Uslintanej Pes
22. duben 2022

Poslechněte si podcast: TOHLE jsem nežral! Influenceři jídla. Kuchařské soutěže. Potkal Novby Radka Kašpárka? Peče celá země #40

Tentokrát jsme se bavili o jídle 

01:10:48

Uslintanej Pes

Vydává: PesProduction

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a ač nás osudy zavedly na jiná místa, tak na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Web

Před třemi dny 01:19:09

Letní speciál o nové sociální síti, o jídle, o VPN, o LÉTĚ, o nás a o světě.

Tento prázdninový díl, je vydáván trochu se zpožděním. Proto vyžadoval lehkou editaci, ale i tak je plný zajímavostí. Tak například nebo o legitimních věřitelích ČR, o michelinských restauracích, o VPNkách, o tom co nám chutná a bylo toho mnohem víc.

16. srpen 2023 01:53:45

David Grudl jaký má běžný den, jak bydlí, cestuje a je ve opravdu takový PARTYBOY? A co ten Infarkt?

Našim milým hostem byl spisovatel programů, tvůrce framework platformy NETTE, propagátor AI, podcaster, blogger a věčný třicátník David Grudl. Bavili jsme se o tom jak vypadá jeho běžný den, jak rád cestuje, co ho baví na ¨spolubydlení¨, o jeho práci, zábavě, o tom co předcházelo infarktu, o Tinderování na cestách a o mnohém jiném. Byl to opravdu zajímavý rozhovor. Rozhovoru předcházela přednáška o AI: https://youtu.be/EtapVdLzCMs

3. červenec 2023 01:42:42

Být miliardář je peklo. Je lepší skončit v ponorce, nebo v ringu? Flat Earth??? Host Jan Plojhar.

V tomto díle jsme řešili úskalí toho být bohatý. Nehoda ponorky k Titaniku, UFC zápas mezi Muskem a Zuckerbergem. Vyvracení teorií konspirátorů a pod... V půlce nahrávání k nám do studia přišel náš kamarád Honza Plojhar, který nám do diskuze vnesl nové pohledy...

Sezóna 1Epizoda 6719. červen 2023 01:44:27

Bitcoin,Clash of the Stars, wellnes pro krávy , půlmaraton a mnohé jiné. ft. Michal Boháč podruhé.

Opět k nam do studia zavítal náš kamarád Michal Boháč. Opět to byl velmi zajímavý rozhovor, plný interních informaci o BITCOINU. Ale ne jen o něm. Bavili jsme se o sportu, půlmaratonu a o Michalovo práci. Řekl nám pár pikantnosti ze světa zkušeného závlaháře. Nakonec jsme probrali novinky z Emanova “guilty pleasure” Clash of the Stars.

31. květen 2023 01:47:01

Host Mr.D. Stoický, potetovaný leatherworker radí, jak se nenechat nas*st. NIČÍM.

Host Mr.D Stoický, potetovaný leatherworker radí, jak se nenechat nas*st. NIČÍM.

4. květen 2023 01:04:57

Problémy světa vyřeší roboti. Pokud jim budeme SLOUŽIT. Chat GPT vyřeší deb***í Coca-Cola víčka.

V tomto díle jsme se podívali na nejpalčivější problémy lidstva a vymysleli jsme pár opravdu dobrých řešení. A pár opravdu blbých. Řešili jsme krize,chat GPT, roboty, víčka od Coly, válku na Ukrajině, inflaci, TikTok trendy a mnoho dalšího.

14. duben 2023 02:01:22

Tomáš Stráský: Investujte do snů, ale nejdřív životko!

Tentokrát byl hostem finanční poradce a prvoligový fotbalista Tomáš Stráský

3. duben 2023 01:09:17

Marek se vykašlal na Andreje a ten kvůli tomu drží hladovku. Poradíme Vám co je zdravé. Spánek!

Zdravý životní styl není jen pojem. Bavili jsme se o půstech, spánku, modrém světle, vitamínech, o Andrejovo hladovce a o mnohém jiném. Biohacking, Cirkadiální kód? Co to je? Pojďte si to poslechnout.

8. březen 2023 01:07:22

USA SESTŘELILA UFO! Byla to loď Dominika Feriho, nebo Matěje Stropnického

Je Matěj Stropnický UFO? Unáší Feri mladé dívky na Mars? Vše objasníme v tomto díle. Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

18. únor 2023 01:28:17

Adam Balažovič - Co mají společného Blesk pro Ženy, Čétéčko a Comedy Club

Naším hostem byl Adam Balažovič https://spoti.fi/3zxJ7SU -Spotify https://apple.co/3DBkaZi - Apple Podcast https://bit.ly/Uslintanejpesgooglepodcast -Google Podcast https://bit.ly/YTuslintanejpes -YouTube Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.