• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
Na síti s Andreou Hlaváčkovou
10. duben 2023

Poslechněte si podcast: ‚Někdy stačí informace, nebo blbá smska.‘ Kouč Jelínek hovoří o tajích psychiky sportovců i manažerů

Proslavil se jako osobní trenér Jaromíra Jágra, ale v současnosti jeho služby využívají i nadnárodní firmy mimo sport. Mentální kouč Marian Jelínek ve studiu Radiužurnálu Sport hovořil o tom, jak podobný je svět sportu a byznysu, jak nevyvíjet tlak na malé děti a nebo o tom, jestli by ještě usedl na trenérskou lavičku. Užijte si celý rozhovor v pořadu Na síti.

33:42

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Včera 27:11

Extrémní biker Michal Maroši: Na kole jsem se začal bát až po narození dětí. Přišla zodpovědnost

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal cyklista Michal Maroši. V pořadu Na síti s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou probrali jeho začátky s bikrosem a následně vzniklou vášeň pro horská kola a závody v lese a sjezdu. Jaké zkušenosti má z nejextrémnějšího závodu na horských kolech Red Bull Rampage? Co všechno už zažil v globální scéně MTB? Připravujeme přepis celého rozhovoru.

Před týdnem 33:58

Biatlonista a influencer Mánek: Víc si vydělám na instagramu, přiznává. Anorexie je podle něj tabu

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal biatlonista Ondřej Mánek. V pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídal o uplynulé sezoně, ale také o tom, že se vrcholový sport nedá bez sociálních sítí dělat. Vydělá si mladý sportovec víc instagramem nebo biatlonem? Radí kolegům z české reprezentace ohledně fungování na sociálních sítích? Proč ho baví trénovat na šumavském Zadově nebo Horské Kvildě? Poslechněte si celý rozhovor s mladým biatlonistou.

Před 2 týdny 25:27

Windsurfařka Švíková: V Česku už skoro netrénujeme. Nejraději jezdíme na Gardu do Itálie

Hostem pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byla česká windsurfařka Barbora Švíková. Česká reprezentantka ve sportovní talkshow Radiožurnálu Sport prozradila proč za tréninkem vyráží do zahraničí nebo jaká síla a rychlost větru je na závody ideální. Jak často se před závodním zápolením dívá na předpověď počasí? Kolik šancí bude mít v kvalifikaci o účast na olympijských hrách v Paříži? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 3 týdny 23:55

Čelůstkovi triatlon nechybí, adrenalin mu nahrazují svěřenci. Olympijskou šanci vidí spíš u holek

Do studia Radiožurnálu Sport usedl nový reprezentační trenér českých triatlonistů Jan Čelůstka. Ten v minulosti vybojoval řadu úspěchů především v olympijském triatlonu, ve kterém v národním dresu okusil i olympijskou atmosféru na hrách v Londýně. Jak vypadá den profesionálního triatlonisty nebo proč se v zimě jezdí na Kanárské ostrovy, vyprávěl v pořadu Na síti.

8. květen 2023 27:17

Florbalista Filip Langer: Ve švédské lize si plním dětský sen. Na play-off jsou tady vyprodané haly

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal florbalista Filip Langer, který hraje aktuálně ve švédské lize a do nové sezony nastoupí za klub Storvreta. S moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou si povídá o tom, kdy do Švédska přišel a jaké byly jeho začátky v prestižní soutěži. Proč odmítl nabídky angažmá z Finska? Těší se na spolupráci s trenérem Miko Kohonenem? Poslechněte si celý rozhovor s jednadvacetiletým českým reprezentantem.

1. květen 2023 34:09

Trenér moderních pětibojařů Kučera: Úspěšná juniorská generace značí, že se budoucnosti bát nemusíme

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal trenér moderních pětibojařů Jakub Kučera. V pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídal o úspěchu juniorských reprezentantů, ale také o systému kvalifikace na olympijské hry do Paříže. Vyjádřil se také k situaci ohledně možného startu ruských a běloruských sportovců na vrcholných světových akcích. Proč se nemluví o dopingu u sportovců z Ruska? Jak to vypadá s novou disciplínou, která má nahradit jízdu na koni?

24. duben 2023 30:06

Basketbalová trenérka Hejková: Skvělé hráčky, které jsem kdy vedla, byly vždy pokorné

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijala pětinásobná koučka vítězek Euroligy, členka Síně slávy FIBA a slovenská basketbalová trenérka století Natália Hejková. Úspěšná šéfka střídačky v pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou přiznala, že ještě nepřebolela porážka z nedávného Final Four. Jak vzpomíná na hráčskou kariéru a proč se kdysi vzdala účasti na olympijských hrách? Užijte si celý rozhovor.

17. duben 2023 27:41

Biatlonistka Tereza Voborníková: Stát po boku nejlepších závodnic světa byl životní zážitek

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijala biatlonistka Tereza Voborníková. S moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou si povídala o sezoně, kdy přešla z juniorské do dospělácké kategorie. Jak prožívala nejlepší výsledek ve Světovém poháru, když v Oslu skončila ve sprintu šestá? Jak kombinuje studium na VŠ a profesionální sport? Jak funguje její vztah s dalším českým reprezentantem Mikulášem Karlíkem? Připravujeme přepis celého rozhovoru.

3. duben 2023 33:20

V zápase umíme převzít roli lídra obě, říká plážová volejbalistka Hermannová o souhře se Štochlovou

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal úspěšný pár plážových volejbalistek Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová. Jak vznikala jejich spolupráce a kdy už si na sebe na hřišti opravdu zvykly? Jak to vypadá na tréninkovém kempu na Kanárských ostrovech, kam často volejbalistky vyrážejí za teplem? Jak Hermannová sháněla trenéra?