• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
Na síti s Andreou Hlaváčkovou
3. duben 2023

Poslechněte si podcast: V zápase umíme převzít roli lídra obě, říká plážová volejbalistka Hermannová o souhře se Štochlovou

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal úspěšný pár plážových volejbalistek Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová. Jak vznikala jejich spolupráce a kdy už si na sebe na hřišti opravdu zvykly? Jak to vypadá na tréninkovém kempu na Kanárských ostrovech, kam často volejbalistky vyrážejí za teplem? Jak Hermannová sháněla trenéra?

33:20

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Před pěti dny 34:23

Šebek po roce v čele NSA: Stabilizace a zrychlení procesů mě těší. Velkým tématem jsou platy trenérů

V pondělním pořadu Na síti přivítala moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková předsedu Národní sportovní agentury Ondřeje Šebka. Na jaké velké sportovní akce se mohou těšit fanoušci v Česku v roce 2024? Kolik financí poputuje příští rok do českého sportu? Co by měl znamenat plánovaný zákon o sportu? Chybí důstojná péče o bývalé olympijské medailisty? Poslechněte si celý rozhovor se sportovním funkcionářem.

Před týdnem 30:52

Plekanec: V zámoří jsme žili ve fantasy světě. Fungovat u národního týmu je pro mě velkou ctí

Exkluzivního hosta přivítala v pondělním pořadu Na síti moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková. Ve studiu Radiožurnálu Sport si povídala s bývalým hokejistou a současně asistentem trenéra národního týmu Tomášem Plekancem. Jak vzpomíná na angažmá v NHL? Jak náročné pro něj bylo se vrátit z Montrealu na Kladno? Kdy úspěšnému hokejistovi došlo, že by se mohl dát na trenérskou cestu? Co si myslí o debatě ohledně zavedení povinné ochrany krku? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 38:07

Tenisové bilancování. Hlaváčková se Šafářovou a Plašilem hodnotí úspěšnou sezonu českých tenistek

Tenisovou sezonu 2023 zhodnotili v pořadu Na síti moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková, reportér Radiožurnálu Sport Jaroslav Plašil a bývalá tenistka Lucie Šafářová. Jaké dojmy má Plašil z nedávného Turnaje mistryň v Mexiku? Čím si během sezony získala fanoušky Karolína Muchová? Co Plašil říká na vítěznou jízdu Vondroušové na Wimbledonu? Chápe Šafářová rozpad úspěšného deblového páru Siniaková, Krejčíková? Zbilancujte s námi úspěšný ročník v podání českých reprezentantek.

Před 3 týdny 28:54

Nejlepší fyzioterapeut je ten, který neléčí, ale předchází zraněním, říká Novotný

V pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byl hostem tenisový fyzioterapeut Michal Novotný. Jakým všem hvězdám světového tenisu se věnoval? Jak vzpomíná na zakládání kliniky na Tenerife? Jak moc psychika ovlivňuje sportovce při léčbě konkrétního zranění? Co ho vedlo k vytvoření knihy Sport je bolest? Poslechněte si celý rozhovor.

6. listopad 2023 28:35

Poslední sezona už byla na punk. Teď ráda pomůžu českým sportovcům, říká bývalá skikrosařka Kučerová

Hostem pondělní sportovní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byla bývalá akrobatická lyžařka a skikrosařka Nikol Kučerová. Jakým všem disciplínám se věnovala během profesionální kariéry? Jak vzpomíná na její tři účasti na olympijských hrách? Kdy padlo rozhodnutí, že už se nebude prohánět na lyžařských svazích? Co nyní předává mladým britským závodníkům? Jak se cítí v roli předsedkyně komise sportovců Českého olympijského výboru? Poslechněte si celý rozhovor.

30. říjen 2023 23:32

Kajak kros nebezpečný je, myslí si trenér slalomářů Kubričan. Dolomitenmann bere jako motivaci

Hostem studia Radiožurnál Sport byl trenér vodních slalomářů Lukáš Kubričan. Kromě trénování svých svěřenců ale patří mezi pravidelné účastníky extrémního štafetového závodu Dolomitenmann, který se svým týmem pětkrát ovládl a jednou skončil třetí. V rozhovoru v pořadu Na síti ale například vypráví i o tom, co kdo by podle něj měl z českých vodních slalomářů šanci probojovat se na olympijské hry v Paříži.

23. říjen 2023 30:30

Trénujeme na silnicích, kde se občas objeví traktory, přiznávají skateboardisté Dvořák a Matouš

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byli borci, kteří se věnují slalom skateboardingu. Ve studiu Radiožurnálu Sport Dušan Dvořák a Petr Matouš přiblížili na jakém závodním prkně se soutěží. Jaký je ideální povrch, na kterém lze trénovat? V jakých disciplínách se závodí? Jak se dařilo české reprezentaci na mistrovství světa v Americe? Poslechněte si celý rozhovor.

16. říjen 2023 28:53

Volejbalista Moník: Prvních pár sezon při přechodu na pozici libera to se mnou měli spoluhráči těžké

Hostem pondělního pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byl volejbalový reprezentant a hráč Lvů Praha Milan Moník. Co říká na senzační triumf plážových volejbalistů Davida Schweinera a Ondřeje Perušiče na světovém šampionátu v Mexiku? Jak hodnotí nedávný evropský šampionát v šestkovém volejbale? Jak vzpomíná na loňský triumf ve Zlaté evropské lize? Jak se zrodila jeho změna pozice ze smečaře na libero? Poslechněte si celý rozhovor.

9. říjen 2023 41:09

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

2. říjen 2023 24:10

Veslařka Novotníková: V kvalifikačním závodě o olympiádu jsme jely od začátku naplno a klaplo to

Hostem pondělní talkshow Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byla veslařka Radka Novotníková, která si na nedávném mistrovství světa vyjela účastnické místo na olympijských hrách. Česká reprezentantka v rozhovoru mluvila nejen o úspěšném závodě, ale také o začátcích spolupráce s Pavlínou Flamíkovou. Jaké státy jsou ve veslování největší konkurencí pro české závodnice? Jak Novotníková zvládá kombinovat studium a profesionální kariéru? Poslechněte si celý rozhovor.