• Podcasty
  • Páteční finiš Kateřiny Neumannové
Páteční finiš Kateřiny Neumannové
9. září 2022

Poslechněte si podcast: Hokejistky na světovém šampionátu vybojovaly bronz. O úspěchu mluvily s Kateřinou Neumannovou

Ve studiu Radiožurnálu Sport bylo pořádně živo. V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové promluvily hokejistky Kateřina Mrázová, Dominika Lásková a manažerka týmu Tereza Sadilová. Jak bouřlivé byly oslavy bronzových medailí na světovém šampionátu žen? Co přinesla kanadská trenérka Carla MacLeadová do kabiny české reprezentace? Poslechněte si celý rozhovor s trojicí žen, které se podílely na historickém úspěchu ženského hokeje a získaly vytouženou medaili.

36:25

Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka a dvojnásobná mistryně světa Kateřina Neumannová.

Web

Před čtyřmi dny 33:54

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

Před týdnem 34:00

Markéta Davidová: Těší mě, že se olympiáda v roce 2026 vrátí do míst, kde je běžné dělat zimní sport

Krátce před startem nové sezony si našla čas na rozhovor pro Radiožurnál Sport biatlonistka Markéta Davidová. V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové promluvila o aktuální formě nebo o tom, co se jí honí hlavou před poslední střeleckou položkou v důležitém závodě. Jak pro ni bylo těžké vystudovat dva obory na vysoké škole? Připouští si pozici české biatlonové jedničky? Užijte si celý rozhovor s usměvavou závodnicí, kterou čeká první start sezony už ve středu 30. listopadu.

Před 2 týdny 29:58

Je úžasné, že světová tyčka má Duplantise, říká kouč Janáček. Příprava dětí má být všeobecná

Ve studiu Radiožurnálu Sport si s moderátorkou Kateřinou Neumannovou povídal bývalý skokan o tyči Štěpán Janáček. V pořadu Páteční finiš prozradil, čemu se věnuje po skončení aktivní kariéry. Kdo podle něj nahradí právě odcházející českou legendu Jana Kudličku? V čem je světový rekordman Armand Duplantis výjimečný? Užijte si celý rozhovor se Štěpánem Janáčkem, který se zúčastnil olympijských her v Sydney, Athénách a Pekingu.

Před 3 týdny 28:52

Mílařka Kristiina Mäki: Sním o medaili z vrcholné akce. Díky synovi Kaapovi sport už tolik nehrotím

V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové se rozpovídala elitní česká běžkyně na střední tratě Kristiina Mäki. Jak si vysvětluje, že osobní rekord zaběhla po zkrácené přípravě, způsobené těhotenstvím? Funguje soužití s mílařem Filipem Sasínkem? Jak velká je v tuzemsku konkurence v běhu na 1500 metrů? Zvládá při závodech odloučení od syna Kaapa? Co si v profesionální kariéře ještě nesplnila? To a mnohem víc se dozvíte v rozhovoru.

5. listopad 2022 29:16

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Skoro všichni jsme bývalí atleti, říká Záleský o posádce čtyřbobu. Sen je dostat se na obě olympiády

Do studia Radiožurnálu Sport přijal pozvání atlet, ale i bobista Dominik Záleský. Moderátorka Kateřina Neumannová se ho v pořadu Páteční finiš ptala na to, jak složitý byl přechod od atletiky k bobistům a čeho by chtěl v ledovém korytě dosáhnout. Jakou pozici zastává ve čtyřbobu? Je nejrychlejší sprinter mezi bobisty? Co očekává od nadcházející sezony? Užijte si celý rozhovor.

28. říjen 2022 33:03

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

21. říjen 2022 27:30

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Umí čtyři jazyky, reprezentovala Holandsko. Lyžařka Jelínková se těší na premiéru v českých barvách

Do studia Radiožurnál Sport přijala pozvání Adriana Jelínková. Sedmadvacetiletá lyžařka, která se narodila v Brně, trénuje v Rakousku a doposud reprezentovala Nizozemsko, bude od nové sezony v alpském lyžování jezdit v českých barvách. Kdo ji přivedl k lyžování a kde se cítí doma, probrala s Kateřinou Neumannovou v pořadu Páteční finiš. Užijte si celý rozhovor.

14. říjen 2022 38:51

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

8. říjen 2022 30:03

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Bronzový muž z ME Tomáš Staněk: Na kouli potřebujete být divočejší a bez masa to nejde

Do studia Radiožurnálu Sport přijal pozvání koulař Tomáš Staněk. Bronzový muž z letošního mistrovství Evropy si v pořadu Páteční finiš s moderátorkou Kateřinou Neumannovou povídal nejen o medailích, o stravování, ale i svatbě s dlouholetou přítelkyní, kterou stihl během léta.

30. září 2022 28:48

Předseda Českého paralympijského výboru Zbyněk Sýkora se podíval svému handicapu do tváře

V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové se nejen o svém handicapu, ale i o práci předsedy Českého paralympijského výboru rozpovídal Zbyněk Sýkora. Co se mu za necelý rok ve funkci podařilo změnit a zlepšit v otázce podmínek pro handicapované sportovce? Co se skrývá pod pojmem, že sport je jen jeden. Jaká je podpora státu v současné těžké společenské situaci? Poslechněte si celý rozhovor s šéfem handicapovaných sportovců.