Tiebreak Tennis
6. únor 2022

Poslechněte si podcast: Turnaj v Rotterdamu startuje | TTP #25

V dalším dílu Tiebreak Tennis Podcastu si představíme turnaj v holandském Rotterdamu, kde od 5. 2. do 13. 2. probíhá turnaj kategorie ATP 500. Kdo je favoritem turnaje a kdo může napodobit Arthura Ashe a Rogera Federera se dozvíte právě v něm.

11:33

Tiebreak Tennis

Vydává: Tiebreak Tennis

Tenisový podcast projektu Tiebreak Tennis, jehož součástí je pravidelný pořad Tenisová stopa. Pro lepší zážitek navštivte náš YouTube kanál. Web: http://tbtennis.cz/ YT: https://www.youtube.com/channel/UCYlY3dFnjhBsqyYhlK8_klA IG: https://www.instagram.com/tiebreak__tennis/

Web

Před čtyřmi dny 51:49

Jaroslav Bulant: Na lavičce trpím, nejraději bych jim pomohl | TTP #49

Tenisový trenér Jaroslav Bulant, který se s hráčkami do 16 let radoval z vítězství na Winter Cupu, si s námi povídal nejen o tomto turnaji a o jeho práci na tenisové Spartě, ale také o jeho tenisové kariéře. Jaké to bylo hrát tenis za totalitního režimu? Koho trénoval? Kdo z nadějných českých tenistů to může dotáhnout daleko? Na tyto a další otázky odpověděl v našem novém podcastu. Přejeme příjemný a ničím nerušený poslech.

Před šesti dny 01:15:06

Havlíčková a Brenda Fruhvirtová slaví největší kariérní tituly | Tenisová stopa #50

Dnes jsme věnovali prostor úspěchům mladých českých tenistek Lucie Havlíčkové a Brendy Fruhvirtové. Po rozebrání jejich turnajových triumfů jsme se přesunuli do Indian Wells, kde jsme si probrali mužský i ženský pavouk. Také jsme se pokusili předpovědět, jak by mohly dopadnout nejbližší zápasy tohoto turnaje. Přejeme příjemný poslech.

Před týdnem 01:15:50

Medveděv dovršil hattrick v Dubaji | Tenisová stopa #49

V Tenisové stopě jsme se opět věnovali skvělým výkonům Daniila Medveděva, kterému se tentokrát podařilo triumfovat v Dubaji. Přešli jsme také na americký kontinent, kde si v Acapulcu připsal překvapivý titul Alex de Minaur. Nezapomněli jsme ale ani na premiérové triumfy Nicolase Jarryho v Santiagu či Marty Kostyuk v Austinu. Přejeme příjemný poslech.

Před 2 týdny 01:06:23

Barbora Krejčíková vítězně v Dubaji | Tenisová stopa #48

Dnes jsme začali Barborou Krejčíkovou a jejím fenomenálním vystoupením na turnaji v Dubaji. Rozebrali jsme i výkony českého tenisty Jiřího Lehečky, kterému se dařilo v Dauhá a nezapomněli jsme ani na tamního vítěze Daniila Medveděva. Na závěr jsme si prošli i podnik v Marseille, který ovládl Hubert Hurkacz a samozřejmě také jihoamerický turnaj v Riu, kde jsme znovu mohli sledovat finále Alcaraz–Norrie. Tentokrát ovšem s jiným vítězem. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 01:14:37

Alcaraz je zpět a Swiatek opět naděluje | Tenisová stopa #47

Dnes jsme probrali turnaj WTA v Dauhá, na kterém zářila Polka Iga Swiatek. Poté jsme se přesunuli do Buenos Aires, ve kterém nás zajímal především návrat Carlose Alcaraza po zranění. Nezapomněli jsme ale ani na Rotterdam či Delray Beach, kde se podařilo získat první tituly v roce Daniilovi Medveděvovi a Tayloru Fritzovi. Přejeme příjemný poslech.

16. únor 2023 53:38

Barbora Miklová: Od zranění jsem vypustila, že jsem tenis někdy hrála | TTP #48

Barbora Miklová. Tenistka, která ve 23 letech odešla do tenisového důchodu, si s námi povídala nejen o tenisové kariéře, ale také o tom, co ji tenis celkově dal a vzal. Dozvíte se, proč česká tenistka musela kariéru ukončit a také, čemu se věnuje nyní. Přejeme příjemný poslech.

14. únor 2023 01:18:50

Yibing Wu přepisuje v Dallasu historii | Tenisová stopa #46

V Tenisové stopě jsme se tentokrát věnovali mimořádnému úspěchu Yibinga Wua, kterému se v Dallasu podařilo po neuvěřitelném finále získat první ATP titul své kariéry. Dále jsme rozebrali i ostatní mužské turnaje v Montpellier a Cordobě, kde zvítězili Jannik Sinner se Sebastianem Baezem. V samém závěru jsme se přesunuli ještě na okruh WTA, na kterém nás zaujal zejména turnaj v Abú Dhabí a triumf Belindy Bencic. Přejeme příjemný poslech.

9. únor 2023 01:17:27

Michal Navrátil: Posedlost a vášeň jsou pro mě nejdůležitější | TTP #47

V podcastu jsme tentokrát vyzpovídali trenéra Jiřího Lehečky Michala Navrátila. Se synem Jaroslava Navrátila jsme se bavili o tom, kam až se vyšplhal v roli aktivního tenisty a také o tom, koho již dokázal vytáhnout do TOP 100 světového žebříčku. Samozřejmě nesmělo chybět ani povídání o jeho současném svěřenci Jirkovi Lehečkovi a o jeho jízdě v Austrálii. Přejeme příjemný poslech.

7. únor 2023 01:07:29

Česko postupuje do finále Davis Cupu | Tenisová stopa #45

V Tenisové stopě jsme se tentokrát věnovali především Davis Cupu, ve kterém se českým tenistům podařilo zvítězit nad Portugalskem a postoupit tak do jeho finálové fáze. Rozebrali jsme si i prohru Slovenska s Nizozemskem a v závěru jsme si prošli i turnaje z okruhu WTA, na kterých dominovaly Alycia Parks a Lin Zhu. Přejeme příjemný poslech.

2. únor 2023 01:14:22

Jan Mühlfeit: Tenis jsou mentální šachy | TTP #46

Již podruhé jsme v podcastu přivítali mentálního kouče Jana Mühlfeita. Tentokrát jsme si s ním povídali o úspěšném tažení Jiřího Lehečky na Australian Open a na Next Gen ATP Finals, kterého se Mühlfeit osobně zúčastnil a pomohl tak Lehečkovi probojovat se do finále. Během celého podcastu zaznělo nespočet rad, jak se po mentální stránce cítit dobře. Přejeme příjemný poslech.