• Podcasty
  • Páteční finiš Kateřiny Neumannové
Před týdnem

Poslechněte si podcast: Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Andrea Sestini Hlaváčková: Věděla jsem, že na velké výsledky mám šanci jen v deblu

Minulý týden na turnaji WTA v pražské Stromovce oficiálně ukončila kariéru tenistka Andrea Sestini Hlaváčková. V pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové odpovídala dnes už bývalá vynikající deblistka, maminka, tanečnice i moderátorka. Jak náročné bylo loučení se před českými fanoušky? Proč se jí během kariéry dařilo především ve čtyřhře? Čemu se chce věnovat v budoucnosti? Poslechněte si celý rozhovor s úspěšnou českou tenistkou.

32:27

Páteční finiš Kateřiny Neumannové

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka a dvojnásobná mistryně světa Kateřina Neumannová.

Web

Před dvěma dny 29:42

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

Před 2 týdny 24:09

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

Před 3 týdny 32:00

Svého hosta zpovídá bývalá běžkyně na lyžích, olympijská vítězka ze ZOH v Turíně 2006, šestinásobná olympijská medailistka, dvojnásobná mistryně světa

Moderuje Kateřina Neumannová.

15. červenec 2022 24:36

Orientační běžkyně Jana Stehlíková: Nejraději mám lesní verze disciplín, vyrůstala jsem na nich

Ve sportovní talkshow Páteční finiš Kateřiny Neumannové se rozpovídala orientační běžkyně Jana Stehlíková. Co jí vedlo k tomu, že se po letošním světovém šampionátu rozhodla ukončit aktivní kariéry? Jak vnímala poslední start v reprezentačním dresu? Kam by zkušená závodnice poslala amatérské sportovce, aby si vyzkoušeli běhání s mapou? Co považuje za největší úspěch kariéry? Poslechněte si celý rozhovor s mnohonásobnou mistryní České republiky.

8. červenec 2022 29:18

Tenistka Markéta Vondroušová: Po operci ruky se chci co nejdříve vrátit na kurty

Do pořadu Páteční finiš Kateřiny Neumannové přijala pozvání česká tenistka Markéta Vondroušová. V rozhovoru mimo jiné prozradila, proč ji fanoušci v posledních týdnech neviděli na kurtech nebo kdy a kde bude mít svatbu se svým dlouholetým přítelem. Sleduje tenisové turnaje i v době, kdy je zraněná? Jakým specifickým úderem deptá svoje soupeřky? Poslechněte si celý rozhovor s tenistkou, která v loňském roce zazářila na olympijských hrách v Tokiu.

1. červenec 2022 20:39

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Bývalý cyklista Ján Svorada: Tour de France vnímají cyklisté daleko silněji než olympijský závod

Hostem sportovní talkshow Páteční finiš Kateřiny Neumannové je v den startu 109. ročníku slavné Tour de France bývalý profesionální cyklista Ján Svorada. V jakém období se začal rodák z Trenčína profilovat jako spurtér? Čím se během závodní kariéry vyznačoval borec, který byl silnější ve sprintu než ve vrchařských etapách? Poslechněte si celý rozhovor s cyklistou, který v kariéře vyhrál tři etapy na Tour de France, pět etap na Giro d'Italia a tři etapy na Vueltě!

24. červen 2022 28:51

Páteční finiš Kateřiny Neumannové: Americký bowling je velká show, vypráví bowler Lorenc. Chce znovu zkusit PBA

V americkém Birminghamu se v červenci uskuteční 11. ročník Světových her v neolympijských sportech. A protože se na Hry kvalifikovali i čeští reprezentanti v bowlingu, tak se v Birmighamu představí se i čerstvý vicemistr Evropy, bowler Jaroslav Lorenc. „Světové hry pro nás znamenají novou zkušenost, bude to velká akce, něco, na co nejsme zvyklí,“ říká v Pátečním finiši Kateřiny Neumannové.

17. červen 2022 27:24

Běžec na lyžích Michal Novák: Nejvyšším cílem je další olympiáda, ale s lepším výsledkem než doposud

Úroveň našeho běhu na lyžích drží na nejvyšší úrovni, v uplynulé sezoně nakouknul ve Světových pohárech do světové špičky, na olympijských hrách v Pekingu se mu ale až zas tolik nedařilo. Hostem sportovní talkshow Páteční finiš Kateřiny Neumannové je běžec na lyžích Michal Novák. Jak se těší na další olympiádu v Itálii? A v jaké fázi přípravy se v současné době nachází?

10. červen 2022 32:18

Postava rybáře nakonec v Žižkovi nebude, ale na film se moc těším, říká Petr Jákl starší

Díky sportovnímu umění vyzkoušel různé profese, ve kterých uplatnil fyzickou zdatnost. Kromě toho, že je olympionikem v judu, tak si zahrál ve filmech, dělal kaskadéra, bodyguarda. „Judo se pro mě stalo součástí života i profesně, říká Petr Jákl starší, který je stále ve výborné fyzické a mentální kondici. „Kdybych nesportoval, tak bych se asi rozpadl,“ usmívá se sportovec, který také spolupracoval na filmu Jan Žižka, který zanedlouho půjde do tuzemských kin.