2. červenec 2022

Poslechněte si podcast: Martin Kližan: Miloval som tlak a vypäté stavy | TTP #34

Nový díl Tiebreak Tennis Podcastu je tady. Naše pozvání přijala dlouholetá slovenská tenisová jednička a držitel několika titulů z okruhu ATP Martin Kližan. Povídali jsme si o tom, jak se k tenisu vůbec dostal, jak probíhala jeho juniorská kariéra a také o tom, jak si užíval život na okruhu. Martin mluvil také o tom, co slovenskému tenisu chybí a jak tenisový svaz podporuje slovenské hráče. Na závěr podcastu odpověděl na vaše otázky ze sociálních sítí. Přejeme příjemný poslech.

01:05:29

Tiebreak Tennis

Vydává: Tiebreak Tennis

Web

Před třemi dny 01:03:40

Betonový rozjezd | Tenisová stopa #22

Ve 22. epizodě Tenisové stopy jsme si postupně rozebrali turnaje minulého týdne od Washingtonu až po Los Cabos. Vyzdvihli jsme výkony nečekaného finalisty Yoshihity Nishioky a dalších vítězů jednotlivých turnajů. Nezapomněli jsme ani na úspěch Jiřího Lehečky v Liberci a v závěru jsme si rozebrali, co nás čeká v nejbližším týdnu. Turnaje v Montrealu a Torontu jsou obsazeny téměř všemi hvězdami, a tak jsme vám přiblížili i některé zajímavé zápasy.

Před týdnem 01:05:30

Evropská konečná | Tenisová stopa #21

Ve 21. epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali úspěchu Marie Bouzkové na turnaji v Praze. Kromě toho jsme rozebrali další turnaje posledního týdne, ze kterých jsme vyzdvihli finále Jannika Sinnera a Carlose Alcaraze v Umagu či povedený týden Caroline Garcii. Sdělili jsme, co nás čeká během příštích sedmi dnů a přidali jsme také naše tipy na favority podniků ve Washingtonu, San José a Los Cabos.

Před 2 týdny 01:02:04

Antukové šílenství | Tenisová stopa #20

V kulaté dvacáté epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali poměrně nečekaným úspěchům Lorenza Musettiho a Bernardy Pery na turnaji v Hamburku. Zapomenout jsme nemohli ani na semifinálovou účast Alexe Molčana na již zmiňovaném turnaji a další titul pro Caspera Ruuda z Gstaadu. Zaměřili jsme se také na turnaje tohoto týdne, ze kterých bude pro české fanoušky nejdůležitější domácí podnik v Praze. Rozebrali jsme šance českých tenistek a Andreu Hlaváčkovou a její rozlučkovou čtyřhru s Luckou Hradeckou. Přejeme příjemný poslech.

Před 3 týdny 54:52

Premiérové tituly | Tenisová stopa #19

V dalším díle Tenisové stopy jsme probrali turnaje minulého týdne. Byly zvláštní v tom, že hned pro tři ze čtyř hráčů, co slavili titul, to byla první trofej na okruhu. Naši pozornost si vysloužil především turnaj v Newportu, který se jako jediný nehrál na antuce, ale na trávě, a mohl se těšit velice kvalitního obsazení. V druhé části podcastu jsme si povídali o turnajích tohoto týdne. Přejeme příjemný poslech.

12. červenec 2022 01:07:52

Wimbledonská tečka | Tenisová stopa #18

Po dvoutýdenní odmlce je zpět Tenisová stopa s dalším dílem. V ní byl hlavním tématem Wimbledon, který jsme probrali velmi podrobně. V první části jsme mluvili o mužské části pavouka. Zmínili jsem jak vítěze Novaka Djokoviče, tak i překvapení turnaje, kterým byl například Cristian Garin nebo Nick Kyrgios. V druhé části jsme diskutovali o ženské části pavouka. Vítězka Elena Rybakina si od nás vysloužila velikou pozornost, když prošla turnajem jako nůž máslem. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na české hračky. Přejeme příjemný poslech.

28. červen 2022 01:06:13

Párty ve Wimbledonu | Tenisová stopa #17

V dalším díle, pořadu Tenisová stopa, byl na programu především Wimbledon. Na začátku jsme se však vrátili k turnajům minulého týdne, vyzdvihli jsme výkony Taylora Fritze a Stefanose Tsitsipase. Zmínili jsme také úspěch Petry Kvitové, která udělala radost nejednomu českému fanouškovi. Poté již přišel na řadu Wimbledon, o kterém jsme se pořádně rozpovídali. Přejeme příjemný poslech.

20. červen 2022 01:07:38

Travnatá esa | Tenisová stopa #16

16. díl Tenisové stopy přinesl mnoho zajímavých témat, mezi která patřily zejména turnaje uplynulého týdne. Kromě úspěchů Mattea Berrettiniho a Huberta Hurkacze jsme nezapomněli ani na ten, který si připsala Beatriz Haddad Maia. Ta totiž získala druhý titul po sobě a na Wimbledonu bude určitě černým koněm. Na závěr jsme se věnovali už samotnému třetímu grandslamu. Rozebrali jsme si výkony českých tenistů v kvalifikaci a také jsme se pokusili určit největší favority pro vrchol travnaté části sezóny.

13. červen 2022 01:15:12

Tráva míchá kartami | Tenisová stopa #15

V další epizodě Tenisové stopy jsme se věnovali zejména holandské senzaci Timu Van Rijthovenovi a jeho fantastickému týdnu v Hertogenboschi. Rozebrali jsme i turnaj ve Stuttgartu, který opanoval navrátilec po zranění Matteo Berrettini a nezapomněli jsme ani na turnaje žen v Hertogenboschi a Nottinghamu. V závěru jsme sdělili pár zajímavých zápasů tohoto týdne a také jsme se snažili určit šance českých a slovenských hráčů v nadcházející wimbledonské kvalifikaci. Přejeme příjemný poslech.

9. červen 2022 47:08

Lucie Havlíčková: Nemůžu uvěřit tomu, že jsem vyhrála singla i debla | TTP #33

Další díl Tiebreak Tennis Podcastu je tady. Tentokrát jsme vyzpovídali čerstvou šampionku Roland Garros Lucii Havlíčkovou. S mladou Češkou jsme se bavili o její cestě turnajem, a to jak v singlu, tak i v deblu. Lucky jsme se zeptali, zda si před turnajem na triumf věřila nebo také na to, jak to na grandslamu funguje. Přejeme příjemný poslech.