NejnovějšíEpizoda 30Včera

Poslechněte si podcast: Trafika s Pazderkovou a Szántóem: Když rozlučka, tak s punkem mezi pochodněmi

Nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Co je pravda a co blud, dnes v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka hádali herečka Iva Pazderková a novinář Jakub Szántó.

37:36

Trafika

Vydává: Seznam Zprávy

Konstantin Sulimenko a jeho hosté se v zábavném kvízu ohlíží za důležitými i bizarními událostmi uplynulého týdne. Poslouchejte každou neděli na Rádiu Expres FM, Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

Web

Epizoda 29Před 2 týdny 37:09

Trafika s Bosákem a Burýškem: Podle Klause se komunismus porazil sám, s covidem to bude horší

Nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě a nebaví vás nudná týdenní shrnutí? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovali komentátor Jaromír Bosák a novinář a youtuber Jiří Burýšek.

Epizoda 28Před 3 týdny 32:59

Trafika s Šabackou a Vrátným: Jít do hospody není lidské právo. Na rozdíl od života v Brně

Nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě a nebaví vás dlouhé přehledy a analýzy? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovali vědkyně a polární ekoložka Marie Šabacká a podnikatel a trenér Michal „Radar“ Vrátný.

Epizoda 277. listopad 2021 36:18

Trafika s Prachařovou a Novotnou: Když Babiš mluví, stromy v hrůze mlčí

Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovaly novinářka Mariana Novotná a influencerka Mariana Prachařová.

Epizoda 2631. říjen 2021 29:07

Trafika naživo s Kovym a Pastoral Brothers: Metál pro Dádu a hanbaté muzeum

Také nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne ve speciálním vydání (a poprvé před živým publikem) glosovali Karel Kovář alias Kovy a Pastoral Brothers.

Epizoda 2427. říjen 2021 25:56

Trafika s Člověkem v tísni: Titulkům s vykřičníkem nevěří ani oživlé mrtvoly

Také už se nestíháte orientovat ve všech fake news a konspiračních teoriích? Právě proto je tu speciál Trafiky. Zákruty hoaxů ve speciální Trafice odhalovali novinářka Veronika Sedláčková a Karel Strachota z Člověka v tísni.

Epizoda 2524. říjen 2021 32:48

Trafika s Vyhonit ďábla: Zuckerberg lásce nefandí, zrzky ale ano

Také nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovaly autorky podcastu Vyhonit ďábla, Terézia Ferjančeková a Zuzana Kašparová.

Epizoda 2317. říjen 2021 30:57

Trafika s @jsemvobraze: Když i prvovoliči vědí, že v té nemocnici něco nehraje

Také nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. V odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka tentokrát soutěží moderátorky podcastu Jsem v obraze Johana Bázlerová a Tereza Povolná.

Epizoda 2210. říjen 2021 35:40

Trafika s Přepište dějiny: V Rakousku je to skandál, u nás jen příjemný kolorit

Také nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne v odlehčeném zpravodajském kvízu Konstantina Sulimenka glosovali historici a autoři podcastu Přepište dějiny Michal Stehlík a Martin Groman.

Epizoda 213. říjen 2021 32:17

Trafika s Elbel a Blažkem: Co dělat, když i rada moudrých šňupe výfuky

Nestíháte přečíst všechny zprávy o dění v Česku i ve světě? Právě proto je tu podcast Trafika. Zprávy tohoto týdne v odlehčeném kvízu Konstantina Sulimenka glosovali komička Adéla Elbel a novinář Seznam Zpráv Vojtěch Blažek.