Trafika
Epizoda 4320. březen 2022

Poslechněte si podcast: Trafika s MenT a Štěkánkou: Ruská válka nadzvedla i znuděné youtubery

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali influenceři Jan Macák (MenT) a Štepánka Cimlová (Štěkánka the Učitelka).

34:49

Trafika

Vydává: Seznam Zprávy

Konstantin Sulimenko a jeho hosté se v zábavném kvízu ohlíží za důležitými i bizarními událostmi uplynulého týdne. Poslouchejte každou neděli na Rádiu Expres FM, Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 453. duben 2022 32:35

Trafika & Za humny: Viktore, není to tebou, je to mnou. Láska k Orbánovi vyhasla.

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, to v mediálním kvízu Konstantina Sulimenka hádaly Barbora Chaloupková a Hana Martínková z podcastu Za humny.

Epizoda 4427. březen 2022 34:36

Trafika s Miss Petty a Just Karen: Na zájmenech nezáleží a i kocour může být hrdina

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali drag queen umělci David Daniel alias Miss Petty a Karel Vladika alias Just Karen.

Epizoda 4213. březen 2022 28:56

Trafika s Klímou a Dolejším: Když začnou padat obří pavouci, přichází Janečkova chvíle na hraně

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, to dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali novináři Josef Klíma a Václav Dolejší.

Epizoda 416. březen 2022 33:00

Trafika se Slížkem a Junou: Ve stínu války se ukrývají i špatné zprávy o klimatu

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali novináři David Slížek a Petr Juna.

Epizoda 4027. únor 2022 31:17

Trafika s Berkym a Patočkovou: Spadl vám na psí boudu meteorit? Můžete na tom zbohatnout

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali publicistka Jana Patočková a módní návrhář Pavel Berky.

Epizoda 3920. únor 2022 33:30

Trafika s Hejlíkem a Stuchlým: Žluna, nebo dlask? Národní pták zvedá tlak víc než pandemický zákon

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali foodie a herec Lukáš Hejlík a filmový kritik Aleš Stuchlý.

Epizoda 386. únor 2022 38:51

Trafika s Vackovou a Hovakimyanem: Místo olympiády je lepší koupat kapybary

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, to ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka tipovali lékařka a zakladatelka neziskovky Loono Kateřina Vacková a stand-up komik Tigran Hovakimyan.

Epizoda 3730. leden 2022 38:56

Trafika s Machettou a Co je Zoe: Dopadne Ukrajina jako Čestmír Mázl?

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali influenceři Karolína Meixnerová (Co je Zoe) a Jonáš Čumrik.

Epizoda 3623. leden 2022 35:02

Trafika s Do Thu Trang a Filipem Zajíčkem: Novináři hrají Candy Crush, Rusko se chystá na Call of Duty

Nestíháte číst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, to dnes ve zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali autorka blogu asijatka.cz Do Thu Trang a novinář Filip Zajíček.