme prozradit, že vítěz netokrát nevyhraje na body. Uvidíte nádherný zápas, který skončí knockoutem. A po znělce vám ho ukážeme ještě zpomaleně, s doprovodnými komentáři expertů. A to není všechno. V tomhle díle vám taky jeden z nás vysvětlí, co se stalo Slávii ve Skotsku, a jak je to s rasismem. Tohle je díl, který nemůžete vynechat, smazat ani ignorovat. Tohle je díl, kterému nemůžete jen tak zašeptat nějakou sprosťárnu do ucha. Tohle je díl, který si musíte pustit.

01:00:50

Čermák Staněk Comedy Podcast

Vydává: Čermák Staněk Comedy

Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

Web

Před čtyřmi dny 01:52:18

Trochu opožděně, ale přece. Je dobře, že jsme rozdělili Československo? (339)

Tohle je historický díl, protože v něm chybí druhá znělka. Jeden z nás se (způsobem, který je mu vlastní, a který všechny milují pro jeho vtip, pohotovost i moudrost, atd...) nerozloučil, a druhý z nás ho k tomu nevyzval, anebo jsme to udělali zatraceně nenápadně ... ale druhá znělka v tomhle díle klaždopádně není. Takže si epizodu č. 339 dobře schovejte, kvůli výrobní chybě bude stejně slavná jako Modrej Mauricius. Nebo ne. To právě dopředu nikdy nevíte. Nazdar a dík moc!!

Před týdnem 01:08:26

Je reálné, aby měl miliardář smysl pro humor? (338)

Inspiroval nás samozřejmě Elon Musk, ale ono by se našlo příkladů víc. Otázka zní: může být miliardář vtipný? A to tak, že by si třeba mohl "střihnout" vystoupení ve stand-up comdy klubu? Řekneme vám to. Budeme taky mluvit o exekutorech, o jízdě metrem, zmíníme dlouhověkost a mladé demonstranty, a samozřejmě přijde řeč na práce na silnici v okolí bydliště jednoho z nás. Prostě: všechno jako vždycky!

Před týdnem 01:03:31

Je OK, že jezdí prezident na oficiální cesty na motorce? (337)

Nejsme Petrem Pavlem posedlí, ale tuhle věc jsme museli vyřešit. Taky se dozvíte detaily o životě jednoho amerického miliardáře a pak taky chlápka, který žije pod hladinou. Jakože ve vodě. Celé je to vtipnější, než si myslíte. Jo a nezapomeňte: když se v podcastu na začátku objeví nůž, pak je nevyhnutelné, že na závěr někdo někoho zapíchne.

Před 2 týdny 01:25:31

Měli by obyvatelé Prahy platit speciální daň z radostného života? (336)

Pokračujeme v hádkách na přání, a i tentokrát zostra. Měli by Pražáci platit "daň z přepychu"? Jak nám napsal jeden patron, mělo by to hned dvě výhody. Za prvé by přibyly nějaké peníze do rozpočtu, a za druhé by nás obyvatele Prahy - možná - zbytek země nenáviděl o trochu míň. Rozhodli jsme to ve slovní přestřelce, a jak to dopadlo? Poslouchejte. Dozvíte se i to, jak se odborně nazývají pocity, které máte díky návalům intelektuálních krásna při poslechu našeho podcastu. A jeden z nás vás seznámí také se zajímavou kapitolou americké historie. V přepychovce se budete mít přepychově, jako vždycky, a žádnou další daň za to platíte nemusíte. Díky a nazdar!

Před 2 týdny 01:23:12

PŘEPYCHOVKA: Pražský magistrát zešílel. A pak přijde s dárkem pro děti narozené na Nový rok? (335)

Hele, tuhle hádku jste si objednali ,,, takže tady ji máte! Doufáme, že vám v programových krocích vedení hlavního města uděláme jasno. A upozorňujeme: o stranách opět rozhodovala mince (pětifrankovka), takže nemusíte mít strach, že se do debaty snad mohly promítnout určité neuzrózy jednoho z náís. (Nápověda: Technická správa komunikací. Není zač.) Ale pozor, dozvíte se i to, jakjeden z nás zjistil, jak štěstím obdaření lidé v našem městě žijí. Plus malá inormace o jednom nacistickém kopci v Americe a kvíz. Co znamená v nářečí jednoho krásného města, kde jsme shodou okolností nedávno vystupovali, tato prosba: "Kemo, oplodni mi zoofalku!" Nevíte? Poslouchejte. Děkujeme.

Před 3 týdny 01:20:57

Jsou pro Česko důležitější knihy, nebo víno? (334)

Jasně, že víme, že nejdůležitější je belgické pivo a bourbon, možná i sem tam poslaná dobře natočená plzeň nebo Guiness, ale ptáme se samozřejmě z POLITICKÝCH DŮVODŮ. Takže vám dáme odpověď. A nejen to: uslyšíte v přímém přenosu, jak si jeden z nás zajišťuje oběd. Dojmeme vás skoro k slzám, protože ten druhý z nás má bolístku. A taky vám řekneme spoustu píčovin, jako vždycky. Díky moc, máme vás rádi. (A ne, neříkáme to kvůli prachům, vy kundy, měli bychom vás rádi i zadarmo.) (Teda o něco míň, samozřejmě.) (Ale měli bychom vás rádi, fakt.) (Trošku.)

Před 3 týdny 01:16:23

Byla korunovace největší zbytečnost na světě, anebo důležitý rituál, který má smysl? (333)

Ano, víme, že čekáte na to, abychom vám řekli, jestli ta sobotní pohádka pro dospělé měla nějaký smysl. Proto nás máte. A proto my máme vás, abychom se o těchle věcech bavili. Ale nejen to: dozvíte se, jak jednoho z nás oroštoval algoritmus. Nebo jak druhého z nás roštuje Technická správa bůhvíčeho. A taky uslyšíte vzrušující a zároveň dojemný příběh o výletu do budoucnosti. Díky, že vás máme!

8. květen 2023 01:13:18

Soudě podle poštovních známek prezidenta, je jeho kreativní tým infantilní, anebo vtipný? (332)

Tahle epizoda je důležitá ze dvou důvodů. Za prvé: vyřešili jsme, jak je to s těmi poštovními známkami Petra Pavla. A za druhé: představili jsme dva songy, kterými chceme udělat zářez do hudebního světa. Jako ZÁŘEZ velkými písmeny. To, že se zároveň dozvíte, že při poslechu hudby lze dosáhnout orgasmu (jak z koncertu Čajkovského reportoval deník LA Times), je už jen taková třešnička na dortu. Přejeme inspirativní poslech našeho mluveného slova a orgastický poslech naší hudby.

3. květen 2023 01:01:10

Nemá Joe Biden kandidovat na prezidenta, protože už je moc starý? (331)

Ano, ageismus je velké téma tohoto podcastu, protože jeden z nás neustále terorizuje toho druhého právě proto, že je již téměř v tzv. seniorském věku. Což není stížnost, protože tento vystupující se zase vůči tomu druhému dopouští tzv. body-shamingu, takže jsou si v zásadě kvit. ALE: i tak pro vás vyřešíme, jestli je, anebo není věk Joe Bidena tím hlavním důvodem, proč by už kandidovat neměl. Poslouchejte! Díky a fajn začátek května!

28. duben 2023 01:20:23

PŘEPYCHOVKA: Chceme, aby měl Zeman po odchodu z Hradu ještě něco dalšího? (330)

Takže jsme se k tomu vrátili. Protože to je věc, kterou je prostě TŘEBA vyřešit. Má mít Zeman něco jako knihovnu/institut/privát, protože to tak proéstě funguje? Nebo ještě jinak. Ano, chápeme, že Havla chtěli lidi kolem něj "zvěčnit" v knihovně a že Václav Klaus chtěl "zvěčnit" sám sebe v Institutu. Ale chce někdo zvěčnit Zemana? Včetně jeho samotného? Jestli je to otázka, která trápí i vás, pak máme dobrou zprávu. Odpovíme vám na ni. A taky se dozvíte, proč účet KFC na Twitteru sleduje pouze 11 dalších účtů. V přepychovce. Díky, borci, a slibujeme, že když se někdo z vás stane prezidentem, že budeme VŠEMA DESETI PRO, aby na vaši počet vznikla minimálně univerzita. Nebo letiště. Nebo aspoň autobusová zastávka. Čus.