YtaX10 | Svět2000
Před čtyřmi dny

Poslechněte si podcast: Válečné drogy Třetí říše: Vojsko s nadlidskými schopnostmi

Vůdci Třetí říše tvrdili, že vychovali nový typ vojáka: nebojácného, nikdy unaveného a s nadlidskými schopnostmi. Archivní dokumenty ale ukazují, že během druhé světové války byli němečtí vojáci pravidelně zásobováni léky, které jim dodávaly sílu a odolnost.

13:56

YtaX10 | Svět2000

Vydává: YtaX10 | Svět2000

Fakta, šílené výzkumy, záhady i nevyřešené případy. Děsivá místa a podivné zprávy podložené svědectvím a důkazy. To vše a další naleznete na mém podcastu....

Web

Včera 03:35

Kolik záření obdrží astronaut během šesti měsíců ve vesmíru?

Existují dvě čísla, která pomohou odpovědět na tuto otázku. A je to síla...

Před dvěma dny 02:54

Španělští vědci dokázali existenci "super schopnosti"

Výzkum provedený odborníky z Madridského centra pro biomedicínské technologie odhalil část mozku, která dokáže „zpomalit“ čas.

Před třemi dny 14:32

Agenti v rubáši: Proč fašisté vytvořili Vatikán

Po podpisu dokumentu bylo fašistickému diktátorovi předáno zlaté pero jako dar Svatého stolce. Na jeho příkaz bylo vyhlášeno město Vatikán, na které italské úřady převedly 44 hektarů pozemků v centru Říma. 

Před týdnem 09:44

Meteorit, sopka nebo vesmírný přístav mimozemšťanů? Tajemství původu "Oka Sahary"

Je to skutečně dílo samotné přírody naší planety, která po několik století pečlivě kreslí kruhy přísného geometrického tvaru? A pokud ne ona, tak kdo nebo co je tvůrcem? Otázky zůstávají otevřené. Ambiciózní vědci mají stále šanci učinit další velké objevy skutečného původu prstenů.

Před týdnem 05:30

Masivní erupce třídy X brzy zasáhne Zemi. V prosinci 2022 nás minula jen těsně

Sluneční erupce třídy X nedávno jen těsně minula Zemi. Nebyla ale poslední a velmi brzy může Zemi zasáhnout, informovala NASA a agentura ESA.

Před týdnem 05:43

Děsivý zvuk Zemské atmosféry

Přestože je magnetické pole nezbytné pro život na Zemi, není to něco, co bychom mohli sami o sobě vidět nebo slyšet. Je pozoruhodné, že vědci z Technické univerzity v Dánsku vzali magnetické signály změřené družicovou misí ESA Swarm a převedli je na zvuk.

Před týdnem 03:23

Lidstvo zcela jistě vyhyne, tvrdí vědec

Naše dny na Zemi jsou možná sečteny. Do konce tohoto století by totiž celosvětová populace mohla začít nevyhnutelně klesat, tvrdí paleontolog Henry Gee a neostýchá se použít slovo „vymírání“. 

Před týdnem 08:57

Dokonalá budoucnost? Lidský humanoid, život bez smrti...

Člověk by se v příštích 100 letech mohl stát zčásti strojem, zčásti tělem s mozkovými čipy a bionickými končetinami a orgány, což je vize „kyborgů“, kterou kdysi popsal Elon Musk.

Před týdnem 02:34

Agent FBI vypovídal o "éterických" mimozemšťanech

Před pár lety byla ve Spojených státech odtajněna zpráva agenta FBI, ve které je uvedeno, že v roce 1947, navštívili Zemi mimozemšťané nikoli z hmotné, ale z éterické planety. Ukázalo se, že jejich lodě jsou schopny přesunout se z éterického světa do hmotného a naopak.