SuperCHAT
Epizoda 1618. březen 2023

Poslechněte si podcast: Valášek: Bizár není divadlo, lidé mě vyzývají i na ulici, vsadily se na mě přes 3 miliony

Český influencer Marek Valášek je také považovaný za nekorunovaného krále organizace Clash of The Stars, pod kterou má již dva vyhrané zápasy. Aktuálně má před sebou třetí výzvu, a to rovnou první titulovou, kde se postaví slovenskému youtuberovi Tomáši Křižanovi, který bude jeho doposud nejtěžší soupeř.

34:53

SuperCHAT

Vydává: Super.cz

Rozhovory s celebritami o světě showbyznysu.

Web

Epizoda 54Před čtyřmi dny 22:05

Superchat: Muži se bojí úspěšných žen! Bára Basiková vysvětlila smutný důvod, proč je od třetího rozvodu single

Pozvání do pořadu Superchat tentokrát přijala zpěvačka, herečka a spisovatelka Bára Basiková. S moderátorem Ondřejem Kočím se tato trojnásobná maminka rozpovídala o svém soukromí i o pracovních aktivitách.

Epizoda 53Před 2 týdny 25:42

Sexbomba Alice Bendová oslavila padesátku a otevřeně promluvila o velkém ženském tabu, o kterém všechny mlčí!

Herečka Alice Bendová oslavila v listopadu 50. narozeniny. Vždy byla považována za jednu z největších českých sexbomb. Své vnady ukázala v několika českých filmech. Poprvé to bylo před 26 lety v dnes již legendárním filmu Báječná léta pod psa.

Epizoda 52Před 2 týdny 21:41

Varovali ji, že je nerudný a jí jen jablka. Adéla Gondíková zavzpomínala na seznámení s Jiřím Langmajerem

Úspěšná moderátorka a herečka Adéla Gondíková září nejen v pracovním životě, ale i soukromém životě. Už přes čtyři roky je vdaná za Jiřího Langmajera a jejich vztah jim bezvadně klape. Adéla nyní přijala pozvání moderátora Ondřeje Kočího a přišla si popovídat do našeho pořadu Superchat. 

Epizoda 51Před 3 týdny 20:01

Ilona Csáková promluvila o manželství i pubertě synů. A opět odsoudila covid a koronavirová opatření

Zpěvačka Ilona Csáková  po dlouhých 25 letech vyjede příští rok v říjnu na turné s názvem Tornero. Maminku dvou synů tak čeká velká výzva.

Epizoda 5030. říjen 2023 24:12

Kyberšikanu a drsné hejty vztah nevydržel! Diváky nenáviděná Adriana z Love Islandu se rozešla s Oliverem

Kvůli vztahu s Oliverem čelila nenávisti diváků a po návratu do reality drsným hejtům. Adriana Brabencová tlak nevydržela a s Oliverem Průchou se po vypadnutí z reality show rozešla. Adriana byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v naší talk show Superchat.

Epizoda 4927. říjen 2023 29:39

Krásná Miss po porodu zhubla na nejnižší váhu v životě, hateři si pokoj nedali: Kritika kvůli malým prsům

Královna krásy z roku 2011, modelka a influencerka Jitka Nováčková, žije již šest let s partnerem, bývalým kapitánem finské fotbalové reprezentace Timem Sparvem. Mají spolu dvouletou dceru Leu. Jitka byla hostem moderátorky Gabriely Wolfové v naší talk show Superchat.

Epizoda 4823. říjen 2023 47:48

Mlátit lidi za peníze je úžasná věc: Kontroverzní Filip Grznár se poprvé utká o titul

Bývalý kulturista Filip Grznár je jednou z hlavních tváří organizace Clash of the Stars, kde ho čeká už pátý zápas a rovnou titulový. „Je to pro mě nový impuls a těším se na to. Vrcholovému sportu se věnuji už 20 let. Předtím kulturistice, teď bojovým sportům. Už je to pro mě taková rutina, proto se na tento turnaj těším,“ svěřil se Grznár pro Super.cz.

Epizoda 4719. říjen 2023 39:33

Bezďácké chálky v Prostřenu, reality show i turnaj v kleci: Satnady o drastickém hubnutí i přípravě na zápas

Tatérka a influencerka Anastázie Chomičová alias Satnady se už podruhé utká na turnaji organizace Clash of the Stars. Její soupeřkou bude rapperka Playstation Princess.

Epizoda 4616. říjen 2023 36:26

Hvězda Clashe Karlos Benda jde do zápasu se třemi bizarními soupeři: Bijec by chtěl do klece i Rytmuse

Karlose Bendu čeká pod organizací Clash of the Stars už čtvrtý zápas. Na šestém turnaji se utká hned se třemi soupeři a za plných pravidel MMA.

Epizoda 459. říjen 2023 14:05

Superchat: Už rok nepije a nejí tučná jídla. Jan Tománek se vrací do StarDance o 12 kilo lehčí

Letošní ročník StarDance přinesl změny. Tanečníky bude místo čtyř porotců hodnotit pouze trojice ve složení Zdeněk Chlopčík [https://www.super.cz/celebrity/zdenek-chlopcik/#1075], Tatiana Drexler [https://www.super.cz/celebrity/tatiana-drexler/#1074] a Richard Genzer [https://www.super.cz/celebrity/richard-genzer/#49]. Jejich dosavadní kolega Jan Tománek [https://www.super.cz/celebrity/jan-tomanek/#1076] se vrací na taneční parket.