• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
Na síti s Andreou Hlaváčkovou
31. říjen 2022

Poslechněte si podcast: Lucie Hradecká po konci kariéry: Nebudu dělat nic a těším se na to

Do studia Radiožurnálu Sport přijala pozvání tenistka Lucie Hradecká, která v polovině října oficiálně ukončila svoji bohatou kariéru. V pořadu Na síti se svojí bývalou parťačkou a nynější moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou zavzpomínaly na společné chvíle na kurtech. Na řadu přišla i otázka, jak si bude Hradecká užívat tenisový důchod? Proč ji bavil debl víc než singl? Užijte si celý rozhovor dvou bývalých parťaček, které si rozuměly nejen na kurtech.

32:20

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Dnes 25:45

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

Před týdnem 23:58

Chci ukázat, že i ženy patří za volant, říká účastnice Dakaru Roučková. Auto si našla na vrakovišti

Do studia Radiožurnálu Sport přijala pozvání čtyřnásobná účastnice Rallye Dakar Olga Roučková. V rozhovoru s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou česká závodnice prozradila, jaké byly její motoristické začátky nebo proč jezdí v autě, které objevila na vrakovišti.

Před 2 týdny 24:59

Šachový velmistr Martin Petr: Stará šachová škola už není úplně moderní, do hry zasahují počítače

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal šachový velmistr a současně předseda Českého šachového svazu Martin Petr. V pořadu Na síti si s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou povídal nejen o jeho začátcích se specifickým sportem, ale také o aktuálním stavu šachové mládeže v České republiky. V čem počítače šachovému sportu pomáhají a v čem škodí? Proč se v Indii rodí tolik kvalitních hráčů? Užijte si celý rozhovor.

Před 3 týdny 33:00

Baseballista Daniel Vavruša: Jako amatéři budeme na turnaji v Japonsku naprostá výjimka

Hostem ve studiu Radiožurnálu Sport byl český baseballista Daniel Vavruša. Dvaatřicetiletý rodák z Prahy zavzpomínal na své zahraniční angažmá v týmu New York Yankees, ale také prozradil, jak se připravuje na prestižní turnaj, který česká reprezentace odehraje v Japonsku. S jakými ambicemi na velkolepou akci národní tým cestuje? Poslechněte si celý rozhovor.

20. únor 2023 34:13

Plavec Jan Micka: Po skončení profesionální kariéry si užívám čas s rodinou a dlouhý spánek

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal plavec Jan Micka, který se rozhodl ukončit profesionální kariéru. Co ho vedlo k důležitému kroku? Jak vzpomíná na trojnásobnou olympijskou účast? Jak náročné bylo trénovat během covidové pandemie, kdy využíval například i tréninku v protiproudu ve vířivce? Povede svoji dceru k plavání? Poslechněte si v rozhovoru, který s českým sportovcem vedla v pořadu Na síti moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková.

13. únor 2023 30:54

Můj vysněný host je Lendl, prozradila Neumannová. Na prahu jubilea si užívá sport i moderování

Ve studiu Radiožurnálu Sport je sice jako doma, nyní ale Kateřina Neumannová usedla do židle pro hosta. V pořadu Na síti ji zpovídala moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková a řeč přišla nejen na životní jubileum, ale také na všechny aktivity, kterým se zlatá olympijská medailistka v běžeckém lyžování stíhá věnovat. Kolegyni prozradila i o vysněném hostovi nebo o přípravě na rozhovory. Užijte si zajímavé povídání dvou moderátorek naší stanice!

6. únor 2023 34:36

Tenisový trenér Martin Štěpánek: Holky mají větší disciplínu, srovnává přístup

Dva milovníci tenisu si povídali v dalším díle pořadu Na síti. Moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková si totiž do studia Radiožurnálu Sport pozvala bývalého tenistu a současného trenéra Martina Štěpánka. Kdy se rozhodl skončit s profesionální kariérou hráče a přeorientovat se do pozice trenéra? Co všechno zažil u mladých sportovců, které vedl? Co se naučil v akademii v Německu? Jak vzpomíná na spolupráci s Tomášem Berdychem? Připravujeme přepis celého rozhovoru.

30. leden 2023 29:29

Lukáš Rohan: Sport mi strašně moc dal a chci mu to vrátit. Motivací je pro mě Paříž

„Po olympiádě se mi krátkodobě změnil život,“ přiznává vodní slalomář Lukáš Rohan. „Je to malý sport, vodní slalom žije hlavně díky olympiádě, a když uděláme úspěch, tak ho krátkodobě můžeme extrémně zviditelnit. To chci, chci pomoct tomu sportu.“ Stříbrný olympijský medailista z Tokia v pořadu Na síti s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou probral i svůj strach z divoké vody, aktuální sezonu a plány po konci sportovní kariéry.

23. leden 2023 32:40

Motocyklista Libor Podmol po Dakaru: Zase mě ta bába s kosou pošimarala na zádech

Do studia Radiožurnálu Sport zavítal účastník Rallye Dakar Libor Podmol. Mistr světa ve freestyle motokrosu si v pořadu Na síti povídal s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou nejen o svém nešťastném pádu, který ho z letošního ročníku nejslavnější rallye světa vyřadil, ale také o smrti jednoho z fanoušků během závodu. Užijte si celý rozhovor s nezdolným jezdcem, pro kterého strach není rozhodně žádnou překážkou.

16. leden 2023 27:23

Co je na akrobatickém rock ‚n‘ rollu nejsložitější? V pořadu Na síti to prozradili Vanišová a Sláma

Jak často jste slyšeli o akrobatickém rock 'n' rollu? V jakých kategoriích tanečníci závodí? Věří stoprocentně Petra Vanišová partnerovi Lukášovi Slámovi při náročných prvcích? Která země v moderním sportu dominuje? Kolik hodin týdně tanečníci věnují tréninku? Proč se jejich sezona dělí na dvě poloviny? Poslechněte si celý rozhovor s úspěšným českým sportovním párem, který v pořadu Na síti vyzpovídala Andrea Sestini Hlaváčková.