16. leden 2022

Poslechněte si podcast: Jakou používáme kosmetiku? Žijeme ve virtuální realitě? #30

Tentokrát jsme řešili paralelní světy.

47:32

Uslintanej Pes

Vydává: PesProduction

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a ač nás osudy zavedly na jiná místa, tak na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Web

Před týdnem 54:17

MĚSTO nebo VESNICE? ŠOK! KO během nahrávání! NEBO JE VŠE JINAK? Co na to Pražáci? #42

Tento díl se nesl v duchu bilancování. Hned na začátku nahrávání nás zastihla nečekaná událost, ale i tak jsme to zvládli. Je lepší žít ve městě nebo na vsi? Praha? Brno?  Plzeň? BUDĚJCE!!! Vesnickej fotbálek a dobrovolní hasiči. Hospoda. Sojové laté, Kultura, Sousedi, A samozřejmě POLITIKA. Pojďte si to poslechnout.

Před 3 týdny 01:05:07

MUSK kupuje Twitter! Tajné spiknutí elit. Má Zeman BSE? Debilita to the Moon. Peková Vs. Ráž #41

Tentokrát jsme probírali nejžhavější novinky

22. duben 2022 01:10:48

TOHLE jsem nežral! Influenceři jídla. Kuchařské soutěže. Potkal Novby Radka Kašpárka? Peče celá země #40

Tentokrát jsme se bavili o jídle 

4. duben 2022 01:18:24

Public SLAP. Will Smith Vs. Chris Rock, Flákanec, Macek Vs. Rath. Kdo nám dal největší facku. #39

Tentokrát jsme probrali slavné veřejné FACKY.  Je možné ospravedlnit  veřejného “facáka” při obraně ženy? A Street Rage Atacks Leo Beránka.  Toto a mnoho jiného jsme probírali v masem novém díle.

21. březen 2022 01:03:54

Kdo si hraje nezlobí? Nic na vás nehrajeme! Ostatní ale ano! Média vláda elity. Teorie her v praxi #37

Tentokrát jsme řešili hry.  Hry všeho druhu.  Teorie her, hry s nulovým a nenulovým součtem.  Kdo si hraje s naší myslí, kdo hraje fér.  A platí že kdo si hraje nezlobí?

9. březen 2022 39:49

Dezinformace a jak na ně, čeští elfové, putinova propaganda. Ruská válečná lodi, jdi do pr***e! #36

Tentokrát to bylo zase trochu DEEP, ale holt situace je zlá.  Probírali jsme dezinformace a propagandu všeho druhu. Poradíme Vám já k s nimi bojovat, jak je rozeznat a hlavně jak je nevyzvářet.

28. únor 2022 53:34

Nejděsivější horor? Love Story Mlčení Jehňátek, Horor Titanic, Český super hrdina BeerMan #35

Tentokrát jsme se bavili o filmových žánrech a vymýšleli jsme scénář pro nejúspěšnější kasovní trhák.

19. únor 2022 01:27:41

Uslintanej Pes feat. Ruda Schneedörfler o hudbě o kapele Lex Barker a novém PROJEKTU #34

Dneska jsme si pozvali hosta. Rudu Schneedörflera. Spolužáka a kamaráda z gymplu. Skvělého muzikanta, člena skupiny Lex Barker, prapůvodní člen Divadelního svazu Uslintanej pes, věznitele imaginárních důchodců, novopečeného otce a zábavného člověka. Dozvěděli jsme se kdo je v kapele srdcař a kdo pragmatik. Co je to Mess of Iguanas. Ruda nam prozradil co děla na čem v kapele pracují a kam si je můžeme přijít poslechnout. Tohle všechno a mnoho dalšího…. Bylo to DEEP, ale byla to zábava.

12. únor 2022 52:45

Vémola, operace PŘEDKOŽKY, HipHop v KRIMU, MrBeast a morbidní přežírání. Tohle už bylo za hranou#33

Tentokrát jsme řešili, co se ještě dá a co už je za hranou. Karlos Terminátor Vémola a jeho žena, Marpo, MrBeast, LEO Beránek, tetování, estetická chirurgie, Starej Fotr, morbidní přežírání, Salt Bae, Jackass a mnoho jiného.

4. únor 2022 55:52

PORUŠILI JSME ZÁKON! Zakážou nás, nebo se z toho dostaneme? Kdo prdí v MHD. #32

Tentokrát jsme probírali porušování zákonů a pravidel. Ať těch psaných, tak i nepsaných. Pravidla korporátních callů, jízdy v MHD, užívání veřejných toaletách a mnohé jiné. Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.