FACE TO FACE
20. listopad 2021

Poslechněte si podcast: Vilík z Ordinace zhubnul 20 kilo. Pravděpodobně mám nějakou psychickou poruchu, přiznal herec

Kvůli roli sanitáře Vilíka v seriálu Ordinaci ho museli uměle vycpávat, aby byl tlustší, zároveň se mu ale podařilo zhubnout 20 kg. Občas si ho prý pletou se slavným písničkářem. Kromě herectví patří mezi jeho vášně kouzlení, a tak část honorářů padá právě i tímto směrem. Hostem talk show Face To Face byl herec a iluzionista Roman Štabrňák.

35:45

FACE TO FACE

Vydává: FACE TO FACE

Tváří v tvář se zajímavými hosty

Web

Před šesti dny 29:10

Aneta Vignerová po rozchodu s Kolečkem: Mám pocit, že jsem se nadechla

Před 13 let získala titul Miss ČR. Česko pak reprezentovala i na Miss World 2009 v Johannesburgu. Je maminkou 2,5letého syna a o nabídky na práci nemá nouzi. Je stále krásná, okouzlující, a i když si nedávno prošla životní krizí a neušla zájmu bulváru, snaží se být nad věcí a v pohodě. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byla modelka Aneta Vignerová.

Před týdnem 35:22

Představitelka Arabely po 30 letech. Promluvila o třech manželstvích, životu v Německu a rodině

Po 28 letech se vrací na filmové plátno ve zcela jiné pohádkové roli, než jak jsme ji znali a mnozí si ji zamilovali. Letos uplynulo neuvěřitelných 42 let od uvedení legendárního seriálu Arabela, a právě její představitelka, Jana dříve Nagyová, dnes Jana Pulm, byla hostem talk show Face To Face René Kekelyho.

Před 2 týdny 43:57

Geniální imitátor Petr Jablonský, jak jste ho ještě neslyšeli

Mluví desítkami hlasů, politici jsou často v rozpacích, někteří ho za to nesnášejí. Nemá problém naučit se zajímavý hlas a pak prezentovat věci, které by třeba dané osobnosti samy neřekly. Nebojí si útoků? Dá se ještě v dnešní složité době dělat si z věcí legraci? A umí být taky někdy vážný? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvil imitátor Petr Jablonský.

Před 3 týdny 40:14

Legendární duo Eva a Vašek: Drsné obvinění, vydírání a závist jim změnily život. Jak teď fungují?

Není u nás snad nikdo, kdo by je neznal. Jejích písničky se staly nepřekonatelnými hity pro poměrně široké publikum. Zažili velkou slávu, pomluvy, závist i vydírání. Proč se rozhodli žít střídavě v Česku a USA? A kde teď vystupují? O tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvili Eva a Vašek Ševčíkovi – legendární duo.

29. říjen 2022 48:38

Olga Matušková o posledních chvílích před smrtí Waldemara, druhé svatbě i detailech žádosti o ruku

Žije na americké Floridě a od doby, kdy před 13 lety odešel její slavný manžel, legendární zpěvák do hudebního nebe, jezdila do rodné vlasti se synem. Nyní se vrátila po třech letech do Prahy nejenom s ním. Jaké byly poslední hodiny Waldemara Matušky, a proč se znovu vdala? I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Olga Matušková

22. říjen 2022 31:07

Tomáš Matonoha zavzpomínal na divoká 90. léta a prozradil, co mu kolegové nejvíce vyčítali

Kdysi ho dvakrát nevzali na práva, tak se přihlásil na JAMU a tam se dostal napoprvé. Od mládí chtěl dělat muziku. Nějakou dobu působil i pod pseudonymem a dnes se kromě herectví věnuje i moderování. Hostem talk show Face To Face René Kekelyho byl herec a moderátor Tomáš Matonoha.

15. říjen 2022 38:08

Bára Nesvadbová otevřeně o vztahu s někdejším ministrem, nevěře i o tom, jak spolu vychází dnes

Narodila se do rodiny dvou lékařů, psychiatrů. Touto cestou se však nevydala. Pracovala jako novinářka, šéfredaktorka, je ale především spisovatelkou. Na svém kontě má i slavné bestsellery Bestiář a Pohádkář, které byly zfilmovány a trhaly rekordy. Své si užila s bulvárem. Přesto se neumí naštvat a vytočit. I o tom v talk show Face To Face René Kekelyho promluvila Bára Nesvadbová.

8. říjen 2022 31:21

Ivan Vyskočil se slzami v očích promluvil o podivných okolnostech smrti syna i nečinnosti policie

Před rokem byl hostem talk show Face To Face René Kekelyho. Tehdy byla řeč o veselých věcech a padaly vtipné historky i o soužití s jeho bývalou ženou. Nyní ale herec Ivan Vyskočil přišel, aby se svěřil s pocity, které prožívá po velké osobní tragédii. Promluvil o tom, proč nevěří tomu, že jeho syn Jakub spáchal sebevraždu, a proč se zlobí na českou policii.

29. září 2022 37:08

Tomáš Arsov o nejčastějších chybách v péči o vlasy a proč není „kadeřník celebrit“

Jako malý chtěl být kosmonautem, pak učitelem a i když se věnoval tancování, dnes je z něj uznávaný a mnohými celebritami vyhledávaný kadeřník. Má tento obor, podobně jako móda, nějaké trendy, neřesti a vrací se něco z účesů třeba po desítkách let? Jaký další umělecký obor ho láká? I na to v talk show Face To Face René Kekelyho odpověděl kadeřník Tomáš Arsov.

17. září 2022 47:40

Ondřej G. Brzobohatý o bývalé manželce Taťáně, současné partnerce Daniele i o odchodu slavného otce

Pochází z herecké rodiny. Z genů zdědil to nejlepší, od vzhledu, až po talent, a i když mu ještě nebylo čtyřicet, dosáhl doposud profesně velkých úspěchů. Řada lidí, kteří ho znají, navíc o něm říká, že poslední dobou září jako sluníčko. Čím to je? I o tom v talk show Face to Face René Kekelyho promluvil hudebník, producent a herec Ondřej Gregor Brzobohatý.