Host Frekvence 1
22. září 2022

Poslechněte si podcast: Svoboda a Gente: Humor ve filmu by neměl přesáhnout 100 minut. Člověk není schopen se déle smát

Ráno za námi dorazili režisér, scenárista Tomáš Svoboda a producent Patrizio Gente. Představili nám nový snímek Indián. Jak vzpomínají na natáčení? O čem film je a proč by na něj měli jít diváci do kina? Poslechněte si rozhovor.

10:15

Host Frekvence 1

Vydává: Frekvence 1

Pořad rádia Frekvence 1

Web

Před čtyřmi dny 13:53

Pavel Maslák: Až skončím s během, budu rád, když někdo překoná moje rekordy

Dnes k nám do studia zavítal sportovec a atlet Pavel Maslák. Je atlet rychlejší, když běží sám nebo ve štafetě? A stalo se mu, že někdy zapomněla tretry? Jakou jinou atletickou disciplínu zkoušel? Jaké emoce mu probíhaly během závodu na mistroství světa? Jak často je s rodinou, když trénuje? Má nějaký atletický vzor a viděl film Zátopek? Poslechněte si rozhovor.

Před šesti dny 14:09

Matěj Ruppert: S Emanuelem Ridim se škádlíme. Česká kuchyně asi nebude jeho nejoblíbenější nebude

Ráno nám zpříjemnil zpěvák Matěj Ruppert. Které je jeho nejoblíbenější místo na Šumavě a kam nejdál dojel na skútru? Které jídlo umí uvařit fakt hodně dobře a proč obdivuje na Emanuelem Ridi? Co teď společně chystají a kdy by si Matěj vybral místo, kam by do Itálie jel, které by to bylo? A jaké to bylo zahrát si fotbal s Iron Maiden? Jak vzpomíná na Karla Černocha? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 12:13

Jana Plodková: Postavy alkoholiček se mi se střízlivou hlavou hrají skvěle. Stále mám, kde brát

Dnes na Frekvenci 1 dorazila herečka Jana Plodková. Kolik hodin je pro ní minimum spánku a co dělá, když nemůže spát? A mohou její kocouři do postele a má raději tenisky nebo lodičky? A co říká na udržitelnou módu a proč by sama nechtěla svojí značku? Proč už prakticky nepije a jak se jí hrají alkoholičky? A co pije na natáčení místo alkoholu a jak se těšila na pokračování Osady? Poslechněte si celý rozhovor.

Před týdnem 10:16

Co by poradil Michal Suchánek Petru Kolečkovi, aby jezdil včas?

Ranními speciálními hosty na Frekvenci 1 byl herec Michal Suchánek a scénárista Petr Kolečko, které na můžete znát díky jejich pořadu COŽE, ve kterém radí posluchačům s jejich problémy. Jak si poradili s živým vysíláním a co by Michal poradil Petrovi, aby jezdil včas? Poslechněte si záznam.

Před týdnem 14:28

Milan Peroutka: Nebylo mým cílem, aby můj partner byl můj manažer, ale Dominik je organizovanější a racionálnější

Tentokrát za námi po ránu zavítal zpěvák a herec Milan Peroutka. Popsal nám, jak se připravoval na svůj partnerský coming out? Stihli se už s Dominikem od svatby pohádat? Čím chtěl být, když byl malý? Pamatuje si první herecký konkurz, na kterém uspěl? Jak si vede jeho nový klip V bouři? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 16:09

Petr Vágner: Běžel jsem na poušti i v horách, ale ještě jeden těžký závod chci zkusit

Ráno jsme si na rozhovor pozvali našeho kolegu moderátora Petra Vágnera, který je vášnivým běžcem. Nedávno se účastnil běžeckého maratonu v Himalajích, a tak nám popsal své zážitky. Jak se mu v tak vysoké nadmořské výšce běželo? Kam vyrazí příště? Poslechněte si rozhovor.

Před týdnem 37:05

Vojtěch Dyk: Na koncertech DYK SOU VÁNOCE zazní moje věci, koledy a bude tam i poezie

V rámci Music Studia Live k nám na rozhovor dorazil zpěvák Vojtěch Dyk. Kolik má vlastně kapel? Kdy byl naposledy na houbách? Stále se straní digitálnímu světu? Kdy se můžeme těšit na turné? Poslechněte si rozhovor.

Před 2 týdny 11:39

Lucie Vondráčková: Herectví i zpěv mě hodně baví. Jsem jak lvice, kterou vypouští z klece

Ráno za námi do studia dorazila zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Prozradila nám, jaké předměty neměla ve škole ráda? Jak se jí točí v seriálu Ulice, kde hraje paní učitelku Soňu? Kde ji můžeme vidět v divadle? Poslechněte si rozhovor.

Před 2 týdny 13:18

Josef Dostál: Když kanoistika člověka naplňuje, dá se dělat i do čtyřiceti

Dnes jsme se zaměřili na sport s kajakářem Josefem Dostálem. Jak vypadá jeho typický den? Co dělá, když má po sezóně? Jakou maximální rychlostí pluje? Kdy se plánuje oženit? Poslechněte si rozhovor.

Před 2 týdny 12:22

Marika Šoposká: Barvu vlasů mám vždy podle role. Kdybych si měla vybrat, tak jsem blond

Tentokrát třetím moderátorem do ranní party byla herečka Marika Šoposká. Jakou barvu vlasů má nejraději? Jak se jí hraje role kapitánky Fáberové v seriálu Oktopus? Mohou se fanoušci těšit na druhou řadu? Jak vzpomíná na účinkování v taneční soutěži StarDance? Poslechněte si rozhovor.