Klub Rádia Junior
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Terapeutka a psycholožka Markéta Čermáková v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme povídat o lidské mysli a lidských emocích. Co to je vůbec emoce? Jaké druhy emocí známe? Jsou emoce totéž co pocity? Moderuje Jana Rychterová a Kiki Hovet. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

41:01

Klub Rádia Junior

Vydává: Český rozhlas

Odpolední jízda se zajímavými moderátory, tématy, soutěžemi a hosty. Kdo přijde do studia tentokrát?

Web

Včera 33:49

Redaktor Vojtěch Tomášek a psycholožka Barbora Downes v Klubu Rádia Junior

Dnes si budeme povídat o vysvědčení. Máte strach ze zítřejšího vysvědčení? Nebo se na něj těšíte? Máte obavy z nového pololetí? Moderuje Klára Nováková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před dvěma dny 31:11

Výkonný ředitel Nadačního fondu Lepší život Josef Vavřík s manželkou Radkou v Klubu Rádia Junior

Vydávají knihy pro děti, a jedním z jejich cílů je naučit děti znovu číst a podpořit jejich zájem o kvalitní knihy. Jak se jim to daří a co pro to dělají? Moderuje Jitka Slezáková.Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před třemi dny 32:10

Akvaristka a teraristka Dagmar Zíková v Klubu Rádia Junior

Zvířátka, která mají stejný režim ať je zima nebo léto, jsou akvarijní rybičky. A je to opravdu tak? Nebo rozlišují i ony zimu a léto? Poradíme vám jak založit akvárium i jaké rybičky a rostlinky jsou nejvhodnější pro začátečníky! Moderuje Veronika Hájková. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před čtyřmi dny 38:22

Když je vám ve vodě nejlépe, vylezte! Chlad má zpoždění, radí s otužováním extrémní plavec

Jak se začít otužovat? Zeptali jsme se extrémního plavce, který zvládl uplavat 1 km za polárním kruhem. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před pěti dny 33:23

Jsem velký perfekcionista a všechno beru strašně vážně, popisuje se multitalentovaná Kamila Kopčová

Kamila hraje v divadle Semafor a je vokalistkou a tanečnicí na turné s kapelou Ewy Farné. Taky hraje na klavír. Jak se stíhá věnovat tolika profesím? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před šesti dny 37:46

V zimě jsou paruky jako čepice, ale v létě nám je horko, smějí se holky z Lollipopz

Jak se jmenuje jejich nejnovější hit? Stíhají psát domácí úkoly? A kdy se můžeme těšit na nové album? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 35:01

Starší děti to tady mají trošku těžší, popisuje pomoc ukrajinským uprchlíkům krizová poradkyně

Jak se u nás cítí ukrajinské děti, které musely utéct před válkou? Jak se jim daří ve školách? Nejen na to bude odpovídat autorka projektu Vítej v Česku. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 30:59

Ředitel pardubického letiště Ivan Čech v Klubu Rádia Junior

Jak funguje letiště? Kdo všechno tam pracuje? A co se děje na řídicí věži? To a mnohem více se dozvíte, když se poslechnete dnešní povídání s Ivanem Čechem. Moderuje Zdeněk Novák. Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.

Před týdnem 38:57

Pády na trampolínách jsou nebezpečné, vyhnout se jim dá tréninkem, tvrdí nadaní skokani

Jak se Míša a Lukáš dostali ke skokům na trampolínách? Od kdy mohou děti začít skákat? Je to zábava nebo dřina? Další zajímavé rozhovory najdete na webu Rádia Junior.