NejnovějšíSezóna 2Epizoda 1Před šesti dny

Poslechněte si podcast: Teaser: Nejlepší kamarád. Nová investigativní série Jiřího Kubíka

Případ pohlavního zneužívání žáka učitelem základní školy se po třinácti letech znovu otevírá. V investigativní rekonstrukci šéfredaktora Seznam Zpráv Jiřího Kubíka se k případu vrací učitel, žák, lidé z jejich okolí, policistka i soudní znalci. Kdo je tady vlastně oběť? Poslouchejte od 15. srpna na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

00:50

Ve stínu: Nejlepší kamarád

Vydává: Seznam Zprávy

Případ pohlavního zneužívání žáka učitelem základní školy se po třinácti letech znovu otevírá. V investigativní rekonstrukci šéfredaktora Seznam Zpráv Jiřího Kubíka se k případu vrací učitel, žák, lidé z jejich okolí, policistka i soudní znalci. Kdo je tady vlastně oběť? Od 15. srpna na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Sezóna 1Epizoda 728. únor 2022 00:41

Teaser: Poslechněte si novou investigativní sérii Seznam Zpráv

Recidivista Stanislav Seidl, zařazený na seznam 60 nejhledanějších zločinců Evropy, se minulý pátek dobrovolně vzdal úřadům. Tvrdí, že ho zradila příbramská policie, proto se přes jedenáct let skrýval v zahraničí. Poslechněte si jeho příběh v nové investigativní podcastové sérii Práskač.

Sezóna 1Epizoda 614. červen 2021 22:58

Epizoda pátá: Kasička

V závěrečné epizodě série Ve stínu celibátu se dozvíme, co Jiřině Kočí odpověděl kněz Pavel Krejčí na dopis, který mu po pětadvaceti letech napsala o svém traumatu. Kdo je čí obětí, kdo je pachatelem? Co dělat, když jsou světská i církevní spravedlnost bezmocné? A kdo vám uvěří?

Sezóna 1Epizoda 514. červen 2021 27:06

Epizoda čtvrtá: Amputovaná noha

Ve čtvrté epizodě série Ve stínu celibátu zjišťujeme, proč Jiřinu Kočí dostihlo její trauma ze zneužívání právě po čtvrt století, jak se k případu postavil řád salesiánů a jak se Jiřinin život posunul během posledních dvou let, kdy prochází terapeutickým procesem. Dokáže kněze konfrontovat?

Sezóna 1Epizoda 414. červen 2021 23:13

Epizoda třetí: Klec z rozumu

Ve třetí epizodě série Ve stínu celibátu Jiřina Kočí vypráví, jak její zkušenost se sexuálním zneužíváním ovlivnila její vztah s matkou, studium a další partnerské vztahy. Terapeutka Rita Kramerová vysvětluje, jaké podoby může mít vyrovnávání se s podobným traumatem a jak na Jiřininu otřesenou psychiku reagovalo její okolí.

Sezóna 1Epizoda 314. červen 2021 28:52

Epizoda druhá: Rozbitá holka

V druhé epizodě série Ve stínu celibátu s Jiřinou Kočí a jejím manželem navštívíme místa, kde se její příběh odehrál. Jiřina mluví o následcích tříletého zneužívání - sebepoškozování, myšlenkách na sebevraždu, i o tom, jak žádala o pomoc jiného kněze.

Sezóna 1Epizoda 214. červen 2021 26:33

Epizoda první: Můj pachatel

V úvodní epizodě série Ve stínu celibátu vstupujeme do příběhu Jiřiny Kočí a vracíme se do traumatické doby, kdy jí bylo šestnáct let. Jiřina otevřeně popisuje příčiny, průběh i následky sexuálního zneužívání knězem. Stáváme se součástí Jiřininy terapie a spolu s její terapeutkou Ritou Kramerovou hledáme odpovědi na otázky staré víc než dvě desetiletí.

Sezóna 1Epizoda 14. červen 2021 01:12

Trailer

Příběh Jiřiny Kočí, oběti sexuálního zneužívání knězem, která veřejně popisuje příčiny, průběh i doživotní následky traumatu, které zažívala před 25 lety. Podcastovou minisérií provází Jiří Kubík, šéfredaktor Seznam Zpráv. Premiéra v červnu 2021 na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.