Kryptonovinky.cz
12. duben 2023

Poslechněte si podcast: TYTO DATA O KRYPTU VYPADAJÍ ZAUJÍMAVĚ ...

Objevila se zajímavá studie o kryptoměnovém trhu, která ukazuje, že ekosystém výrazně předbíhá. Mezitím SEC posiluje svůj tým zaměřený na dohled nad kryptoměnami, kryptofondy opět rostli a BTC akumulují hlavně malí hráči.

13:16

Kryptonovinky.cz

Vydává: Kryptonovinky.cz

Aktuální novinky ze světa kryptoměn

Web

Včera 13:39

Důležitá cena BTC podle Glassnode | Dobré zprávy pro těžaře BTC

Těžaři bitcoinu v USA se dozvěděli nadějné zprávy, Glassnode naznačila zajímavou cenovou úroveň a různá data ukazují, že tento cyklus Bitcoinu je v mnohých ohledech odlišný oproti tým předchozím. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před dvěma dny 14:06

Proč Bitcoin posílil? | Peter Schiff vydává NFT na Bitcoinu

Známý kritik Bitcoinu Peter Schiff vydává na bitcoine NFT kolekci skrz Ordinals, bitcoin posílil a onchain data naznačují pokračující akumulaci BTC ze strany retailu, no a mezitím Cointelegraph udělal přehled o tom, co si o nejznámější kryptoměně myslí američtí kandidáti na prezidenta.

Před pěti dny 16:54

Čínská reportáž o kryptoměnách | USA ztrácí půdu pod nohama....

Spojené státy americké ztrácí podle Cathie Wood půdu pod nohama, pokud jde o kryptoměny. Čína odvysílala reportáž o kryptoměnách, kterou potom stáhla a Trezoru se daří díky PR selhání konkurenčního výrobce HW peněženek Ledger. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před šesti dny 15:42

Bitcoin zemře, jak opět vyhraje Biden (Ron DeSantis)

Kandidát na amerického prezidenta Ron DeSantis tvrdí, že jak volby vyhraje Joe Biden, Bitcoin můžu v USA úplně zabít. Mezitím cena BTC oslabuje směrom k důležité úrovni, NFT na Bitcoinu předběhly Solanu a Shaquille O'Neal konečně dostal oznámení o žalobě.

Před týdnem 20:17

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Na Twitteru se objevil falešný ověřený Kicom, podle Michaela Saylora začal nový bitcoinový bullrun, který bude pohánět více faktorů a společnost Ledger ustupuje od spuštění funkce Ledger Recover. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 13:37

Co chybí bitcoinovému trhu? HODL stále dominuje

Strategie HODL podle onchain dat nadále dominuje, bitcoin mírně stoupl na ceně a Bitcoin oslavoval 13. výročí Pizza Day. Kryptofondy mezitím krvácely a šéf fondu 3iQ vyslovil zajímavou myšlenku. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.

Před týdnem 20:52

Poplatky za Ordinals na BTC stouply o 700% | Kdy se stal z Kennedyho Bitcoiner?

Poplatky za mintovaní NFT na Bitcoine známé jako Ordinals nadále výrazně stoupají, prezidentský kandidát Kennedy Jr. vysvětlil, kdy ho zaujal Bitcoin a kryptokomunita nadále řeší i kauzu Ledger a jeho služby Ledger Recovery. I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn

Před týdnem 18:46

Tether vybral prachy z bank a jde kupovat BTC!

Emitent stablecoinu USDT společnost Tether vybrala peníze z bank a oznámila, že jde nakupovat bitcoiny.  Dále se zajímavé věci dějí v souvislosti s Ripple (XRP), či v americkém Senátu. Je tu dnešní souhrn zpráv ze světa kryptoměn.

Před 2 týdny 20:46

Lepší časy pro krypto na Slovensku? | V EÚ schválili přísný zákon, o co jde?

Dočkají se Slováci nižších daní při prodeji kryptoměn, jakou regulaci přináší EÚ a proč je vůbec nejpřísnější a co nové u Trezoru či Ledgeru? Je tu dnešní souhrn zpráv ze světa kryptoměn.

Před 2 týdny 19:47

Co hovoří tajná služba USA o kryptoměnách? Budete překvapení :)

Co si myslí o kryptoměnách americká tajná služba, jak vnímá regulace Gary Gensler (šéf SEC) a do čeho by investovali profesionálové a retail v případě, že by USA nesplatili svůj dluh? I o tom v dnešním souhrnu zpráv ze světa kryptoměn.