• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 226. duben 2022

Poslechněte si podcast: Trailer: Romantické útěky pro průměrné a neúspěšné

O čem jako je epizoda #60?

00:58

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Antimotivační podcast

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 3Před čtyřmi dny 17:08

Aktualita: Proč si s Pavlem a Zemanem nedat svíčkovou a proč Jackson nenazpíval Tři čuníky

Dokázali byste složit prezidentský slib po vývaru a svíčkový? O čem byste se u stolu bavili s Petrem Pavlem a Milošem Zemanem? Proč je dobrý nevědět nic o Michaelu Jacksonovi, když máte oblíbený Tři čuníky? A co má společného Malá čarodějnice a NSDAP? To vše nás zajímá v aktuální Aktualitě.

Sezóna 3Epizoda 83Před týdnem 33:17

Máte pocit, že ostatní obtěžujete? Ano, obtěžujete (83)

Vyvlečete bojler do třetího patra, aby se s ním nemusel tahat instalatér. Když se chcete objednat u zubaře, stresuje vás, že nemá nikdy čas zvednout telefon. Šli jste na brigádu do mekáče, abyste se naučili komunikovat s lidma, ale pak stejně nezvládnete reklamaci v Alze. Omlouváte se, i když jste v právu. Je vám trapně z cizích rozpaků. Máte pocit, že otravujete lidi, i když to mají v popisu práce. A víte co? Otravujete. Omlouváme se.

Sezóna 3Epizoda 82Před 3 týdny 38:42

Jak udělat první dojem? Vždycky to může být horší (82)

Jste sami sebou. Nejste sami sebou. Spíte s překříženýma nohama. Nesbíráte vajgly. Čumíte lidem do očí. Máte botox. Dloubete se v nose. Zatínáte čelist. Nedělají se vám při úsměvu varhánky kolem očí. To všechno může ovlivnit, jaký uděláte první dojem, i pomoct, když chcete odhadnout lidi. Fakt. A taky to může být důvod, jak jste před třiceti lety přišli k přezdívce Kulihrášek nebo Majzlík. Ale máme dobrou zprávu: První dojem jde napravit… horším dojmem.

Sezóna 3Před 3 týdny 07:08

Aktualita: Tajemství záhadné koule na japonském pobřeží rozluštěno

E. T. volat domů a my vás volat k další Aktualitě: Vypadla záhadná koule na japonském pobřeží z fundusu soutěže Kufr? A co Timmy ze Severní Karolíny napsal do údajného čínského špionážního balonu?

Sezóna 3Epizoda 8114. únor 2023 35:03

Máte depku a syndrom vyhoření? Zkuste keramiku a šnečí farmu (81)

Už jste vyhořeli? A depku máte? Nepanikařte, ono to přijde. Zapojte svoje mojo. Nebo yolo. A změňte práci. Každý marketingový manager totiž může chodit na keramiku a pořídit si šnečí farmu, ovšem až po cestě do Indie. Ono je sice lepší shořet než vyhasnout, jak říkal Kurt Cobain, ale ve středním věku je už trochu trapný mít to na tričku. 

Sezóna 39. únor 2023 23:03

Aktualita: Nepozvali vás na party? Zavolejte Ivě Hüttnerové a vyfoťte chodidlo tučňáka

Neseme vám kousek domácího štěstí. Co dělat, když jste zoufalec, kterýho nikam nezvou? Jak se zabavit ve facebookové skupině „Stavíme svépomocí – rady, triky, tipy“? Jak vyhrát Czech Press Photo díky chodidlu tučňáka brýlového? Proč vyměnit tisícovku za jinou a netrhat kalendář? Rozebíráme v Aktualitě. A co s tím vším má společnýho Iva Hüttnerová?

Sezóna 3Epizoda 8031. leden 2023 01:00:07

Tragéd měsíce: Misogynní youtuber, neschopný atentátník, princ Harry a voják, který si nevšiml konce války (80)

Kdo bude tentokrát tragédem měsíce? Důstojník Hiró Onoda, který pokračoval ve válce, protože si nevšiml, že už skončila (03:59)? Youtuber a influencer Andrew Tate, který dojel na přestřelku s Gretou Thunberg (20:52)? Alois Šťastný aneb asi ten nejvíc neschopný atentátník ever (29:07)? Nebo “náhradník” princ Harry (39:52)?

Sezóna 327. leden 2023 16:51

Aktualita: Týdenní pobyt ve tmě a upgrade korunovačních klenotů

Jak si užít týdenní pobyt ve tmě, zvlášť když plujete v kontejneru z Bangladéše? Co zažila během prezidentské volby máma? Jak úspěšnému rande přes seznamku pomůžou automatické odpovědi? Víte jistě, že vaše dítě neumí počítat v čínštině? A za jaký ovoce bychom vyměnily jablko z korunovačních klenotů? Témata pro Aktualitu.

Sezóna 3Epizoda 7917. leden 2023 35:06

Jak vystoupit z komfortní zóny? Přežít v Krušných horách a zapnout sporák (79)

Být indiánem v Krušných horách. Jít na svatbu v kroksech. Přežít teambuilding v McKamey Manor. Kamarádit se s lidmi, kteří nás nemají rádi. Pořídit si kočku. Zadržet dech na poradě. Zapnout sporák. Vystoupit z komfortní zóny není jako práce s buzolou, děti. Ale, upřímně, nevystupujeme z komfortní zóny stejně nedobrovolně každý den? A máme vůbec opouštět svůj komfort? Kdo říká, že nás tam venku čeká něco lepšího?

Sezóna 312. leden 2023 19:01

Aktualita: Byla Lassie ve skutečnosti japonský youtuber a je první mimino roku podvod?

Jaký vliv má jaderná elektrárna na výkony maratonského běžce? Co když Lassie nebyl pes, ale japonský youtuber? Jak se stát dvojníkem Pelého? A není soutěž o první mimino narozené v novém roce podvod? Rozebíráme v aktuální Aktualitě.