• Podcasty
  • Na síti s Andreou Hlaváčkovou
Na síti s Andreou Hlaváčkovou
8. srpen 2022

Poslechněte si podcast: Fotbalista Jan Koller: V Dortmundu jsou nejvěrnější fanoušci na světě

Pozvání stanice Radiožurnál Sport přijal historicky nejlepší střelec české i československé fotbalové reprezentace Jan Koller. S moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou probrali nejen jeho fotbalové začátky, ale třeba i dokumentární film, který bude mít premiéru už za pár dní. Proč se mu nejvíce líbilo v Dortmundu? Neláká ho fotbal z pozice funkcionáře? Užijte si celý rozhovor s vytáhlým útočníkem, který v reprezentačním dresu vstřelil 55 branek.

24:16

Na síti s Andreou Hlaváčkovou

Vydává: Český rozhlas

Svého hosta se ptá bývalá tenistka, stříbrná medailistka ve čtyřhře z LOH 2012 v Londýně a dvojnásobná grandslamová šampionka ve čtyřhře Andrea Sestini Hlaváčková.

Web

Včera 33:58

Biatlonista Mánek: Plno sportovců má skvělé výkony, ale neví se o tom. Sociální sítě můžou pomoci

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal biatlonista Ondřej Mánek. V pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídal o uplynulé sezoně, ale také o tom, že se vrcholový sport nedá bez sociálních sítí dělat. Vydělá si mladý sportovec víc Instagramem nebo biatlonem? Radí kolegům z české reprezentace ohledně fungování na sociálních sítích? Proč ho baví trénovat na šumavském Zadově nebo Horské Kvildě? Poslechněte si celý rozhovor s mladým biatlonistou.

Před týdnem 25:27

Windsurfařka Švíková: V Česku už skoro netrénujeme. Nejraději jezdíme na Gardu do Itálie

Hostem pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byla česká windsurfařka Barbora Švíková. Česká reprezentantka ve sportovní talkshow Radiožurnálu Sport prozradila proč za tréninkem vyráží do zahraničí nebo jaká síla a rychlost větru je na závody ideální. Jak často se před závodním zápolením dívá na předpověď počasí? Kolik šancí bude mít v kvalifikaci o účast na olympijských hrách v Paříži? Poslechněte si celý rozhovor.

Před 2 týdny 23:55

Čelůstkovi triatlon nechybí, adrenalin mu nahrazují svěřenci. Olympijskou šanci vidí spíš u holek

Do studia Radiožurnálu Sport usedl nový reprezentační trenér českých triatlonistů Jan Čelůstka. Ten v minulosti vybojoval řadu úspěchů především v olympijském triatlonu, ve kterém v národním dresu okusil i olympijskou atmosféru na hrách v Londýně. Jak vypadá den profesionálního triatlonisty nebo proč se v zimě jezdí na Kanárské ostrovy, vyprávěl v pořadu Na síti.

Před 3 týdny 27:17

Florbalista Filip Langer: Ve švédské lize si plním dětský sen. Na play-off jsou tady vyprodané haly

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal florbalista Filip Langer, který hraje aktuálně ve švédské lize a do nové sezony nastoupí za klub Storvreta. S moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou si povídá o tom, kdy do Švédska přišel a jaké byly jeho začátky v prestižní soutěži. Proč odmítl nabídky angažmá z Finska? Těší se na spolupráci s trenérem Miko Kohonenem? Poslechněte si celý rozhovor s jednadvacetiletým českým reprezentantem.

1. květen 2023 34:09

Trenér moderních pětibojařů Kučera: Úspěšná juniorská generace značí, že se budoucnosti bát nemusíme

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal trenér moderních pětibojařů Jakub Kučera. V pořadu Na síti si s Andreou Sestini Hlaváčkovou povídal o úspěchu juniorských reprezentantů, ale také o systému kvalifikace na olympijské hry do Paříže. Vyjádřil se také k situaci ohledně možného startu ruských a běloruských sportovců na vrcholných světových akcích. Proč se nemluví o dopingu u sportovců z Ruska? Jak to vypadá s novou disciplínou, která má nahradit jízdu na koni?

24. duben 2023 30:06

Basketbalová trenérka Hejková: Skvělé hráčky, které jsem kdy vedla, byly vždy pokorné

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijala pětinásobná koučka vítězek Euroligy, členka Síně slávy FIBA a slovenská basketbalová trenérka století Natália Hejková. Úspěšná šéfka střídačky v pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou přiznala, že ještě nepřebolela porážka z nedávného Final Four. Jak vzpomíná na hráčskou kariéru a proč se kdysi vzdala účasti na olympijských hrách? Užijte si celý rozhovor.

17. duben 2023 27:41

Biatlonistka Tereza Voborníková: Stát po boku nejlepších závodnic světa byl životní zážitek

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijala biatlonistka Tereza Voborníková. S moderátorkou pořadu Na síti Andreou Sestini Hlaváčkovou si povídala o sezoně, kdy přešla z juniorské do dospělácké kategorie. Jak prožívala nejlepší výsledek ve Světovém poháru, když v Oslu skončila ve sprintu šestá? Jak kombinuje studium na VŠ a profesionální sport? Jak funguje její vztah s dalším českým reprezentantem Mikulášem Karlíkem? Připravujeme přepis celého rozhovoru.

10. duben 2023 33:42

‚Někdy stačí informace, nebo blbá smska.‘ Kouč Jelínek hovoří o tajích psychiky sportovců i manažerů

Proslavil se jako osobní trenér Jaromíra Jágra, ale v současnosti jeho služby využívají i nadnárodní firmy mimo sport. Mentální kouč Marian Jelínek ve studiu Radiužurnálu Sport hovořil o tom, jak podobný je svět sportu a byznysu, jak nevyvíjet tlak na malé děti a nebo o tom, jestli by ještě usedl na trenérskou lavičku. Užijte si celý rozhovor v pořadu Na síti.

3. duben 2023 33:20

V zápase umíme převzít roli lídra obě, říká plážová volejbalistka Hermannová o souhře se Štochlovou

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal úspěšný pár plážových volejbalistek Barbora Hermannová a Marie-Sára Štochlová. Jak vznikala jejich spolupráce a kdy už si na sebe na hřišti opravdu zvykly? Jak to vypadá na tréninkovém kempu na Kanárských ostrovech, kam často volejbalistky vyrážejí za teplem? Jak Hermannová sháněla trenéra?

27. březen 2023 28:00

Freediver David Vencl: V ledové vodě se musím především uvolnit. Hodlám zkoušet extrémní kousky

Pozvání do studia Radiožurnálu Sport přijal český freediver David Vencl, který se stal prvním člověkem na světě, kterému se na jeden nádech podařilo bez neoprenu potopit do hloubky 52 metrů. O historickém zápisu si v pořadu Na síti povídal s moderátorkou Andreou Sestini Hlaváčkovou. Zavzpomínal i na první rekord, kdy pod ledem uplaval 81 metrů. Co ho liší od slavného Wima Hofa? Co Vencl doporučuje začátečníkům s otužováním? Připravujeme přepis celého rozhovoru.