Trendy Expres

Expres FM

Trendy Expres je o všem, co právě frčí. Mějte přehled o cestování, financích, módě, lifestylu… prostě o všem, co je trendy.

Web

Epizody

Před týdnem
Epizoda 2425:38

Elektrizující Trendy Expres

Elektřina vs vodík, to je otázka, kterou řešíme i tento týden v Trendech. Porsche si razí cestu v elektromobilitě a Slováci představili v Dubaji vodíkový supersport! Svou novou luxusní kabelky si brzy koupíte ze secondhandu a Rihanna se rozhodla zabít Victoria's Secret.

Před týdnem
Epizoda 2321:52

Říjnový trendy přehled

První říjnové trendy přinesou novinky ze světa módy, Iris Apfel x H&M, Tom Brady chce, aby jeho brand byl větší než Jordan, Alex Monhart představil podzimní novinku. + Jony Ive chystá spolupráci s Ferrari a představíme vám český roadster!

Před 3 týdny
Epizoda 2229:42

Šetříme přírodu a energie

Odhalíme vítěze soutěže E.On Energy Globe, která oceňuje projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie. Usedneme do simulátoru od italských mistrů Pininfarina, Balenciaga má kolekci s Fortnite a Emma Raducanu je na roztrhání

Před 3 týdny
Epizoda 2121:26

Trendy míří do vesmíru

Na oběžné dráze se prohání posádka turistů. 3x o jablečných novinkách. Oslavíme spolu Batman day, a to jedinečným příběhem netopýřího muže z Prahy! Burčák je tu a my nezapomeneme na Vinaře roku!

11. září 2021
Epizoda 2026:06

Limonády z nečistot

Česko má oceněného designéra, který bude pracovat pro LVMH. Coca-Cola bude vyrábět limonády z jedné zajímavé suroviny. Novozélanďané se seznamují na Tinderu, aby dosáhli na hypotéku a vyrazíme na autosalon do Mnichova.

4. září 2021
Epizoda 1914:07

Jaké město je nejbezpečnější na světě?

Tokio už není nejbezpečnější město na světě, to najdeme v Evropě. Praha se ale v top ten nenachází. Disney+ chystá minisérii o Karlovi Lagerfeldovi. Švédi vyrábí rostlinné mléko z brambor a Italové pěstují bazalku pod vodou.

30. srpen 2021
Epizoda 1817:30

Roboti na Šumavě

Poslední srpnové Trendy vyrazí za roboty na Šumavu. Do Vídně na výstavu, která upozorňuje na klimatické změny. A v Praze máme největší evropskou instalaci od sklárny Lasvit. Pro pány tu máme trendy od stylistky hollywoodských hvězd a kolo od Harley-Davidson.

23. srpen 2021
Epizoda 1717:46

Trendy superjachta za 7,5 miliardy korun

Aktuální trendy jsou rodeo plné krásek tmavé pleti, které boří zdi a bojují za diverzitu ve světě módy a sportu. Ferrari přichystalo elektrický sporťák pro děti.

16. srpen 2021
Epizoda 1625:08

Jsou noviny a časopisy stále trendy?

Trendy s rozhovorem s Pavlem Šafrem o novém týdeníku FORUM24

7. srpen 2021
Epizoda 1514:16

Český porcelán umí být originální, vkusný i vtipný!

Tento týden si představíme 3 značky s autorským porcelánem. Mattel chce vaše staré panenky Barbie a Amsterdam má první most z oceli vyrobený pomocí 3D tisku. První srpnové trendy také prozradí, zda mají Češi zájem o "zelenou" kosmetiku.