Uslintanej Pes
22. duben 2022

Poslechněte si podcast: TOHLE jsem nežral! Influenceři jídla. Kuchařské soutěže. Potkal Novby Radka Kašpárka? Peče celá země #40

Tentokrát jsme se bavili o jídle 

01:10:48

Uslintanej Pes

Vydává: PesProduction

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a ač nás osudy zavedly na jiná místa, tak na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Web

Před čtyřmi dny 01:09:50

České legendy a hrdinové. Gabčik, Kubis, Frodo a jiné Urban legends.

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

Před 3 týdny 01:04:25

Bojíte se války? Prodejci hrnců způsobí konec světa.

Manipulace davy i jednotlivci. Konec civilizace a jak se připravit na blackout.    Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

15. říjen 2022 01:43:22

Sexy díl ft. Jan Studnička. Kam by poslal tanky, legionáři v akčním filmu a Top konspirační teorie.

Tentokrát s Honzou Studničkou

10. říjen 2022 01:07:34

TY TO DÁŠ! Mají nás motivátoři v hrsti nebo jen tlučou prázdnou slámu? Je to KAMPAŇ?

Dnes jsme řešili motivační řečníky.  Kdo je dobrej a kdo ne.  Kdo to děla dobře a kdo úplně na ho*no.  A můžeme vůbec věřit koučům? Jan Mühlfeit Petr Ludwig Marcus Revolta Jaroslav Dušek  a spoustu individuí

29. září 2022 01:02:28

Královna je mrtvá, ať žije KRÁL! Králové metaverzu, soud krále Andyho, best of královských smrtí.

Uslintanej Pes je podcast plný zajímavých informací. Nebo alespoň pro nás zajímavých. Jsme kamarádi z gymplu z Jižních Čech a i když nás osudy zavály na různá místa, na spoustu věcí máme podobné názory. A o těch odlišných nemáme problém diskutovat a pohádat se. A i když nam občas do úst padne obligátní “VOLE” vždy je to v mezích kamarádství.

12. září 2022 01:33:37

Host Tomáš Plhoň. Co vše je schopen udělat pro kus sýra. Promluvil také o Luďkovi Staňkovi. SKANDÁL!

V tomto díle jsme vyzpovídali našeho kamaráda z divadla, scénáristu, stand-up komika, kontent creatora pořadu Události Luďka Staňka a reklamní hvězdu Tomáše “Plže” Plhoně.  Dozvěděli jsme se na čem pracuje, jaké je to pracovat s a pro Luďka Staňka, jaká jsou jeho alter-ega, jaký sýr je nejlepší a mnohé další pikantnosti.

5. září 2022 01:12:16

KONEC PRÁZDNIN. Jak se neztratit na cestách a jak se nezbláznit s dětmi v autě. ILEGAL CAMPING???

Poprázdninová bilance.  Jak nejlíp cestovat po Čechách.  Jak zabavit děti na cestě.  Jaký jsou nejlepší vychytávky na cestování a camping.   Toto není placená spolupráce, ale klidně by mohla 😉  na cesty jedině Decathlon.cz a na Stanování jedíně běžkempu.cz

2. srpen 2022 01:26:21

SCAM alert! Dejte nám drobné, my Vám MILIONY! Dokonalý podvod. Jak oje*at casino a pojišťovnu?

V novém díle jsme probrali všechny druhy podvodů. Ponziho schéma, pojišťovací podvody, šmejdy, kasíno a v neposlední řadě INTERNET.

11. červenec 2022 02:22:06

O Budějicích, AI, businessu i strategii jak sbalit Madonu (ft. Jan Plojhar)

Tentokrát jsme rešili život s našim kamarádem Honzou Plojharem

17. červen 2022 01:04:47

Cestování v čase. Vrátili jsme čas a kopli Putina do prde*e. Zakřivení času a Gréta ve zlatém dole #44

Tentokrát jsme řešili vše okolo cestování v čase. Paradoxy, fyziku, osobnosti. Putin, Johny Depp, Hitler, Greta Thunberg, DeLorean, vzkaz z budoucnosti svému minulému JÁ. Dinosaury, ale i BitCoin To vše a mnohem víc. Tak si udělejte ČAS!!!