EquiRadio.cz
17. srpen 2023

Poslechněte si podcast: Vert Liberte se vrací, Pardubice po čase nabídnou startovací boxy

Dva mítinky nabídne tento víkend na českých závodištích. Sobotní Pardubice budou hlavně ve znamení rovinových dostihů, ale vrchol odpoledne bude překážkový. V neděli se pak rozloučí se sezonou Karlovy Vary. Poslechněte si pozvánku EquiRadia.

05:25

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Dnes 27:50

Jiří Kiml: Nový senzor EQUIMO umožňuje změřit srdeční aktivitu koně

/PR/ Aplikace EQUIMO nově rozšířila set s trackerem o senzor na měření srdeční aktivity koně. „Majitel koně nyní získá mnohem detailnější informace o tom, jak kůň pracuje s energií a v jaké je kondici,“ říká Jiří Kiml v komerčním podcastu EquiRadia.

Před dvěma dny 10:51

Hvězdný víkend Kamila Papouška: V Super GP jako jediný nechyboval

Kamil Papoušek prožil v pražské Chuchle Areně mimořádný víkend. V páteční Velké ceně slavil postup do finále Českého skokového poháru, v sobotu přidal vítězství v hlavní rámcové soutěži a v neděli vše korunoval triumfem v Super Grand Prix.

Před čtyřmi dny 16:25

Skřivan podruhé vyhrál pohárovou Velkou cenu. Známe finálovou dvacítku

Poslední Velká cena Českého skokového poháru 2023 proběhla v rámci závěrečného mítinku v Chuchle Areně Praha. Vyhrál ji stejně jako před dvěma týdny v Hořovicích Jiří Skřivan. Radoval se i Kamil Papoušek, jenž skončil třetí za Jaroslavem Jindrou.

Před čtyřmi dny 22:14

Mundil v talkshow: Když táta přijde a plácne si se mnou, je spokojen

Známou dvojicí na jezdeckých závodech jsou Michal Mundil a jeho syn Lukáš, který jde úspěšně ve šlépějích otce. Od koní si přitom na čas dal pauzu, ale je rád, že se vrátil zpět. V talkshow EquiRadia na sebe oba prozradili řadu zákulisních informací.

Před pěti dny 08:45

Týden před Velkou: Podzimní program v Brně a čeští koně v Longchamp

Po zrušení svátečních dostihů v Lysé čeká tento týden dostihové fanoušky v České republice pouze podzimní program na závodišti Brno Dvorska. Pozornost si jistě zaslouží i starty českých koní v pařížském Longchamp a vyhlížíme již Velkou pardubickou.

Před šesti dny 19:25

Török: Nejdřív grupa 1, pak Velká. Vert Liberte pracoval i s Godfreyem

Dva vrcholy sezony vyhlížejí Dalibor Török a stáj Pegas. Už tento víkend poběží Vert Liberte v supervytrvaleckém Prix du Cadran na závodišti Longchamp, o týden později následuje Velká pardubická s Godfreyem. "Věřím oběma," říká trenér v podcastu.

Před týdnem 13:52

Miroslav Trunda: Pro další olympijské body vyrazím do Montelibretti

Český reprezentant Miroslav Trunda si drží reálnou šanci, že se kvalifikuje na olympiádu do Paříže. Po pečlivých propočtech by měl být v tuto chvíli na druhém postupovém místě v divizi C, ale sezona ještě nekončí pro něj, ani pro jeho konkurenty.

Před týdnem 04:53

Sara Morganti kvůli nemoci nechodí. Koně ovládá hlasem a poklepáním

Každá jezdecká disciplína má své hvězdy. K těm v paradrezuře patří Sara Morganti. Italka, která závodí v Gradu I, tedy skupině jezdců, jež jsou nejzávažněji postiženi. Nasbírala už hezkou kolekci medailí na šampionátech i paralympijských hrách.

Před týdnem 04:01

Zduchovice hostily finále drezurního KMK a Českého poháru ČJF 2023

Ve dnech 22. až 24. září se ve Zduchovicích konal jeden z vrcholů drezurní sezony. O tituly šampionů se tam závodilo ve finále Kritéria mladých koní a Českého poháru ČJF, v jehož velké rundě se z vítězství radovala Ema Kopuletá s Forrest Gumpem.

Před týdnem 02:48

Drásovští jezdci kralovali při paravoltižním mistrovství ČR v Praze

Ve dnech 23. a 24. září se v areálu Tělovýchovné jednoty Orion Praha uskutečnilo mistrovství České republiky v paravoltiži. Nejúspěšnějším oddílem při tomto šampionátu handicapovaných jezdců byla TJJ Lucky Drásov, kam putovalo šest zlatých medailí.