Klub Rádia Junior
Před 2 týdny

Poslechněte si podcast: Na šikanu si nejde zvyknout, ale dá se zvládnout. Úspěšná tiktokerka Drdošová to dokázala

V dětství se potýkala se šikanou kvůli svým ruským kořenům. Čelila i špatné situaci v rodině. Černé myšlenky ji pomohlo překonat i to, že se musela starat o bratra. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

41:21

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 37:22

Blogerka, trenérka a běžkyně Veronika Prety v Klubu Rádia Junior

Co najdete na sociálních sítích pod názvem Jeden měsíc běžce? Kde všude se dá sportovat? Jak začít a vydržet? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Včera 37:42

Autorka populárního podcastu Neplecha ukončena pátrá po chybách a zajímavostech v Harry Potterovi

Stala se z ní obornice na svět Harryho Pottera. Příprava podcastu jí zabere 40 hodin týdně. Co v něm rozebírá a co si myslí o plánovaném seriálu o kouzelnickém učni? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 36:55

Spisovatelka a copywriterka Hana Kašáková v Klubu Rádia Junior

Umíme ještě napsat dopis na papír? Hanka nám představí knížku „Doris píše dopis“ a povídat si budeme o psaní, ilustrování a komunikaci mezi lidmi. Moderuje Denisa Kimlová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 40:01

Triky na trénování mozku od paměťového kouče: Zapamatujte si se data i básně levou zadní

Zapomínáte? Nepamatujete si učení? Mžete to změnit, Mozek se dá vytrénovat a paměťový kouč prozradí osvědčené fígle, jak toho dosáhnout! Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 41:11

Člověk je přizpůsobivý, říká otec influencerky na vozíčku. Ukazují, jak se dá žít po úraze

Instagramový účet Thea a táta sleduje 80 tisíc followerů. Thea s Lubošem natáčí videa z jejich každodenního života, rehabilitací a výletů. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 33:48

Lichtag poprvé ve filmu ukázal setkání člověka s bílým žralokem bez klece. Viděly to milióny lidí

Jak se Steve obrnil proti strachu při potápění se žraloky? Vypravte se s námi na ostrov Aldabra. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 31:16

Lingvistka Dagmar Magincová v Klubu Rádia Junior

Dlouho jsme si nehráli s našimi křestními jmény a příjmeními. Kde se vzalo například jméno Anežka? A z čeho vzniknul Jakub? Posvítíme si na to. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 37:57

Cyklista Tomáš Slavata v Klubu Rádia Junior

Netrhli jsme partu, dojeli jsme k Baltu! Tak zní heslo Tomáše Slavaty a dětí z dětských domovů z Valašského Meziříčí a Vizovic Chrasťěšovská, kteří na kole dojeli až k moři. Jaká byla cesta a co všechno může mladý cyklista zažít? Moderuje Jiří Kohout. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 36:40

Lidi na mě často sahají, potvrzuje kominík. Jak probíhá studium?

Proč je důležité, aby se o řemeslech vědělo a je zajímavé je studovat? Co vše se musí naučit kominík? A nosí kominíci vážně štěstí? Moderuje Eva Sinkovičová. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 42:37

Děti nás berou jako plyšáky, to je na vystoupení táhne, říkají Čiperkové

Jaké byly začátky skupiny? Kolik let už Čiperkové vystupují? A jak se stát součástí dětského seskupení? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.