NA PODLAZE
Sezóna 1Epizoda 4718. srpen 2022

Poslechněte si podcast: To si myslím, že pude! | Na podlaze 47

Dneska kratší díl, jelikož jsem fakt v nějakém časovém presu. Ale nebojte, příště to bude zase dlouhý díl, tak jak od Savioryho znáte! ODKAZ NA DISCORD SERVER/KLUB SAVIORY ZDE: https://discord.com/invite/EyVfUxEmak MRKNI NA NÁŠ NOVÝ PROJEKT: https://obrazyzlega.cz VŠECHNY DŮLEŽITÉ ODKAZY NAJDEŠ ZDE: https://michal.saviory.eu Podnikání je někdy velmi nepředvídatelné a může člověku přinést spoustu radostí i starostí! Mým hlavním cílem je dokumentovat svou podnikatelskou cestu a inspirovat tak ostatní k tomu, aby se nebáli začít dělat to, co je opravdu naplňuje. 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! #podcast #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

09:58

NA PODLAZE

Vydává: Michal Saviory

Podcast o podnikání, investování a hlavně o LEGO® stavebnici! Na internetu si říkám Michal Saviory a moderuji podcast NA PODLAZE. Věci řeším za pochodu a vše si dělám po svém... Z toho důvodu nahrávám doslova na podlaze a na obyčejný klopový mikrofon. Podcast vychází každý čtvrtek a vždy si při něm srovnám své myšlenky. https://michal.saviory.eu

Web

Sezóna 1Epizoda 71Před čtyřmi dny 36:34

Co se dá (ne)stihnout za 31 DNÍ 📅 | Na podlaze 71

Chci být v rámci své podnikatelské cesty co možná nejvíce otevřený... Proto jsem se rozhodl přidat na měsíční bázi do podcastu díl, který se bude zabývat shrnutím uplynulého měsíce a plánováním toho následujícího. Můžete tak alespoň okrajově vnímat, co všechno se mi (ne)povedlo a v čem se neustále snažím zlepšovat. :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 70Před týdnem 56:09

PODNIKÁNÍ Z GARÁŽE: O zakázkovém vyšívání 🧵 se Zdenkem Malichem | Na podlaze 70

Dnešním hostem byl podnikatel Zdenek Malich, který se zabývá zakázkovým vyšívání na textil. Něco takového zvládne dělat již od jednoho kusu a téměř na jakýkoliv textilový produkt. Taky jsme probrali jeho postoj na sociálních sítích nebo jeho kariéru florbalisty!  Mrkněte na Zdenkův web a Instagram: https://www.e-krokodylek.cz https://www.instagram.com/zdenekmalich/ 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #lego #podnikani #byznys LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 69Před 2 týdny 44:33

Co měsíc, to nový stát! 🗺️ FRANCIE 🇫🇷 MONAKO 🇲🇨 | Na podlaze 69

Máme tu další cestovatelský díl! Tentokrát jsme se podívali na jih Francie do města Nice. No a bylo to tam fakt Nice! Také jsme na pár hodin vyrazili do Monaka - tak trochu po stopách Jona Olssona. Za měsíc nás čeká karneval v Benátkách... :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #cestovani #podnikani #cestovatel LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 68Před 3 týdny 37:11

Jak v životě najít to, co vás opravdu pohltí?! 🤓 by Michal Saviory | Na podlaze 68

Dnešní díl byl dost spontánní. Zaujaly mě dvě zprávy, které mi přišly v posledních dnech od mých sledujících - ti se v životě tak trochu hledají. Najít v životě to, co vás opravdu bude bavit, není vůbec snadné. Na popud těchto zpráv jsem se dnes zamyslel nad tím, jak jsem k tomuto tématu v minulosti přistupoval já a jak bych k němu přistupoval nyní. Budu rád, když se podělíte o své poznatky a zkušenosti. :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 675. leden 2023 35:42

MÉ PLÁNY NA ROK 2023 📆 | Na podlaze 67

Uteklo to jako voda a je tu začátek dalšího roku! Od začátku své podnikatelské cesty se snažím vybalancovat podnikání a osobní život, letos by to snad mohlo konečně doklapnout a najdu si čas i sám pro sebe. I tak musím ovšem pořádně zabrat! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 6629. prosinec 2022 01:03:08

MÉ SHRNUTÍ ROKU 2022 📆 | Na podlaze 66

Dnes jsem se podíval na shrnutí mého roku 2022 po profesní i osobní stránce. Byla to opravdu jízda! V podcastu jsem dnes rozebral velmi zajímavá témata, o kterých jsem doposud ještě nikdy nemluvil. No a možná přijde řeč i na přítelkyni! :) 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 6522. prosinec 2022 14:58

JE VÁNOČNÍ ČAS 🎄 | Na podlaze 65

Jelikož vydávám video na poslední chvíli a je to den před vánoci, rozhodl jsem se natočit dnešní dil velmi jednoduše. PĚKNÉ SVÁTKY VŠEM! 😊 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego  LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 6415. prosinec 2022 23:04

SEZÓNA ROKU 2022 JE ZA NÁMI?! 📦 | Na podlaze 64

Uteklo to jako voda, letošní sezóna už je téměř za námi! :) Nejsilnějším měsícem roku je ale pořád leden, takže se máme na co těšit! Podnikání je někdy velmi nepředvídatelné a může člověku přinést spoustu radostí i starostí! Mým hlavním cílem je dokumentovat svou podnikatelskou cestu a inspirovat tak ostatní k tomu, aby se nebáli začít dělat to, co je opravdu naplňuje. 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego  LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 638. prosinec 2022 52:54

MŮJ PRACOVNÍ TÝDEN? 📅 | Na podlaze 63

Jak vypadá přibližně můj pracovní týden a kolik hodin denně pracuji? Tak na to jsem se zaměřil v dnešním dílu podcastu. :) Podnikání je někdy velmi nepředvídatelné a může člověku přinést spoustu radostí i starostí! Mým hlavním cílem je dokumentovat svou podnikatelskou cestu a inspirovat tak ostatní k tomu, aby se nebáli začít dělat to, co je opravdu naplňuje. 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.

Sezóna 1Epizoda 621. prosinec 2022 45:34

Mé ZDRAVÍ vs. PODNIKÁNÍ 🙉 | Na podlaze 62

Tentokrát jsem se podělil o svůj pohled na podnikání a zdravý životní styl. Necítil jsem se v posledních týdnech nejlépe, takže nastal čas to změnit! :) Podnikání je někdy velmi nepředvídatelné a může člověku přinést spoustu radostí i starostí! Mým hlavním cílem je dokumentovat svou podnikatelskou cestu a inspirovat tak ostatní k tomu, aby se nebáli začít dělat to, co je opravdu naplňuje. 1. LEDNA ROKU 2021 MĚ ZAČALO MÉ PODNIKÁNÍ PLNOHODNOTNĚ ŽIVIT! Všechny důležité odkazy: https://michal.saviory.eu #byznys #podnikani #lego LEGO® je obchodní značka skupiny společností LEGO Group, která nesponzoruje, neautorizuje ani nepodporuje tohoto tvůrce.