Epizoda 305. prosinec 2021

Poslechněte si podcast: Trafika s Pazderkovou a Szántóem: Když rozlučka, tak s punkem mezi pochodněmi

Nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, dnes v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali herečka Iva Pazderková a novinář Jakub Szántó.

37:39

Trafika

Vydává: Seznam Zprávy

Konstantin Sulimenko a jeho hosté se v zábavném kvízu ohlíží za důležitými i bizarními událostmi uplynulého týdne. Poslouchejte každou neděli na Rádiu Expres FM, Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 36Před šesti dny 34:42

Trafika s Do Thu Trang a Filipem Zajíčkem: Novináři hrají Candy Crush, Rusko se chystá na Call of Duty

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, to dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali autorka blogu asijatka.cz Do Thu Trang a novinář Filip Zajíček.

Epizoda 35Před týdnem 33:31

Trafika s Honzejkem a Vlasákovou: Když má norský tučňák vyšší rating než Farského unverzita

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali spisovatelka Klára Vlasáková a komentátor Petr Honzejk.

Epizoda 34Před 2 týdny 34:13

Trafika s Tvarohem a Zbořilem: Kanaďané rádi hledí na jeleny, fotbalisté zase do oblak

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali novináři Seznam Zpráv Jonáš Zbořil a Karel Tvaroh.

Epizoda 33Před 3 týdny 36:27

Trafika s Dočkalovou a Humpálovou: Green Deal je kamarád, internetové fámy nikoliv

Rok 2021 nabídl mnoho důležitých i bizarních událostí v politice, kultuře i na sociálních sítích. Připomeňte si některá jeho nej ve zpravodajském kvízu podcastu Trafika spolu s herečkou a moderátorkou Terezou Dočkalovou a novinářkou a autorkou podcastu Checkpoint Jolanou Humpálovou.

Epizoda 3219. prosinec 2021 32:44

Trafika s Dolákovou a Soukupovou: Kdo zvládne vypít Rusnokovu lihovou kvótu?

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádaly herečky a podcasterky Eliška Soukupová a Alena Doláková.

Epizoda 3112. prosinec 2021 36:18

Trafika se Ziburou a Kabátovou: Dekriminalizovat marihuanu, nebo botox pro velbloudy?

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, to v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali novinářka Šárka Kabátová a cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura.

Epizoda 2921. listopad 2021 37:12

Trafika s Bosákem a Burýškem: Podle Klause se komunismus porazil sám, s covidem to bude horší

Nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě a nebaví vás nudná týdenní shrnutí? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovali komentátor Jaromír Bosák a novinář a youtuber Jiří Burýšek.

Epizoda 2814. listopad 2021 33:01

Trafika s Šabackou a Vrátným: Jít do hospody není lidské právo. Na rozdíl od života v Brně

Nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě a nebaví vás dlouhé přehledy a analýzy? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovali vědkyně a polární ekoložka Marie Šabacká a podnikatel a trenér Michal „Radar“ Vrátný.

Epizoda 277. listopad 2021 36:21

Trafika s Prachařovou a Novotnou: Když Babiš mluví, stromy v hrůze mlčí

Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovaly novinářka Mariana Novotná a influencerka Mariana Prachařová.