Uslintanej Pes
12. únor 2022

Poslechněte si podcast: Vémola, operace PŘEDKOŽKY, HipHop v KRIMU, MrBeast a morbidní přežírání. Tohle už bylo za hranou#33

Tentokrát jsme řešili, co se ještě dá a co už je za hranou. Karlos Terminátor Vémola a jeho žena, Marpo, MrBeast, LEO Beránek, tetování, estetická chirurgie, Starej Fotr, morbidní přežírání, Salt Bae, Jackass a mnoho jiného.

52:45

Uslintanej Pes

Vydává: PesProduction

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a ač nás osudy zavedly na jiná místa, tak na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Web

Před týdnem 52:12

Stalo se: Dominik Feri, Clash of the Stars, Izrael, Tyler Durden, BTC k Měsíci, továrna na baterie.

V tomto díle jsme probírali novinky z domova a ze světa. Izraelskou válku, Továrnu na baterie u plzně, Clash of the Stars, útoky Tylera Durdena, růst BTC, kauzu Dominika Feriho a mnoho dalšího. Dali jsme Vám pár užitečných rad. Tak šup šup si to poslechnout.

20. říjen 2023 01:24:41

Oliver Dlouhý KIWI.com jaký je běžný den CEO, jak se chová k zaměstnancům a o co jsme se vsadili.

Tentokrát jseme do našeho podcastu pozvali kamaráda, spoluzakladatele a CEO společnosti KIWI.com dříve SkyPicker. Byl to velice zajímavý rozhovor o všem možném.Nejen o businessu a firmě ale i o volném čase, o rodině,Bitcoinu, ale i třeba o tom, jaký má rád chleba a co by chtěl provozovat za podnik. A pozor Honza uzavřel s Oliverem sázku.

18. září 2023 01:19:09

Letní speciál o nové sociální síti, o jídle, o VPN, o LÉTĚ, o nás a o světě.

Tento prázdninový díl, je vydáván trochu se zpožděním. Proto vyžadoval lehkou editaci, ale i tak je plný zajímavostí. Tak například nebo o legitimních věřitelích ČR, o michelinských restauracích, o VPNkách, o tom co nám chutná a bylo toho mnohem víc.

16. srpen 2023 01:53:45

David Grudl jaký má běžný den, jak bydlí, cestuje a je ve opravdu takový PARTYBOY? A co ten Infarkt?

Našim milým hostem byl spisovatel programů, tvůrce framework platformy NETTE, propagátor AI, podcaster, blogger a věčný třicátník David Grudl. Bavili jsme se o tom jak vypadá jeho běžný den, jak rád cestuje, co ho baví na ¨spolubydlení¨, o jeho práci, zábavě, o tom co předcházelo infarktu, o Tinderování na cestách a o mnohém jiném. Byl to opravdu zajímavý rozhovor. Rozhovoru předcházela přednáška o AI: https://youtu.be/EtapVdLzCMs

3. červenec 2023 01:42:42

Být miliardář je peklo. Je lepší skončit v ponorce, nebo v ringu? Flat Earth??? Host Jan Plojhar.

V tomto díle jsme řešili úskalí toho být bohatý. Nehoda ponorky k Titaniku, UFC zápas mezi Muskem a Zuckerbergem. Vyvracení teorií konspirátorů a pod... V půlce nahrávání k nám do studia přišel náš kamarád Honza Plojhar, který nám do diskuze vnesl nové pohledy...

Sezóna 1Epizoda 6719. červen 2023 01:44:27

Bitcoin,Clash of the Stars, wellnes pro krávy , půlmaraton a mnohé jiné. ft. Michal Boháč podruhé.

Opět k nam do studia zavítal náš kamarád Michal Boháč. Opět to byl velmi zajímavý rozhovor, plný interních informaci o BITCOINU. Ale ne jen o něm. Bavili jsme se o sportu, půlmaratonu a o Michalovo práci. Řekl nám pár pikantnosti ze světa zkušeného závlaháře. Nakonec jsme probrali novinky z Emanova “guilty pleasure” Clash of the Stars.

31. květen 2023 01:47:01

Host Mr.D. Stoický, potetovaný leatherworker radí, jak se nenechat nas*st. NIČÍM.

Host Mr.D Stoický, potetovaný leatherworker radí, jak se nenechat nas*st. NIČÍM.

4. květen 2023 01:04:57

Problémy světa vyřeší roboti. Pokud jim budeme SLOUŽIT. Chat GPT vyřeší deb***í Coca-Cola víčka.

V tomto díle jsme se podívali na nejpalčivější problémy lidstva a vymysleli jsme pár opravdu dobrých řešení. A pár opravdu blbých. Řešili jsme krize,chat GPT, roboty, víčka od Coly, válku na Ukrajině, inflaci, TikTok trendy a mnoho dalšího.

14. duben 2023 02:01:22

Tomáš Stráský: Investujte do snů, ale nejdřív životko!

Tentokrát byl hostem finanční poradce a prvoligový fotbalista Tomáš Stráský

3. duben 2023 01:09:17

Marek se vykašlal na Andreje a ten kvůli tomu drží hladovku. Poradíme Vám co je zdravé. Spánek!

Zdravý životní styl není jen pojem. Bavili jsme se o půstech, spánku, modrém světle, vitamínech, o Andrejovo hladovce a o mnohém jiném. Biohacking, Cirkadiální kód? Co to je? Pojďte si to poslechnout.