Kryptonovinky.cz
4. duben 2023

Poslechněte si podcast: Vláda USA prodává 50 000 BTC! | Hype okolo NFT na BTC | Konec další burzy v USA!

Podle onchain dat pokračuje na BTC akumulace, Elon Musk způsobil další pumpu na Dogecoine a Bloomberg odhalil svoji umělou inteligenci, která může ovlivnit obchodování.

12:39

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptoměn

Web

Před dvěma dny 16:02

Obrovský krok pro Čínu? | Nenávratná migrace NFT z ETH na BTC

Převést NFT na Ethereum na Bitcoin se dá, ale jde o jednosměrný lístek. Podle Justina Suna je krok Hognkongu velkou věcí pro celou Čínu a Tron, za kterým stojí, dosáhl zajímavý milník i v souvislosti se stablecoinom USDT. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před třemi dny 14:29

3 DOBRÉ ZPRÁVY PRO BTC ZA 24 HODIN :)

Společnost Tether (USDT) bude těžit Bitcoin v Uruguaji, Saifidean Ammous bude radit El Salvador v souvislosti s BTC, v Texasu neprošel anti-bitcoin zákon a Binance zatím neplánuje koupit žádnou banku. I o tom v dnešních zprávách ze světa kryptoměn.

Před čtyřmi dny 13:39

Důležitá cena BTC podle Glassnode | Dobré zprávy pro těžaře BTC

Těžaři bitcoinu v USA se dozvěděli nadějné zprávy, Glassnode naznačila zajímavou cenovou úroveň a různá data ukazují, že tento cyklus Bitcoinu je v mnohých ohledech odlišný oproti tým předchozím. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před pěti dny 14:06

Proč Bitcoin posílil? | Peter Schiff vydává NFT na Bitcoinu

Známý kritik Bitcoinu Peter Schiff vydává na bitcoine NFT kolekci skrz Ordinals, bitcoin posílil a onchain data naznačují pokračující akumulaci BTC ze strany retailu, no a mezitím Cointelegraph udělal přehled o tom, co si o nejznámější kryptoměně myslí američtí kandidáti na prezidenta.

Před týdnem 16:54

Čínská reportáž o kryptoměnách | USA ztrácí půdu pod nohama....

Spojené státy americké ztrácí podle Cathie Wood půdu pod nohama, pokud jde o kryptoměny. Čína odvysílala reportáž o kryptoměnách, kterou potom stáhla a Trezoru se daří díky PR selhání konkurenčního výrobce HW peněženek Ledger. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 15:42

Bitcoin zemře, jak opět vyhraje Biden (Ron DeSantis)

Kandidát na amerického prezidenta Ron DeSantis tvrdí, že jak volby vyhraje Joe Biden, Bitcoin můžu v USA úplně zabít. Mezitím cena BTC oslabuje směrom k důležité úrovni, NFT na Bitcoinu předběhly Solanu a Shaquille O'Neal konečně dostal oznámení o žalobě.

Před týdnem 20:17

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Na Twitteru se objevil falešný ověřený Kicom, podle Michaela Saylora začal nový bitcoinový bullrun, který bude pohánět více faktorů a společnost Ledger ustupuje od spuštění funkce Ledger Recover. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 13:37

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Strategie HODL podle onchain dat nadále dominuje, bitcoin mírně stoupl na ceně a Bitcoin oslavoval 13. výročí Pizza Day. Kryptofondy mezitím krvácely a šéf fondu 3iQ vyslovil zajímavou myšlenku. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 20:52

Poplatky za Ordinals na BTC stouply o 700% | Kdy se stal z Kennedyho Bitcoiner?

Poplatky za mintovaní NFT na Bitcoine známé jako Ordinals nadále výrazně stoupají, prezidentský kandidát Kennedy Jr. vysvětlil, kdy ho zaujal Bitcoin a kryptokomunita nadále řeší i kauzu Ledger a jeho služby Ledger Recovery. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn

Před 2 týdny 18:46

Tether vybral prachy z bank a jde kupovat BTC!

Emitent stablecoinu USDT společnost Tether vybrala peníze z bank a oznámila, že jde nakupovat bitcoiny.  Dále se zajímavé věci dějí v souvislosti s Ripple (XRP), či v americkém Senátu. Je tu dnešní souhrn zpráv ze světa kryptoměn.