• Podcasty
  • NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast
NAMAŽ SI ROHLÍK
– antimotivační podcast
Sezóna 230. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Trailer: Chybami se člověk učí

Trailer k epizodě Chybami se člověk učí – který uděláte znovu a který jen jednou?

00:27

NAMAŽ SI ROHLÍK – antimotivační podcast

Vydává: Namazsirohlik

Chcete to někam dotáhnout? Chcete, aby vás měli všichni rádi? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme. Zato máme spoustu rad, jak žít s neúspěchem. K ničemu vám to stejně nebude, ale je to zdarma, tak co byste chtěli... Vaše pravidelná dávka negativity v diktatuře pozitivního myšlení! Sledujte nás na Instagramu @namaz_si_rohlik!

Web

Sezóna 2Epizoda 75Před týdnem 35:47

Jak nebýt toxicky pozitivní? Vztekat se je lepší než dát si dortík (75)

Jste hepíci! Otevřená mysl, náruč i okno, a to pro všechny. Slunce, co prozáří mrak plný deště. Potlačování negativních emocí. Americký úsměv. Radost z maličkostí. „Pojď, dáme si dortík!” Jenže optimismus je opium lidstva. Nejste náhodou v pasti toxické pozitivity? Psychologové vzkazují: Pozitivní se musíte narodit. Jako Daniel Nekonečný. My vzkazujeme: Nebude to lepší.

Sezóna 2Před týdnem 00:29

Trailer: Jak nebýt toxicky pozitivní? Vztekat se je lepší než dát si dortík

Trailer k epizodě Jak nebýt toxicky pozitivní? Vztekat se je lepší než dát si dortík

Sezóna 2Před týdnem 14:36

Aktualita: Marmeláda je nový alkohol a jak podpálit supermarket

No nazdar, lidi, je nás na světě už osm miliard. Jak v té konkurenci zanechat jinou stopu než uhlíkovou? Stačí zapalovačem srovnat se zemí Penny Market? Kdo chce mít dobrý kamarády, ať ochutná všechny marmelády. Možná je totiž marmeláda nový alkohol. To všechno probíráme v Aktualitě. A na konci si zazpíváme.

Sezóna 2Epizoda 74Před 3 týdny 29:56

Je lepší sebereflexi mít, nebo nemít? (74)

Kdybychom potkali na ulici Taylor Swift, dělali bychom, že ji vůbec nevidíme. Ale Marušku Doležalovou klidně pozdravíme. Nikdy nenapíšeme knihu. Nevezmeme si minikraťásky. Sebereflexe nám ničí život. Nebylo by lepší ji nemít? Nebo jí mít aspoň tak akorát? Ale jak to poznat, že jo. „Chcete cítit něco jiného?” Probereme otázky, které vás sebereflexi naučí. A kdyby ne - naštěstí je v okolí každého z nás dost lidí, kteří vám se sebereflexí pomůžou. Ať chcete, nebo nechcete.

Sezóna 2Před 3 týdny 00:38

Trailer: Je lepší sebereflexi mít, nebo nemít?

O čem přesně je epizoda #74, ve který rozebíráme sebereflexi?

Sezóna 23. listopad 2022 15:26

Aktualita: O Putinovi v pytli na mrtvoly, dlouhověkých jepicích a terapiích ve sklepě

Jaký to je, když počítáte s jepičím životem, ale vykopou vás za 47 milionů let. Kde bude viset Putin v pytli na mrtvoly, až ho sundají z ministerstva vnitra. Co mají společného ženy, které bohatnou, s buřty pro psy. Jestli vás spíš zabije mýdlo, nebo cigarety. A proč vám od frustrace pomůže sklep. To vše rozebíráme v Aktualitě, která je DIY i USS.

Sezóna 2Epizoda 7325. říjen 2022 53:48

Tragéd měsíce: Falešný kosmonaut, policajt zlodějem, ukradené Monopoly a muž, který prodal Eiffelovku (73)

Jak se proslavit, když úspěchem to nejde? Vezměte to za opačný konec a přiučte se od mistrů tragédů! Třeba od Viktora Lustiga, českého podvodníka, který prodal Eiffelovku do šrotu (05:50). V policejní uniformě se zas možná líp kradou kabelky nebo mobily mrtvolám (18:09). Vymyslete nejslavnější deskovku světa a nechte si ji rozkrást jako Lizzie Magie Monopoly (27:42). Anebo se vydávejte za ruského kosmonauta a lákejte peníze z důvěřivých japonských důchodkyň (38:32). Vždycky se ale můžete stát strážníkem z Třebíče….

Sezóna 225. říjen 2022 00:40

Trailer: Tragéd měsíce

Trailer k další epizodě Tragéd měsíce. 

Sezóna 222. říjen 2022 16:11

Aktualita: Britská premiérka prohrála se salátem a Nobelovky nikdo opravdu nečekal

Aktivisté se lepí k obrazům van Gogha i k autům. Britská premiérka Liz Trussová si už asi nikdy nedá salát. “Nobelova cena?!” říkají letošní laureáti, “to jsem opravdu nečekal!” Pravda o Turínském plátně odhalena. A jednu pedikérku zaskočilo Čapí hnízdo. To vše rozebíráme v Aktualitě.

Sezóna 2Epizoda 7211. říjen 2022 29:29

Jak zbohatnout? Plést fusekle a nebát se krást (72)

Chcete si místo plyšových poníků na blešáku kupovat ty živý za miliony? Odmítáte si odepřít kafe ze Starbucksu a pravidelnou pedikúru? Chcete, aby vás Forbes zařadil do žebříčku nejbohatších Čechů? Jak zbohatnout (bez práce) řeší všichni, krize nekrize. My taky. A víme, jak vás dostat do proudu trvalé hojnosti. Bohatství je stav mysli, ale my spíš radíme: Nebát se a krást. A nosit pletený fusekle. Více finančního poradenství? poslechněte si taky epizodu O finančním (ne)úspěchu: Jak být milionářem a péct lasagne v myčce – třeba na Spotify [https://open.spotify.com/episode/73gXvBt549BrhGxWa9zLcF] nebo Apple Podcasts [https://podcasts.apple.com/cz/podcast/o-finan%C4%8Dn%C3%ADm-ne-%C3%BAsp%C4%9Bchu-jak-b%C3%BDt-milion%C3%A1%C5%99em-p%C3%A9ct-lasagne/id1548719583?i=1000524104959].