26. únor 2022

Poslechněte si podcast: Vivien Charvátová: Studium v USA určitě doporučuji | TTP #28

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu jsme přivítali velice milého hosta v podobě české tenistky Vivien Charvátové. Ta si s námi popovídala o svých tenisových začátcích a o životě před odjezdem do USA. V další části podcastu jsme se už bavili přímo o studiích "za velkou louží". Vivien se s námi podělila o své americké zážitky a popsala, jak těžké je trénovat a u toho studovat vysokou školu. Přejeme příjemný poslech.

44:11

Tiebreak Tennis

Vydává: Tiebreak Tennis

Web

Včera 01:05:29

Martin Kližan: Miloval som tlak a vypäté stavy | TTP #34

Nový díl Tiebreak Tennis Podcastu je tady. Naše pozvání přijala dlouholetá slovenská tenisová jednička a držitel několika titulů z okruhu ATP Martin Kližan. Povídali jsme si o tom, jak se k tenisu vůbec dostal, jak probíhala jeho juniorská kariéra a také o tom, jak si užíval život na okruhu. Martin mluvil také o tom, co slovenskému tenisu chybí a jak tenisový svaz podporuje slovenské hráče. Na závěr podcastu odpověděl na vaše otázky ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech.

Před pěti dny 01:06:13

Párty ve Wimbledonu | Tenisová stopa #17

V dalším díle, pořadu Tenisová stopa, byl na programu především Wimbledon. Na začátku jsme se však vrátili k turnajům minulého týdne, vyzdvihli jsme výkony Taylora Fritze a Stefanose Tsitsipase. Zmínili jsme také úspěch Petry Kvitové, která udělala radost nejednomu českému fanouškovi. Poté již přišel na řadu Wimbledon, o kterém jsme se pořádně rozpovídali. Přejeme příjemný poslech.

Před týdnem 01:07:38

Travnatá esa | Tenisová stopa #16

16. díl Tenisové stopy přinesl mnoho zajímavých témat, mezi která patřily zejména turnaje uplynulého týdne. Kromě úspěchů Mattea Berrettiniho a Huberta Hurkacze jsme nezapomněli ani na ten, který si připsala Beatriz Haddad Maia. Ta totiž získala druhý titul po sobě a na Wimbledonu bude určitě černým koněm. Na závěr jsme se věnovali už samotnému třetímu grandslamu. Rozebrali jsme si výkony českých tenistů v kvalifikaci a také jsme se pokusili určit největší favority pro vrchol travnaté části sezóny.

Před 2 týdny 01:15:12

Tráva míchá kartami | Tenisová stopa #15

V další epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali zejména holandské senzaci Timu Van Rijthovenovi a jeho fantastickému týdnu v Hertogenboschi. Rozebrali jsme i turnaj ve Stuttgartu, který opanoval navrátilec po zranění Matteo Berrettini a nezapomněli jsme ani na turnaje žen v Hertogenboschi a Nottinghamu. V závěru jsme sdělili pár zajímavých zápasů tohoto týdne a také jsme se snažili určit šance českých a slovenských hráčů v nadcházející wimbledonské kvalifikaci. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 47:08

Lucie Havlíčková: Nemůžu uvěřit tomu, že jsem vyhrála singla i debla | TTP #33

Další díl Tiebreak Tennis Podcastu je tady. Tentokrát jsme vyzpovídali čerstvou šampionku Roland Garros Lucii Havlíčkovou. S mladou Češkou jsme se bavili o její cestě turnajem, a to jak v singlu, tak i v deblu. Lucky jsme se zeptali, zda si před turnajem na triumf věřila nebo také na to, jak to na grandslamu funguje. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 01:09:06

Antukový král znovu na vrcholu | Tenisová stopa #14

Další díl Tenisové stopy byl zajímavý tím, že naše pozvání přijala Klára Janáčková. Právě ona nás v průběhu natáčení skvěle doplňovala a přidala mnoho zajímavých postřehů. Postupně jsme probrali už dohrané French Open, diskutovali jsme jak o mužské, tak ženské části. Hlavním tématem byl samozřejmě Rafael Nadal, který i přes zdravotní problémy znovu předváděl neskutečné výkony. Zmínili jsme také nevídanou šňůru Igy Swiatek nebo počínání českých hraček. V závěru jsme se zaměřili na začátek travnaté části sezóny. Přejeme příjemný poslech.

31. květen 2022 01:00:46

Stálice i plno překvapení | Tenisová stopa #13

French Open je v plném proudu a 13. Tenisová stopa byla plně věnována právě tomuto turnaji. Kromě zhodnocení dosavadních výsledků jsme rozebrali také čtvrtfinálové dvojice, které nás v nejbližších dnech čekají. Rovněž jsme se pokusili předpovědět, jak by mohly vypadat jednotlivá semifinále či finále a v samém závěru jsme zhodnotili působení Čechů a Slováků. Přejeme příjemný poslech.

24. květen 2022 01:09:40

Roland Garros začíná 🇫🇷 | Tenisová stopa #12

Další díl pořadu Tenisová stopa toho přinesl hodně. V úvodní části jsme si povídali o turnajích minulého týdne. Velice nás překvapila Angie Kerber, která si došla pro titul ve Štrasburku. Zmínili jsme také turnaj v Ženevě, který ovládl Casper Ruud a dal zapomenout na ne příliš oslnivé výsledky z poslední doby. Hlavním tématem však bylo French Open. Bavili jsme se především o českých hračkách a hráčích, kterých je v pavouku znovu nespočet. Poprvé se navíc můžeme těšit na tři české mužské zástupce v hlavní soutěži. Přejeme příjemný poslech.

17. květen 2022 01:01:53

Djokovičova římská tisícovka 🇮🇹 | Tenisová stopa #11

V jedenácté epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali zejména Masters v Římě. Prostor dostali nejen vítězové mužského a ženského pavouka, ale i ostatní tenisté, kteří nás svými výkony příjemně překvapili. Dále jsme se podělili s našimi odhady před nadcházejícím Rolandem Garrosem a prostor dostal i Jonáš Forejtek. Přejeme příjemný poslech.

10. květen 2022 01:07:30

Alcaraz se blíží výsluní | Tenisová stopa #10

V jubilejní desáté epizodě Tenisové stopy jsme se v úvodu věnovali fenomenálním tažením Carlose Alcaraze a Ons Jabeur na turnaji v Madridu. Dále jsme probrali Zverevovy stížnosti na adresu turnajových organizátorů a rovněž dění na turnaji v Praze. Na závěr jsme ještě rozebrali turnaj v Římě a také přidali spoustu zajímavých tipů. Přejeme příjemný poslech.