• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
Na síti s Andreou Hlaváčkovou
29. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

21:19

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Před čtyřmi dny 31:02

Plavec Ondřej Gemov: Na mistrovství světa pojedu plný kotel. Útok na konkrétní časy nevyhlašuji

Momentálně nejlepší český plavec na střední tratě Ondřej Gemov zavítal do studia Radiožurnálu Sport, kde byl hostem pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou. Proč na víkendovém republikovém šampionátu startoval pouze v jednom individuálním startu? S čím odlétá na mistrovství světa do Austrálie? Na svém těle má značné množství tetování. Limitují ho nějak při sportovním výkonu? To a mnohem víc uslyšíte od českého reprezentanta v rozhovoru.

Před týdnem 35:32

Kapitán českých tenistek Petr Pála: Mám štěstí, že se mi v týmu schází skvělé hráčky

V pondělním pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídá kouč českých tenistek Petr Pála. V čem tkví kouzlo nejúspěšnějšího kapitána fedcupové historie? Co říká na nový systém soutěže? Jaké pocity má kapitán ženského týmu krátce po skončení letošního Billie Jean King Cupu? Jak probíhá nasazování hráček na klíčové zápasy? Užijte si celý rozhovor s legendou českého tenisu.

Před 2 týdny 23:31

Sportovní podnikatel Tomáš Petera: Rád bych do Česka někdy dostal NBA

V pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou si povídá podnikatel a tenisový trenér Tomáš Petera. Jak vzpomíná na období, kdy byl osobním koučem právě moderátorky Radiožurnálu Sport? Jak zvládl logisticky ukočírovat zápasy NHL v Praze a tenisový AGEL Open v Ostravě? Dotáhne do Prahy i slavnou NBA? Užijte si rozhovor se sportovním podnikatelem, který je součástí největších sportovních mezinárodních klání na českém území.

Před 3 týdny 30:14

Biker Ondřej Cink: Desáté místo z mistrovství světa mě utvrdilo v tom, že stále patřím mezi elitu

Ve studiu Radiožurnálu Sport zpovídá v pořadu Na síti moderátorka Andrea Sestini Hlaváčková nejlepšího českého bikera Ondřeje Cinka. Jak český reprezentant hodnotí uplynulou sezonu? Jak vzpomíná na návraty na kolo po prodělaném covidu a jak bojoval s nepříjemnými alergiemi? Proč ho musí trenéři v tréninkovém procesu brzdit? Kolik času stráví na silničním kole? Poslechněte si celý rozhovor s úspěšným bikerem.

31. říjen 2022 33:47

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

24. říjen 2022 24:46

Na síti s Andreou Hlaváčkovou: Golfistka Sára Kousková: Po přechodu mezi profesionálky se můj tým daleko víc semknul

Do studia Radiožurnálu Sport přijala pozvání golfistka Sára Kousková. S moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou se rozpovídala o rozdílech mezi amatérským a profesionálním světem golfistů, proč se rozhodla pro studium na univerzitě v Texasu nebo jaké byly její sportovní začátky? Na jaké hřiště v Česku se nejraději vrací nebo jak vidí svoje šance na účast na olympijských hrách v Paříži? To vše a mnohem víc se dozvíte v rozhovoru s třiadvacetiletou golfistkou.

18. říjen 2022 27:55

Na síti s Andreou Hlaváčkovou: Stříbrná střelkyně z ME Veronika Blažíčková: Doping je u nás třeba tejpování

Do studia Radiožurnálu Sport přijala pozvání sportovní střelkyně Veronika Blažíčková. Devatenáctiletá rodačka z Plzně si na posledním evropském šampionátu vystřílela v malorážce stříbrnou medaili. S moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovu si povídaly o tom, jak vypadá trénink sportovních střelců a jestli jsou v soutěžích lepší muži nebo ženy. Užijte si celý rozhovor.

10. říjen 2022 24:06

Na síti s Andreou Hlaváčkovou: Když jsem poprvé vlezla na velodrom, skutálela jsem se dolů, směje se dráhová cyklistka Ševčíková

Do studia Radiožurnálu Sport přijala pozvání mistryně Evropy do 23 let v dráhové cyklistice Petra Ševčíková. Jedenadvacetiletá rodačka z Plzně v pořadu Na síti přiznala, co jí na dráhové cyklistice uchvátilo a jaký je podle ní nejlepší recept na návrat do sedla po zranění. Užijte si celý rozhovor s usměvavou cyklistkou.

3. říjen 2022 25:02

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně, dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře (2013 US Open, 2011 French Open)

Moderuje Andrea Sestini Hlaváčková.

26. září 2022 24:28

Pátý z mistrovství světa ve veslování. Jiří Šimánek se ohlíží za šampionátem, ale i studiem

Do studia Radiožurnálu Sport přijal pozvání veslař Jiří Šimánek, který na dvojskifu s Miroslavem Vraštilem obsadili páté místo na mistrovství světa v Račicích. S moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou se ohlíží za uplynulým šampionátem, ale i úspěšně zakončeném studiu na Vysoké škole chemicko-technologické. Užijte si celý rozhovor v pořadu Na síti.