EquiRadio.cz
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Úspěšný počáteční výběr plemenným hřebcům zářnou budoucnost nezaručuje

Snem chovatelů je, aby odchovanci byli úspěšní. Ideální scénář je, že tříletý hřebec absolvuje výkonnostní test, dostane licenci a později své kvality prokáže ve vrcholovém sportu. Mnohdy mladí hřebci zvítězí v körungu a tím jejich kariéra končí.

04:14

EquiRadio.cz

Vydává: EquiRadio.cz

Internetové rádio EquiRadio.cz doplnilo nabídku internetové televize EquiTV.cz o pravidelný audio obsah. Kromě video reportáží, on-line přenosů a video záznamů tak uživatelé mohou na sdíleném webu poslouchat audio příspěvky, rozhlasové reportáže a podcasty.

Web

Včera 14:34

Ve Zduchovicích dojde k bitvě medailistů z MČR, láká Hana Civišová

Finále Českého poháru v drezuře, ale také vrchol KMK v této disciplíně společně s přehlídkou tříletých drezurních koní čeká na návštěvníky Jezdeckého centra Zduchovice od pátku 22. do neděle 24. září. Detaily prozradila pro EquiRadio Hana Civišová.

Včera 05:25

Návrat Murzabajeva a tři vrcholy. Chuchle Arena vyhlíží velkou sobotu

Série čtyř zářijových mítinků v Chuchle Areně Praha vyvrcholí v sobotu 23. září. Špičkově obsazené odpoledne nabídne tři jedničkové vrcholy Renomia Velkou cenu českého turfu, Leram Million i Arqana Gerschův memoriál. Poslechněte si naši pozvánku.

Před dvěma dny 23:35

Michaela Soukalová: Přirozená komunikace v dostizích? Má to smysl

S dostihovými koňmi začínala Michaela Soukalová u legendárního Harryho Petrlíka ve stáji PP Šamorín. Dnes rozvíjí koncept přirozené komunikace v práci s ročky, ale i různými zdánlivě problémovými koňmi, které opět vrací do aktivního života.

Před třemi dny 04:25

Cortes skákal zvláštním stylem. S Madden za sebou nechával ty nejlepší

Hnědák Cortes C s nezaměnitelným stylem skoku a vášní k jídlu byl svého času parkurovou hvězdou. Když přišlo na sport, nechával s Beezie Madden v sedle za sebou ty nejlepší koně. V mezinárodních soutěžích s ním začínal Belgičan Gregory Wathelet.

Před čtyřmi dny 08:44

Henrik von Eckermann v Římě letos již podruhé vyhrál Grand Prix LGCT

Parkurová série Global Champions má za sebou již čtrnácté kolo, které se uskutečnilo v Římě. V týmové soutěži GCL tam vyhráli Madrid in Motion, sobotní Grand Prix LGCT pak ovládl Švéd Henrik von Eckermann s třináctiletým valachem King Edwardem.

Před čtyřmi dny 03:27

Kyselá, Reslerová a Machovská jsou voltižními šampionkami roku 2023

Ve dnech 16. a 17. září se v Tlumačově uskutečnilo mistrovství České republiky ve voltiži. Zlaté medaile si odvezly z juniorských kategorií Elisabeth Reslerová a Julie Machovská. Mezi seniory zvítězila Barbora Kyselá. Máme pro vás podrobnosti.

Před pěti dny 08:33

Jiří Skřivan vyhrál ČSP v Hořovicích: Byl to těžký vzdělávací parkur

Vítězem Velké ceny Ranche Hořovice se stal Jiří Skřivan s Hollandem TN. „Čekání na dobrého koně je vždy dlouhé, ale teď jsem za to rád,“ pochvaloval si svého valacha. V rozhovoru pro EquiRadio a EquiTV zhodnotil i těžký parkur z dílny Zdeňka Krpely.

Před pěti dny 05:52

Neporazitelná Classa: V Chuchli vyhrála Memoriál Harryho Petrlíka

Podle předpokladů vyhrála dvacátý Memoriál Harryho Petrlíka v Chuchle Areně Praha favorizovaná klisna Classa s Lucií Fialovou, která si tak udržela i při čtvrtém startu letošní neporazitelnost. Podrobnosti o průběhu celého mítinku přináší Martin Cáp.

Před týdnem 13:00

Suchánek: V Hořovicích se hraje o jedny z posledních pohárových bodů

Předposlední kolo letošního ročníku Českého skokového poháru probíhá už od středy v Hořovicích na Berounsku. Jaký je stav jednotlivých seriálových žebříčků a kdo má šanci na postup do finále v Praze, to rozebíráme na EquiRadiu s Alešem Suchánkem.

Před týdnem 01:02:14

Zbyněk Halbich o welfare s rozumem: Šíříme osvětu a ukazujeme možnosti

Životní pohoda neboli welfaere koní je v poslední době hodně skloňované. Ne každý si ovšem umí představit, co to všechno obnáší. Společnost Welfare group v čele se Zbyňkem Halbichem se snaží v tomto směru šířit osvětu a ukazovat lidem různé možnosti.